У Луцьку аварія. Винних нема. ФОТО

У Луцьку аварія. Винних нема. ФОТО
На перехресті вулиць Дубнівської і Метельницького у Луцьку не розминулися маршрутка із каретою швидкої допомоги.

«Водій «пазика» їхав спокійно на зелене, швидка летіла на виклик, тому проїхала на червоне, але з увімкненими проблисковими маячками. Поки з’ясовуємо обставини», - розповів лейтенант поліції Сергій Матіюк.

«Тільки рушили з світлофора, пройшло секунди дві - і бац!» - пригадує пасажир маршрутного автобуса.

«Ми їхали на виклик, тому і проігнорували червоне світло. Дорога мокра, не вдалося вивернути», - розповіли лікарі.

Під час ДТП ніхто не постраждав. Невдоволеними лишилися лише пасажири тролейбусу, рух якого надовго заблокували учасники аварії.















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
швидка іхала з ввімкнутими маячками та сиреною.....а пазік не пропустив.....чого немає винних.....да в нашій державі немає....шшвидка має летіти бо людина вмирає...але водій лишається винний...бо не врахував ситуацію..бо він один порушує правила безпеки руху...а воді й пазика не порушував ...а лише не пропустувив швидку...бо глухий ....і не почув сирену бо сліпий і не повернув голову і не побачив маячки...
Відповісти
да ще Бог винний тому що послав дощ!!!
Відповісти
а... ще винний той що видав права глухо -сліпому водію пазика
Відповісти
Так,вірно.Головна причина це дощ...І справу закрити за відсутністю складу злочина.
Відповісти
Пише тільки маячки, про сирену ні слова
Відповісти
Якщо швидка "летіла" значить було щось серйозне. І за такого сліпо-глухого водія може і хтось не дочекався допомоги.
Відповісти
Перехожий, ніхто не очікував ДТП, і ніхто не передбачив цього, тому не осуджуйте будьласка водія, бо він, як і лікарі не винен.
Відповісти
А бувають передбачені і очікувані ДТП??? Професіоналізм водія якраз і полягає в тому, щоб уміти прогнозувати небезпечну ситуацію. Швидка теж "красавци" - їхати без звуку (висновок з того, що написано в статті). Звичайна неуважність призвела до того, що трапилось. Але ж з ким не буває...Добре, що всі цілі.
Відповісти
Водій маршрутки через свої запотівші вікна хоч і не побачив і не пропустив швидку. В нашій країні ще зроблять винного водія швидкої.
Відповісти
На цій швидкій все свистіло,ще на зупинці к.майдан. Сам чув і бачив.

Відповісти
Розвальохали нову швидку...
Відповісти
Можна звинувачувати швидку. Адже вона їхала не до вас чи ваших рідних. Ми ж всі впевнені що застраховані і ніколи швидку не будем викликати. Тому і не пропускаєм.
Відповісти
Я думаю, що ні водій, ні лікарі швидкої не винні, бо всі їхали за установленими правилами дорожнього руху, а ДТП на мою думку сталася тому, що ніхто цього не очікував, а всі були зайняті своїми обов'язками і справами, і тому я думаю, що ні водій, ні лікарі швидкої не винні.
Відповісти