У Луцьку офіційно відкрили оновлений Привокзальний майдан. ФОТО

У Луцьку офіційно відкрили оновлений Привокзальний майдан. ФОТО
У Луцьку на оновленому Привокзальному майдані встановили дорожні знаки з підсвіткою, але поки що не поставили усіх ліхтарів.

Офіційне відкриття майдану відбулося 14 вересня.

За словами мера Луцька Миколи Романюка, загалом на ремонт витратили більше 4 мільйонів гривень, 1 із яких виділили із міського бюджету, решту - з обласного.

На майдані зробили нове дорожне покриття та тротуари, встановили дорожні знаки з підсвіткою, зробили парковку, клумби та розділили дорогу посередині парканом. За словами Романюка, збираються ще встановити нові криті зупинки та доставити ліхтарі біля приміщення вокзалу, коли там завершать ремонтні роботи.

Мер зазначив, що, окрім зовнішнього благоустрою, замінили підземні комунікації, оновили теплотрасу до вулиці Привокзальної.

Губернатор Волині Борис Клімчук захотів оголосити конкурс на кращу клумбу, адже поки що клумби не впорядковані - під них є тільки місце із землею.

«Синдром опущених рук минув», - прокоментував Клімчук відкриття майдану.

Цікаво, що після перерізання червоної стрічки, на майдан першим пустили тролейбус, у якого на розвороті біля приміщення вокзалу злетіли роги.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не "роги", а токоприёмники.
Відповісти
Обожнюю своє місто!
Відповісти
вже й клумби могли б посадити, бо відкриття якесь пісне, нецікаве... і знову цих 20 автобусів на Рожище не розминуться на клаптику перед вокзалом..
Відповісти
Як то, пісне і нецікаве?! А губернатор і мер, що Вам? не насолода для очей і душі? От, баловані стали лучани
Відповісти
Да вам шановна не догодити!:)
То вийдіть та посадіть хоть щось, все позвикали щоб хтось все всім робив, а самі тільки... коменти писати люблять б...ть!!!
Відповісти
Дивно, що без Ігоря Петровича обійшлось :)
Відповісти
а Чорнуха вже почав синочка за собою тягати. мабуть скоро і в депутати почне просувати
Відповісти
по-моему, места там вообще мало для транспорта. И на фотках не увидел даже намёка на стоянку. Возможно, будут там постоянные пробки...
Відповісти
На другому фото навіщо "УДАР" рекламуете?! :)
Заплатили? :)
Відповісти
хоь щось.
Відповісти
ще б збудували б підземний перехід в районі 5-ї школи!
Відповісти
З виходом на вокзал.
Відповісти
Більше чотирьох мільйонів? На оце?
Відповісти
А ці будки від Башкаленка так і залишаться більмом на площі..
Відповісти
Да тупо закатали гроші - асфальт поклали поверх старого, бруківку як небудь повпихували, зате кілька разів перекладали. Нова бровка сама дешева мабуть, вже місцями полущилась, знаки зате з підсвіткою, насмішили :)
А все заради чого? Поставити клумбу по центру дороги яку будуть топтати? Невже неможна було просто доріг відремонтувати на 5 млн грн?
Відповісти
no coments, не смішіть
Відповісти
Ого, аж 4 млн грн???? М-да, половину разворовали, и преподносят как благотворительность от властей. А ведь это все наши деньги.
Відповісти
ніби хотіли відродити вулицю як було колись)

Ах і то добре що хоть щось роблять, хоч перед виборами у Луцьку щось з'явиться толкове)
Відповісти