У центрі Луцька залили ковзанку

У центрі Луцька залили ковзанку
У Луцьку створили ковзанку в центрі міста.

Ввечері 26 січня її заливали волинські рятувальники.

Ковзанку створили в каркасі фонтану, який розташований на Театральному майдані.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А з бортами щось зробили, вони ж бетонні? Де техніка безпеки? Дивіться, щоб не було біди. А рішення хороше. Давно потрібно булот це зробити.
Відповісти
Супер! І деревяні бортики поставили щоб діти та дорослі об бітонні борти голови не розбивали!
Відповісти
хто буде відповідати за техніку безпеки, та можливі травми на ковзанці?
Відповісти
А ви бачили прогноз погоди? Для чого та ковзанка коли на слідуючий тиждень температура повітря підніметься до +8
Відповісти
головне що вчасно де були у грудні,зима закінчується прокинулись що господарі то да на всі 100, а бортіки зроблять влітку
Відповісти
Чому це не зробили раніше, про техніку безпеки ніхто не подумав. У нас все як завжди.
Відповісти
Залили і добре, а хто боїться бетонних бортів, то хай не ходить кататися!!!
Відповісти
А по-моєму, ковзанку залили по всьому місту, неможливо вийти з будинку і дійти до роботи(
Відповісти
А на літо басейн заливати. Європа!!!
Відповісти
Це тільки в нас-в Україні може бути-залити ковзанку у фонтані!Ніде такого нема!Тільки в нас є!А тому що ми особливі!А те що бортіки бетонні то нічого і так піде!Техніки безпеки-нуль!Залили коли передбачається нульова і плюсова температура!молодці!А де раніше були?Треба було заливати перед Різдвом коли було 10-15 градусів!В нас як завжи все робиться через одне місце-через заднє місце.І це факт!Це в нас вже стало правилом-робити все навпаки!
Відповісти