Дівчина, яка в Луцьку знущалась над котом, виявилась прихильницею «русского міра»? ФОТО

Дівчина, яка в Луцьку знущалась над котом, виявилась прихильницею «русского міра»? ФОТО
Переселенка з Луганська Любов Таропіна, про яку лучани дізнались через її жорстоке ставлення до тварин, виявилась палкою прихильницею Новоросії.

Нагадаємо, що мережу сколихнуло відео, на якому дівчина разом зі своїм товаришем кладе свого кота в пральну машину, духову шафу, морозильну камеру, а потім молоді люди викидають тварину з балкона.

Так, на її сторінці в Інстаграм є багато фотографій, на яких дівчина позує з символікою «русского міра», так званими ополченцями та навіть на свого собаку причепила георгіївську стрічку.




Зауважимо, що зараз дівчина вже закрила доступ до своєї сторінки в Інстаграм, однак нам вдалось скопіювати кілька світлин.



Окрім того, в Любові Таропіної є подруга Анастасія Варголяк, яка, згідно з дописами в соцмережах, полюбляє їсти голубів.

Разом з тим користувачі мережі назвали ім’я молодика, який також фігурує на відео зі знущаннями над котом. Ним виявився Юрій Гнатюк 1994 року народження, який навчався у Луцьку в ЗОШ №11.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 55
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось звідки звізда!!! Виперти назад!!!!!!!!
Відповісти
А як Юра Гнатюк 1994р.н. може навчатись в НВК N11? Виправте текст.
Відповісти
він просто олігофрен, який полюбляє вчитися в школі?)))
Відповісти
Там пише навчався.
Відповісти
відрахувати з університкету вивести на майдан у Луцьку і осоромити на все місто тоді сама виїде.
Відповісти
скільки виродків на світі.... відправити назад в улюблене нею лнр, хай живе в мордорі.... понаїжджало мразів сюди... паклюжать Україну і живуть тут... а на рахунок пацана, давайте завітаємо до нього в школу, до батьків. і за жорстоке поводження з тваринами кримінальна відповідальність!
Відповісти
запрошують тих гнид всіма поблажками, а потім вони на голову вилазять. показово видворити з міста
Відповісти
Боевая "подруга" .......или просто - Sука
Відповісти
Адреса проживання? поки не втікла!
Відповісти
На день незалежності якісь уроди вципили на стовб колорадську стрічку. Думав звідки її в Луцьку можна було знайти...
Відповісти
Виперти з Луцька і то негайно,назад до Захарченка.Чого стільки мрязі у нас. У Росію хай там живе ця гнида.В Україні її не місце. Тварюка
Відповісти
Де СБУ??????????????
Відповісти
Савєтська фашистка.
Відповісти
Виперти? Тут вже кримінал на роки.
Відповісти
Ось він, "руський мир" в усій своій красі, зі своїми нащадками-олігофренами!
Тут вже не прокуратура, а СБУ має поцікавитись "зальотними"...
Відповісти
Кримінальна відповідальність за окремі різновиди пропаганди
Відповісти
Волинь Пост самі можуть звернутися?
Відповісти
а потім кіт утіче та виростить своїх дітей людоненависниками
Відповісти
вони там і з людьми те саме роблять, то що їм котик? пригріли змію, от і подяка
Відповісти
тепер можуть і вікна повибивати)
Відповісти
а як цей юрій гнатюк у 22 роки може вчитись у 11 школі, чи в будь-якій?
Відповісти
може, ми його на 2ий рік залишали пару раз))
Відповісти
А то нічого, шо вона на відео не одна? а хлопець небось, з Луцька, то тіпа ок, тільки в "лугандонії" є моральні уроди, правда??
Відповісти
їх всюди вистачає, просто гості повинні бути вдячнішими. як кажуть: чувствуй себя как дома, но не забывай что ты в гостях
вони повинні розуміти що представляють регіон, і по їх вчинкам судитимуть і їх земляків, створюється певний стереотип про жителів цих регіонів.. надіюсь не всі такі
Відповісти
таке враження, шо в українців при слові "лнр" відключається мозок, ця пересленка - дитина, в якої явно не в порядку з психікою, і якій явно потрібен психолог, але ж це лнр винно, по любому, спалити на кострі, попутали і святе, і грішне, а змі тільки вдало маніпулюють декількома фотками з інстаграма, фу
Відповісти
психолог їй не допоможе вже, тільки психлікарня. а негативні емоції при слові лнр та днр, не просто так виникли - вони себе так зарекомендували за час війни і не тільки
Відповісти
що так звані днр та лнр вони "так звані" не люблять а Ви ппц напевно з так званих?
Відповісти
шошо? іди, проспись
Відповісти
А якшо би твого кота, ппц, так мучили, м?
Відповісти
І молоді,як вона, і старші, і літні - всі мають такі вподобання-переконання. У них є, або можуть бути такого ж характеру фото, як у цієї "мисливиці на котиків". І ці вподобання-переконання у них були ще задовго до виникнення т. з."лднр". Дивує "толерантність" тих, серед кого вона зараз живе і навчається...Байдужість - перший крок до великих нещасть.
Відповісти
По іі очах видно ,що в неі не все нормально з психікою ,а що за дебіл був з цією ненормальною ?
Відповісти
За знущання за тваринами є стаття. Якщо людина агітує за руський мір , то це антиукраїнська пропаганда. І це теж стаття! І ніякий психолог цій сучонці не треба , а психіатр. А ні , то хай їде звідки приїхала. Пригріли гамнюлю, а вона хорохориться.
Відповісти
Яка скотина таких народжує на світ?
Заберіть її в школу №5
Відповісти
А чомуб не зловити її і познущатись. Облити медом і пірям обсипати і через все місто. А потім закопати десь в лісочку... Це ж тварина, не людина. ЇЇ скотиу приютили добрі люди а воно сре тут. Навіщо нам такі сусіди.
Відповісти
І поможу закопати
Відповісти
І поможу закопати
Відповісти
не перегібайте, шановний. потрібно залишатись людьми.
"Если убить убийцу, количество убийц не изменится." Уинстон Черчилль
Відповісти
І нас в команду візьміть, банду геть!!!
Вила в сраку їй, скотиняка!!
Відповісти
Тепер ясно чим займається організація Іскра. Вот и всплыло. Ця шмара є членом націоналістичної організації Іскра. Так і знав, що ці уроди на Кремль працюють.
Відповісти
Мій племінник в Іскрі , але подібних фанаберій в нього в голові нема.Так що і в Іскрі не всі такі. Так що гнати цю сучонку і з Іскри і з Волині
Відповісти
У нього просто відеокамери нема.
Відповісти
А відносно Іскри треба щоб працювала СБУ. Бо недалеко.......
Відповісти
І на вигляд страхотя і в голові скотина
Відповісти
А якщо вона просто потребує мед.допомоги? Чи ви думаєте жити де війна, чути вибухи, і думати що ти помреш кожної хвилини, це не вплине на психіку?? Ще й як вплине, і на тих людей що там живуть і на наших хлопців , яких туди кинули.
Відповісти
Спілкуюся з сім'єю з Луганська. Дуже хороші люди. Пережили такий страх, що нам тут всім і не снилось! Але з психікою в них все в нормі. Котів не морозять, не печуть в печі і не перуть! Таких гнил як ця "звізда" кругом хватає. Але якби хоч одне таке "чудо природи" нормально покарати (зробити те саме, що і вони з котом), то для інших був би урок... А взагалі, вина батьків! Яке це виховання таке?!Тут ще й батькам потрібно покарання придумати, щоб знали кого виховали!
Відповісти
Моя думка, краще вона там пропала, ніж в нас тут на Волині таке чудити
Відповісти
Герой ДНР скотиняка Гіві теж починав з котів
Відповісти
От ШМАРА!!!
Відповісти
Наразі працюємо над тим, щоб таки вилучити дівчину з навчального закладу і відкрити кримінальну справу щодо обох осіб та притягнути до відповідальності
Відповісти
Відрахувати з універу, відкрити кримінальне.провадження та посадити ти на максимальний розмір даній справі срок! Ублюдки!
Відповісти
а навіщо їх садити, потім годуй одівай
Відповісти
З перших хвилин новин одно слово ''рашистка'' і дуже хвора психіка
Відповісти
Прихильностi до ЛНР в упор не бачу. Бачу недолугий стьоб та провокацiю. Бачу великi психологiчнi проблеми також...
Відповісти
Это не секрет....все донецко-луганские жители потенциальные сепары....скрытые или активные, но однозначно все!
Відповісти