Смертельна аварія на Волині: лоб в лоб зіткнулися фура і «Газель»

Смертельна аварія на Волині: лоб в лоб зіткнулися фура і «Газель»
На Волині сталася смертельна аварія, під час якої зіткнулися дві різногабаритні вантажівки.

ДТП трапилася 16 січня.

За інформацією джерела ВолиньPost, аварія сталася біля села Свидники Ковельського району.

Дві вантажівки різних габаритів - фура DAF і "Газель" - зіткнулися лоб в лоб.

Як розповіли свідки, водій "Газелі" загинув на місці аварії.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Співчуваю родині загиблого
Відповісти
а це точно Газель???? бо схоже що мерседес або фольксваген((((((((((((((((((((( шкода дуже.....
Відповісти
То мерседес спрінтер
Відповісти
Це мерседес спрінтер
Відповісти
У загиблого водія,сиротами залишилось семеро дітей.
Відповісти
Яка ще газель???? Сліпі?? Чи тупі???
Відповісти
Вчора їхав там. Жахлива слизька не посапана дорога, сніх не розчищений, авто їдуть по коліях, фури тримаються ближче середини! Тут винні наші служби!!
Відповісти
Це Mercedes-Benz Sprinter
Відповісти
А Водія ,спрінтера Володимер.
звали(
Відповісти
Хороший чоловік ВОЛОДЯ був. Співчуття родині
Відповісти
Мої щирі співчуття дітям, дружині та рідним!
Відповісти
Співчуваю рідним.Дуже добра була людина.
Відповісти
Володя дуже хороша людина.Співчуваю(
Відповісти
Таких людей не було і більше не буде(((((((((((((((((((блаженний пішов до Бога
Відповісти
нехай Господь допоможе і буде розраховані для сім'ї загиблого... співчував дружині і діткам... неоцінима втрата... і яка різниця яка марка автівки, людини не стало... от де біда
Відповісти
Очень жаль.Хороший был человек. Пусть Господь утешит родных и близких.Невосполнимая утрата...
Відповісти
дуже жаль((((((((((((((((
Відповісти
Добра і щира людина пішла. Співчуття родині і близьким
Відповісти
А з відки шофер що загинув?
Відповісти
Родом з світязя. А проживали в ковелі.
Відповісти
Бакланам які пишуть шо це журналюги винні. Якщо не вмієте читати не читайте. Цю інфу повідомили в міліції. А мєнти самі знаєте
Відповісти
Володимир Стаднік., був для нас всі добрим прикладом, добрим другом, і просто доброю людиною!!, світла память., мужності і здоровя дружині й діткам, які понесли нереально величезну втрату., хай Бог буде потіхою!!!., молімось за них., і за всіх нас, щоб Бог беріг, не знаем де чекае нас втрата..
Відповісти
Винні ті , хто допустив таку ситуацію ,тобто комунальні служби.
І наша "краща" влада.
Він був світла людина , про яку ніхто не може сказати щось погане. Жаль,мені особисто,що такі люди так швидко йдуть з життя. А нелюди продовжують дихати одним повітрям з нами.
Моі співчуття , надіюсь Господь Бог допоможе перенести втрату дружині і діткам.
Відповісти
Шукаю свідків ДТП біля с.Свидники , 16.01.2017р...
або ті люди які мають інформацію , фото , відео ...будь ласка відізвіться .
адреса електронної пошти : [email protected]
контактний телефон : 0672525885 ( Станіслав )
Відповісти
Шукаю свідків ДТП біля с.Свидники , 16.01.2017р...
або ті люди які мають інформацію , фото , відео ...будь ласка відізвіться .
адреса електронної пошти : [email protected]
контактний телефон : 0672525885 ( Станіслав )
Відповісти