Жителі села Підгайці обурені скасуванням маршруток. ВІДЕО

Жителі села Підгайці обурені скасуванням маршруток. ВІДЕО
Нещодавно рішенням Луцької міської ради було скасовано кілька приміських маршрутів, які припинять курсувати за межі Луцька вже з 1 грудня 2016 року.

І це неабияк сколихнуло жителів сіл, до яких будуть скасовані маршрутки. Зараз селяни мізкують над тим, що робити із цією проблемою: запускати нові маршрути чи шукати шляхи, щоб залишити вже існуючі.

А щоб дізнатись, які дії будуть здійснювати жителі села Підгайці, ми вирушили до сільського голови Семенюка Юрія та місцевих жителів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нехай жителі Підгаєць працюють у селі , а в Луцьку своїх працюючих хватає. Запускайте свої маршрутки, а ні то доїзжайте іншим транспортом.
Відповісти
А давайте ви своє сміття будете утилізовувати в себе під вікнами, а не в Брище возити?!!!
Відповісти
А може вже годі село і місто ділити?
Може краще треба мізки включити, а не людей ображати?
А владі почати думати за людей хоч сільських, хоч міських !!! Навіщо знімати машини з маршруту, коли в них є потреба? А може краще ще добавити машин на маршрути, де в них є необхідність !
Відповісти
село виживе але що ви купите на ринку як не привезуть селяни чи в супермаркеті коли селяни не продаватимуть маршрутку пустить сільська рада свій маршрут ,але землю не віддадуть
Відповісти
То не возіть в місто свою продукцію. А то тільки і виживаєте за наш рахунок.
Відповісти
А чьо так відео все трясеться?
Відповісти
Верніть Повзуна, у нього руки не трусяться.
Відповісти
Пед тим, як забирати маршрут, то потрібно запустити новий,щоб жителі села не відчували себе відрізаними від міста. Я так розумію, що більшість односельчан мою думку підтримає.
Відповісти
Знову ніхто не звернувся з коментарем.

Підгайці будуть автоматом забезпечені приміським транспортом. Ми були завчасно попереджені міською владою.
Хто робить з цього всього бучу? Хто маніпулює....
Відповісти
А тобі скільки залєстали за це???
Відповісти
І на відпочинок нехай міські мешканці їздять не у ліси та озера під Луцьком, а на Стир ходять. А то як гадити то до села.
Відповісти
Tі хто відмінив маршрути, самі ніколи маршруткою не їздять.
Відповісти
це хороший маршут в якому завжди забиті маршутки, шо тут паритись, полюбе хтось захоче новий пустити на Підгайці
Відповісти
Це безглуздо відміняти даний маршрут, так як багато студентів, які їздять в Луцьк на навчання, є багато дітей, які доїжджають з Луцька в Підгайці в школу, також вчителі не зможуть вчасно доїжджати на роботу. Повинна бути значить якась заміна даному маршруту, якщо його так хочуть зняти
Відповісти
Це безглуздо відміняти даний маршрут, так як багато студентів, які їздять в Луцьк на навчання, є багато дітей, які доїжджають з Луцька в Підгайці в школу, також вчителі не зможуть вчасно доїжджати на роботу. Повинна бути значить якась заміна даному маршруту, якщо його так хочуть зняти
Відповісти
Заміна маршрутки буде, тільки вона буде їздити через годину - дві год і коштуватиме 7 грн як в Ківерці
Відповісти
Можливо, варто було приєднатись до міста ?..
Відповісти
ні, не варто
ніхто не збирається місту віддавати землі
та й нам і так добре
Відповісти
Ви всі **бнуті. Вас обложили податками, космічними цінами на комуналку. Обдирають де як і тікі можна. А ви ділете себе на селюків і на міщан. Бридко читати!!!
Про яке покращення можна говорити, коли у кожного кипить злоба один до одного? На порожньому місці ви самі створюєте проблеми, які до речі не стосувались теми...я шокований...хочеться нагадати народну мудрість: гуртом і батька легше бити.
Миру вам і доброти.
Відповісти
приєднуйтеся до Луцька і буде вам маршрутка. всеодно всі землі в селі продані і місто все одно на цьому нічого не заробить. а так зробить вам дороги, школи дитсадки і каналізацію і так долі
Відповісти
Та ніхто нам тих доріг не поремонтує без нас, школа в с.Підгайці нічим не уступає міським ...І маршрутки будуть їздити так, наскільки буде потреба, не хвилюйтеся.
Відповісти
Хай спочатку собі пороблять каналізаціі і дороги там де треба, щоб сіла побачили якусь різницю! А то самі не хазяї , до толку мало що довели! Зато декому хочеться щей тут ворвати!!! А не за жирно ??????
Відповісти
знаєш толк, мала)
Відповісти
Маршрутки потрібні і підгайчукам і лучанам. Але те, що сьогодні на першій міській зупинці вранці (7г. 25 хв) "тридцятка" навіть не зупинилась, бо була "запресована" підгайчуками - це нонсенс. "Рішалови" не думають ні за селян, ні за міщан: - їх цікаваить земля і гроші. Штучний конфлікт створили - гризіться, а вони будуть "шиши" збирати.
Відповісти
А не замислювалися ви,що це війна депутатів та вищої інтелігенції. А народ й в тому числі і діти страждатимуть. Маршрут-це гроші. А причина скасування транспорту проста. Семенюк Ю.М. не бажає віддати луцьким чиновникам приміські багатства. Ось йому й палки в колеса. Це питання до Романюка луцького "члена" міської ради. Нехай люди вирішують,а не пан за все місто. Й не сварімося бо місто без села й навпаки = слабкість.
Відповісти
Спочатку створюють проблему. Далі самі іі вирішують. Шановні жителі приміських сіл, не хвилюйтесь. Кожен перевізник знає маршрут номер 30. Знає , яка кількість людей працює та навчається у місті. Тому, усе буде добре раніше, а ніж ми думаємо.
Відповісти
Спочатку створюють проблему. Далі самі іі вирішують. Шановні жителі приміських сіл, не хвилюйтесь. Кожен перевізник знає маршрут номер 30. Знає , яка кількість людей працює та навчається у місті. Тому, усе буде добре раніше, а ніж ми думаємо.
Відповісти
Селюки і міщани)))))) ну не могу. Двобій, хто кого. Ще Прилуцького тре щемити))))
Відповісти
Нехочуть обєднуватися, то хай самі себе возять
Відповісти
не баісь. возимо.
Відповісти