ДТП в Луцькому районі: троє загиблих. ФОТО

ДТП в Луцькому районі: троє загиблих. ФОТО
В Луцькому районі, в селі Усичі, сьогодні, 25-го липня, близько 20:40 трапилася ДТП.

Не розминулися дві автівки: "Рено Кенго" та "Мерседес".

Внаслідок ДТП двоє чоловіків загинули на місці автопригоди. Один із них помер у кареті швидкої допомоги за кількасот метрів від аварії. Ще двох постраждалих доправили в Луцьку міську клінічну лікарню. Один із них перебуває у вкрай важкому стані, інший - середньої важкості.

Відомо, що один із загиблих 1995 року народження.

Автомобіль "Мерседес" мав номери польської реєстрації, "Рено Кенго" - волинські.

Наразі на місці пригоди працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці намагаються знайти хоч якісь документи потерпілих.

Між іншим, за словами правоохоронців, таких жертв в ДТП можна було б уникнути, якби ті, хто знаходився в двох автівках, були пристебнуті пасами безпеки.










Постраждалих намагалися рятувати на місці медики
Постраждалих намагалися рятувати на місці медики



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
По ходу,твій нік співпадає з твоєю особистістю...
Аварії створюють авто,чи водії,які порушують правила,керуючи авто?
Відповісти
Повинні встановити обмеження в швидкості по місту багато порушують їздять на червоне летають а поліція на це незвертає увагу
Відповісти
Звісно не звертає уваги,бо не одноразово можна спостерігати за порушеннями зі сторони тієї ж самої поліції
Відповісти
про паски безпеки відомо давно - правила безпеки написані кров"ю, не всі читають їх, нажаль.
Відповісти
Чергова аварія на авто з польськими номерами.... Помоємо останній час це вже занадто. Понакуплюють за копійки і добивають... Мало того то ще в стані алкогольного сп"яніння через одного.... Треба мінятизаконодавство...
Відповісти
А ти, мудрагелю, навчись хоч базової грамотності.. "Помоємо"?Ти шось миєш чи обіцяєш помити? Достатньо чмошників і на укр номерах, реєстрація не має значення.. За кермом же ж ті самі люди. А в даному конкретному випадку немає твердження хто допустив помилку.Шкода людей, давайте вважати більше і будьте здорові і неушкоджені
Відповісти
Не пішов би ти "лісом" філолог хренов!!!
Відповісти
Ось істинна суть української нації.... В тому і біда наша, що нема згуртованості і ненависть у серцях.
Відповісти
Алекс ти плуг
Відповісти
Ти лох рот закрий сам ти був бухий вони були тверезі
Відповісти
Ти лох рот закрий сам ти був бухий вони були тверезі
Відповісти
Водій автомобіля на польській реєстрації кажуть начебто и не винний .
Відповісти
Кенго обганяло фуру і не побачив мерса(
В цій аварії загинули два дуже хорошиххороших хлопці (мої знайомі )
Відповісти
Як звали їх? Можнеш будь ласка написати?
Відповісти
Звати:Віталік,Вася і ще один Віталік.
Відповісти
Це імена тих хто в кенго? Точно?
Відповісти
Це ті, що в мерседесі були
Відповісти
В Кенго Паша М. Приношу співчуття близьким та рідним(((
Відповісти
Пасажир Кенго - Стас Б.
Відповісти
да це мій троюрідний брат
Відповісти
там ше був Стас це мій троюрідний брат
Відповісти
Звідки він був?
Відповісти
він жив в Рівному
Відповісти
шкода хлопцив!!!!!!!!
Відповісти
Шкода! Але нічого не вдієш і не повернеш! Наше життя в Божих руках! Для інших урок!
Готовими треба бути завжди!
Відповісти
Віталік Чугай мій сусід, Віталік Шмига мій однокласник, ЯК МЕНІ ВАС ХЛОПЦІ ЖАЛКО( НЕ ХАЙ ГОСПОДЬ ПРОСТИТЬ І ПРИЙМЕ ИХНІ ДУШІ.АМІНЬ.
Вася Кубай мій двоюрідний брат, не хай Господь помилуе.Амінь.
Ценіть, ценіть життя, бо воно даеться нам один раз!!!

Відповісти
Звідки хлопці?
Відповісти
з Володимирця
Відповісти
Ніхто не застрахований від смерті , не потрібно обговорювати таких людей, це могло бути з ким завгодно! Просто потрібно бути трішки пильнішим !
Відповісти