Винуватця аварії на Дубнівській відпустили під заставу

Винуватця аварії на Дубнівській відпустили під заставу
Підприємця Володимира Мігаса, який збив 16-річного юнака, на вулиці Дубнівській відпустили під заставу.

Про це повідомили джерела ВолиньPost у поліції області.

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор приватного підприємства Володимир Мігас,перебуваючи за кермом автомобіля Mercedes у стані алкогольного сп’яніння (3,05 проміле), збив 16-річного хлопця на пішохідному переході на вулиці Дубнівській. Після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й зачепив 2 транспортних засоби.

Володимиру Мігасу суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не більше як на 60 діб - доки чоловік не внесе заставу в 275 тисяч гривень.

За інформацією джерел, станом на 8:30 13 грудня Мігас не перебуває під вартою.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зараз натисне на свідків, батьків, купить суддю і наш суд визнає винним хлопця в реанімації!
Відповісти
Оголосіть прізвища суддів поіменно і ще краще їх адреси.Бо вже просто "дістали".
Відповісти
Всі судові рішення розміщуються в інтернеті в єдиному реєстрі судових рішень
Відповісти
Жах і ганьба, корупція цвіте і процвітає. От і вся суть наших грьобаних реформ на практиці. А цей Мігас вже мабуть досі на чемоданах сидить і немає тут чому дивуватись. Нічого людяного немає, якби хоч на каплю розумів свою провину то анонімно відправили б ті гроші батькам бідолашного хлопця а не рятувавби свою шкуру. Скотина вона скрізь і в усьому скотина.
Відповісти
Зараз виявиться, що винуватець зовсім не уіноватий, а, навпаки, прекрасна людина, волонтер, меценат і благодійник((( За нього поручаться всі, хто тільки зможе((( і вчергове БАБЛО переможе((( бідному хлопцеві реально поможуть жменькою грошей... і тим скінчиться(((
Відповісти
Шукайте вітра в полі
Відповісти
Частина 3 статті 183 Кримінального кодексу України передбачає обов'язок судді визначати розмір застави для підозрюваного під час обрання тримання під вартою. Такі у нас закони!
Відповісти
Життя накаже його дітей, таке просто так не проходить!
Гроші його не врятують!
Реформам ганьба, давай третій майдан!!!
Відповісти
Немає свого "Сталіна" на цю країну!!! :(
Відповісти
Вчора-дванадцятого грудня отримали від голови суду п. Квятковського відповіді на питання-Чому суддею по справі призначений суддя,який нещодавно розглядав справу цього ж порушника(водіння в нетверезому стані)?Чи обирав компютер?:Судив черговий суддя,компютер не обирав.На питання-коли призначений черговий суддя(до ДТП,чи після),відповіді ми не отримали(надіюсь вона буде на сьогоднішній прес-конференції),як не отримали і зрозумілої відповіді від прокурора по справі п.Бущака-чому він не ініціював відвід судді?Стали відомими спроби впливу на свідка ДТП(учня ,який переходив дорогу разом з потерпілим)та його маму-Ларису Володимирівну.
Відповісти
Тепер шукай вітра в полі.
Відповісти
Чого всі мовчать за пасажирку, яка була в авто? Вони двох винні в катастрофі. Це пасажирка так само має бути на лаві підсудних. Залишивши її на волі, ще не один водій нашого міста буде їздити за кермом без штанів і в алкогольному стані.
Відповісти
Слава Україні . ГерояМ слава . Ми перемогли реформи. Дай бог хлопцю вижити.
Відповісти
10 тис. доларів для Мігаса - це не гроші. Він судді Ясельському, який неодноразово відмазував його від відповідальності за кермування в нетверезому стані і то більше заплатив
Відповісти
БОЖЕ, ІСУСЕ ХРИСТЕ, ПРОСТИ МЕНЕ ГРІШНУ.В таке свято не можу перебороти відразу, яку почуваю до ціеї подоболюдини.Оля, як ти з ним прожила стільки років .Я співчуваю тобі і твоїм дітям.ГОСПОДИ, ПРОСТИ МЕНЕ ГРІШНУ І ДОПОМОЖИ ЦІЙ ДИТИНІ.
Відповісти
БОЖЕ, ІСУСЕ ХРИСТЕ, ПРОСТИ МЕНЕ ГРІШНУ.В таке свято не можу перебороти відразу, яку почуваю до ціеї подоболюдини.Оля, як ти з ним прожила стільки років .Я співчуваю тобі і твоїм дітям.ГОСПОДИ, ПРОСТИ МЕНЕ ГРІШНУ І ДОПОМОЖИ ЦІЙ ДИТИНІ.
Відповісти
наши суды пробивают очередное ДНО! БРАВО!!
Відповісти
Шановні батьки чи не байдужі люди!
Можливо батькам треба якась допомога фінансова чи треба здати кров, ви кажіть!
Дайте знати, допоможемо хлопцю всі разом! Не будемо байдужими!
Відповісти
Тапер потрібно подякувати всім тим хто боровся і бореться за реформи. Це справжні герої і патріоти . Які довели цю державу до такого . Де немає ніякої справедливості . Все вирішують тільки гроші . І куди не каснись зв'язки і гроші . Як брати. Слава тим хто захотів так жити
Відповісти
Коли людям відкриються очі. Коли казочці про європу прийде кінець . Не вже всі такі наівні.
Відповісти