Лучанам хочуть підвищити плату за проїзд

Лучанам хочуть підвищити плату за проїзд
Луцькі перевізники впродовж останнього часу постійно нарікають на те, що тариф за проїзд у маршрутці низький.

Про це під час комісії з питань законності, етики та регламенту повідомив заступник міського голови Сергій Григоренко.

Мовляв, автобусні парки місцевих перевізників застріли, а тому транспортні засоби потребують заміни та ремонту.

А тому вони просять організувати круглий стіл, де вони зможуть обговорити всі ці проблеми та якнайшвидше підняти ціну за проїзд до 4 гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я пропоную до 14 грн . Ринкова ціна
Відповісти
Більш нічого вони не хочуть?????
Я розумію, жити хочуть всі. А гроші на проїзд де брати?
Відповісти
Кусок треба кусати по розміру рота - можна і подавитися з таким апетитом. Верніть автобуси - не треба цих маршруток , яким немає альтернативи, щоб ви вичезли. Голота владна.
Відповісти
Але ж вони як їздили за три гривня так і їздять.
Ні єден маршрут не зупинився.
Відповісти
Цікаво, як би (заради конкуренції) на український ринок міських пасажирських перевезень запустили закордонних перевізників з великим сучасним транспортом...
Відповісти
Транспортні засоби потребують заміни, тому ми всі дружно повинні скинутися по гривні й купити перевізникам нові автобуси? А завтра вони схочуть замінити 5-річні на нові, потім Богдани на Мерси і тд. То їх проблеми. Не вигідно – йди з лінії. Коли я хочу змінити машину на новішу, то розраховую тільки на себе. Чим вони кращі? Скажуть, що для них авто - це засіб заробітку, й від його стану залежить здоров’я громадян?Тоді давайте скинемось лікарям на нові інструменти й медобладнання, а вчителям оплатимо "ремонт" нервів на курорті. Більше толку буде.
Відповісти
перевізники вперто заводять стару пісню. при цьому касові апарати ставити не хочуть, якість обслуговування нульова, пільговиків перевозити не хочуть. а влада їм потурає . ЧОМУ ?!!!!!!
Відповісти
Я ненавиджу цю країну,в якій багаті заможні владці і зубожілі люди,де піднімають зарплати і водночас ціни на все!коли ця влада нарешті почне за людей думати!та Ви вже достали народ!
Відповісти
ціна на проїзд повинна бути європейською,щоб подолати корупцію в цій сфері.я думаю така ціна як в Ротердамі.
Відповісти
Скільки того Луцька,можна ногами за півгодини,або на ровері за 15 хвилин.Всі здорові,екологія супер і маршрутчики банкроти.
Відповісти
Чого Ви, лучани, дивуєтеся?Романюка хто обрав? Ви! В чому проблема. Ви вже Пороха вибрали аби не Юля, отак і тут... Луцьк -це дійсно Луцьк...Місто,яке старіше за Львів, поводить себе,наче тут лише 5-10% мудрих...
Відповісти
А Романюк тут до чого?! Перевізники хочуть, григоренко лобіює, а Романюк винен?
Хто винен - невістка.
Ходіть пішки,здоровіші будете.
Відповісти
А Романюк не керівник Григоренка???? Ні??? Чи Григоренко керівник Романюка?
Будемо ходити пішки,а ви бідніші будете!
Відповісти
"автобусні парки місцевих перевізників застріли, а тому транспортні засоби потребують заміни та ремонту" А пасажири тут до чого? Ваш транспорт ви й ремонтуйте, і не треба заглядати в кишені пасажирам!!!
Відповісти