Ексклюзивне інтерв'ю Надії Савченко для ВолиньPost. ВІДЕО

Ексклюзивне інтерв'ю Надії Савченко для ВолиньPost. ВІДЕО
Сьогодні до Луцька завітала народний депутат, Герой України Надія Савченко.

Спеціально для ВолиньPost Надія дала інтерв'ю у якому розповіла багато цікавого. Зокрема, до кого вона приїхала в Луцьк, що планує робити на фестивалі Бандерштат після проведення гутірки, що вона думає про перевибори української влади та який розвиток подій передбачає.

Про все це у ексклюзивному інтерв'ю.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нарешті проблеми з лісом і бурштином будуть вирішені
Відповісти
6 СЕРПНЯ ТЕПЕР ВСЕНАРОДНЕ СВЯТО .
Відповісти
Дуже потужне інтерв'ю
Відповісти
А шо ти хотів почути ? Чітко і ясно
Вона і так вже на всіх каналах триндить про все шо можна
Відповісти
Ніби гарно і правильно говорить,але чогось їй не віриш, щось в ній не те
Відповісти
Вiрю тiльки порошенковi...
Відповісти
А вона сама попросила вибачення у батьків солдата,який загинув, намагаючись визволити її з полону? Знаю, що ні.
Відповісти
Та ви дістали з цими вибаченнями! Солдат на те й солдат, щоб бути відважним. За що вибачення просити?
Відповісти
Ти - з "Батьківщини"? Да,100% - да, з "Батьківщини". За що вибачення просити? Ти хоча б інколи увімкни мозок.
Відповісти
Правду сказала !!! 500 тис.чол. в Україні люди, які мали б стати на захист країни в час війни - військові, екс-військові,СБУ, екс- СБУшники, люди із спецпідрозділів і т.д., які давали присягу на захист народу і України, а сидять в кабінетах під час війни... Молоді люди колишні військові в 40- років на пенсії за спідницею жінки...а держава вчила, зарплату давала, а тепер і пенсію в 40 років. ( чи всі пенсіонери військові в 40 років інваліди ?) А молоді хлопці у 18-років, які і не бачили ні зброї, ні літака на Сході України захищають країну-руїни
Відповісти
Послухайте те, що людина говорить, а не те ,що виривають з контексту,пережовують і так, як вигідно владі, кладуть вам до вух!!!!!!!Думайте, люди........
Відповісти
Згоден з вамі. Яна разумныя рэчы гаворыць. Каб людзі ўважліва слухалі, а не маталі макароны на вушы і тое што спявае пра яе ўлада і алігархі па сваім тэлеканалам не пісалі бы дрэнные словы!
Відповісти
Вона плутає усе. У нас в "Айдарі" з четками ходив тільки Рустам Хамраєв. Це його четки, а не Шостака ("Шеста").
Відповісти
Микола, ти взагалі знаєш щось про Шеста?!! Його дружина і два сини живуть в Луцьку. Піди запитай про частки! Вони у Шеста ще з Югославських подій! І ти тут будеш розповідати "про вана плутає". Ну ніфіга і тут листи бруд?
Відповісти
Чому так розлютилася? Я написав те, що знав і бачив. Якщо буду в Луцьку - може і запитаю. У тих і інших.
Відповісти
Дивно, що Савченко не знала командира роти Лапіна.
Відповісти