Волиняни - призери з Кубку світу лижних гонок та біатлону

В місті Вуокатті (Фінляндія) з 8 по 17 грудня 2016 року проходить етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону.

Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» делегувала на дані змагання двох спортсменок.

У перший день змагань 9 грудня в лижних перегонах (спринт 1,2 км) класичним стилем приймали участь дві наші спортсменки: ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман стала срібною призеркою, а лучанка Конашук Богдана на цій дистанції посіла сьоме місце.

10 грудня - в змаганнях з біатлону ( 7,5 км) Конашук Богдана виборола бронзову нагороду етапа Кубка світу, а Юлія Батенкова-Бауман посіла четверте місце.