вхід реєстрація

У Луцьку аварія. Винних нема. ФОТО

У Луцьку аварія. Винних нема. ФОТО
На перехресті вулиць Дубнівської і Метельницького у Луцьку не розминулися маршрутка із каретою швидкої допомоги.

«Водій «пазика» їхав спокійно на зелене, швидка летіла на виклик, тому проїхала на червоне, але з увімкненими проблисковими маячками. Поки з’ясовуємо обставини», - розповів лейтенант поліції Сергій Матіюк.

«Тільки рушили з світлофора, пройшло секунди дві - і бац!» - пригадує пасажир маршрутного автобуса.

«Ми їхали на виклик, тому і проігнорували червоне світло. Дорога мокра, не вдалося вивернути», - розповіли лікарі.

Під час ДТП ніхто не постраждав. Невдоволеними лишилися лише пасажири тролейбусу, рух якого надовго заблокували учасники аварії.














Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
швидка іхала з ввімкнутими маячками та сиреною.....а пазік не пропустив.....чого немає винних.....да в нашій державі немає....шшвидка має летіти бо людина вмирає...але водій лишається винний...бо не врахував ситуацію..бо він один порушує правила безпеки руху...а воді й пазика не порушував ...а лише не пропустувив швидку...бо глухий ....і не почув сирену бо сліпий і не повернув голову і не побачив маячки...
Відповісти
да ще Бог винний тому що послав дощ!!!
Відповісти
а... ще винний той що видав права глухо -сліпому водію пазика
Відповісти
Так,вірно.Головна причина це дощ...І справу закрити за відсутністю складу злочина.
Відповісти
Пише тільки маячки, про сирену ні слова
Відповісти
Якщо швидка "летіла" значить було щось серйозне. І за такого сліпо-глухого водія може і хтось не дочекався допомоги.
Відповісти
Перехожий, ніхто не очікував ДТП, і ніхто не передбачив цього, тому не осуджуйте будьласка водія, бо він, як і лікарі не винен.
Відповісти
А бувають передбачені і очікувані ДТП??? Професіоналізм водія якраз і полягає в тому, щоб уміти прогнозувати небезпечну ситуацію. Швидка теж "красавци" - їхати без звуку (висновок з того, що написано в статті). Звичайна неуважність призвела до того, що трапилось. Але ж з ким не буває...Добре, що всі цілі.
Відповісти
Водій маршрутки через свої запотівші вікна хоч і не побачив і не пропустив швидку. В нашій країні ще зроблять винного водія швидкої.
Відповісти
На цій швидкій все свистіло,ще на зупинці к.майдан. Сам чув і бачив.

Відповісти
Розвальохали нову швидку...
Відповісти
Можна звинувачувати швидку. Адже вона їхала не до вас чи ваших рідних. Ми ж всі впевнені що застраховані і ніколи швидку не будем викликати. Тому і не пропускаєм.
Відповісти
Я думаю, що ні водій, ні лікарі швидкої не винні, бо всі їхали за установленими правилами дорожнього руху, а ДТП на мою думку сталася тому, що ніхто цього не очікував, а всі були зайняті своїми обов'язками і справами, і тому я думаю, що ні водій, ні лікарі швидкої не винні.
Відповісти