вхід реєстрація

Ексклюзивне інтерв'ю Надії Савченко для ВолиньPost. ВІДЕО

Ексклюзивне інтерв'ю Надії Савченко для ВолиньPost. ВІДЕО
Сьогодні до Луцька завітала народний депутат, Герой України Надія Савченко.

Спеціально для ВолиньPost Надія дала інтерв'ю у якому розповіла багато цікавого. Зокрема, до кого вона приїхала в Луцьк, що планує робити на фестивалі Бандерштат після проведення гутірки, що вона думає про перевибори української влади та який розвиток подій передбачає.

Про все це у ексклюзивному інтерв'ю.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нарешті проблеми з лісом і бурштином будуть вирішені
Відповісти
6 СЕРПНЯ ТЕПЕР ВСЕНАРОДНЕ СВЯТО .
Відповісти
Дуже потужне інтерв'ю
Відповісти
А шо ти хотів почути ? Чітко і ясно
Вона і так вже на всіх каналах триндить про все шо можна
Відповісти
Ніби гарно і правильно говорить,але чогось їй не віриш, щось в ній не те
Відповісти
Вiрю тiльки порошенковi...
Відповісти
А вона сама попросила вибачення у батьків солдата,який загинув, намагаючись визволити її з полону? Знаю, що ні.
Відповісти
Та ви дістали з цими вибаченнями! Солдат на те й солдат, щоб бути відважним. За що вибачення просити?
Відповісти
Ти - з "Батьківщини"? Да,100% - да, з "Батьківщини". За що вибачення просити? Ти хоча б інколи увімкни мозок.
Відповісти
Правду сказала !!! 500 тис.чол. в Україні люди, які мали б стати на захист країни в час війни - військові, екс-військові,СБУ, екс- СБУшники, люди із спецпідрозділів і т.д., які давали присягу на захист народу і України, а сидять в кабінетах під час війни... Молоді люди колишні військові в 40- років на пенсії за спідницею жінки...а держава вчила, зарплату давала, а тепер і пенсію в 40 років. ( чи всі пенсіонери військові в 40 років інваліди ?) А молоді хлопці у 18-років, які і не бачили ні зброї, ні літака на Сході України захищають країну-руїни
Відповісти
Послухайте те, що людина говорить, а не те ,що виривають з контексту,пережовують і так, як вигідно владі, кладуть вам до вух!!!!!!!Думайте, люди........
Відповісти
Згоден з вамі. Яна разумныя рэчы гаворыць. Каб людзі ўважліва слухалі, а не маталі макароны на вушы і тое што спявае пра яе ўлада і алігархі па сваім тэлеканалам не пісалі бы дрэнные словы!
Відповісти
Вона плутає усе. У нас в "Айдарі" з четками ходив тільки Рустам Хамраєв. Це його четки, а не Шостака ("Шеста").
Відповісти
Микола, ти взагалі знаєш щось про Шеста?!! Його дружина і два сини живуть в Луцьку. Піди запитай про частки! Вони у Шеста ще з Югославських подій! І ти тут будеш розповідати "про вана плутає". Ну ніфіга і тут листи бруд?
Відповісти
Чому так розлютилася? Я написав те, що знав і бачив. Якщо буду в Луцьку - може і запитаю. У тих і інших.
Відповісти
Дивно, що Савченко не знала командира роти Лапіна.
Відповісти