В Луцьку зґвалтували дівчину

В Луцьку зґвалтували дівчину
Цієї ночі в Луцьку зґвалтували дівчину. Трагедія трапилася близько 21-ї години 27-го серпня.

Про це ВолиньPost стало відомо з власних джерел.

Інформацію підтвердили в поліції. Зокрема, за словами тимчасово виконуючого обов'язки начальника Луцького відділу поліції Олега Кічука, на лінію "102" звернулась жінка, яка повідомила, що її дочка зникла.

"Невідома особа, під приводом перегнати автомобіль, звернулася до її дочки, оскільки дівчина має права, а особа була в нетверезому стані. Вона пішла з цим чоловіком і її місце знаходження невідоме", - розповів правоохоронець.

Пізніше, дівчина зв'язалася із родичами і повідомила, що її насильно утримують. На цьому зв'язок обірвався.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, нацгвардійці, патрульна поліція, кінологи та керівництво Національної поліції Волині. Вони оточили поле біля вулиці Мамсурова, що в районі цукрового заводу.

"В полі знайшли телефон. Потім вона якось від нього вирвалася і прибігла до нас та повідомила, що її зґвалтували. На даний час особа цього чоловіка встановлена і проводяться заходи щодо його затримання", - повідомив Кічук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ти не пп. ти ТП
Відповісти
Ловiть активiста!
Відповісти
Ой вибачте правий сектор))
Відповісти
Що за коментар, начальника поліції . Дореформувались ,.....
Відповісти
Чого ви копіюєте матеріали з інших інтернетвидань.Що слабо написати самим,аж не хочетьсЯ читати.Та змініть пару фраз.
Відповісти
в смислі ми копіюємо? Взагіла-то це наша оргинінальна новина і ми були першими, хто її поставив
Відповісти
Хто її гвалтував сама пішла.
Відповісти
Бог непоквапний та потрапний. Може колись на місці чужої дитини опиниться твоя. А якесь дурне напише такий комент як ти.
Відповісти
Лучанки не беріть гріх на душу ви даже не представляєте наскільки вона добра людина.І ця падаль скористалась її добротою для нього смерть це солодке буде покарання його треба взяти і мучіти до останнього подиху
Відповісти
Тобто її доброта заключається те що вона йому дала?)
Відповісти
Ти...........много ніхароших слов про тебе.
Відповісти
Не звертайте увагу на коментарі такого дибіла. Таких людей може опустити лише біда у власному домі.Не будемо опускатись до рівня Івана, і хай Бог милує, щоб у наших домівках не було подібних випадків. А життя, за його лукавство та такі слова,обов'язково накаже.
Відповісти
Скотиняку на гіляку!
Відповісти
Таким подонкам треба робити самосуд ,бо продажні суди відпустять це падло під заставу .
Відповісти
Відрізати козлу оту штуку одразу!! Убоге падло!!! Зруйнував дівчині життя !!!
Відповісти
Щось багато невідомого...
Сама пішла з невідомим... п'яним...
Навіть під приводом допомоги - могла когось із чоловіків попросити/перепинити, щоб йому допомогли ...
Або в і ншому разі викликати таксі, щоб їх супроводжувало і на ньому назад приїхати...

Але - Нововолинськ, тепер Луцьк... страшнувато...
Відповісти
Українці не лякані.
Кожного разу дивуюсь, коли читаю тут про двох дівчат, які подорожують автостопом по північній Африці (!!!).
І це подається як весела пригода.
Вдома не варто це робити.
Відповісти
Дівчата,якщо на дворі вже темно і до вас звертаются незнайомці на підпитку з пропозицією кудись піти,не робіть цього!Твереза і адекватна дівчина так і зробить.
Відповісти