Вандали попсували фотозону «Я люблю Луцьк»

Вандали попсували фотозону «Я люблю Луцьк»
Невідомі хулігани заклеїли серце на фотозоні "Я люблю Луцьк" малюнком з логотипом партії "Укроп", замінивши назву політсили на "Украл".

Це сталося в ніч на 25 березня.

Нагадаємо, цю фотозону відкрили до Дня міста в 2016 році.

Станом на 7:50 25 березня наклейка була на серці.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чому хулігани, вандали? Вандали - це жидомасонський укроп, який познущався над вашими душами, розумом, совістю. Ясно, що за окрему плату. Почитайте Шевченка.
Відповісти
Це на вандали, хлопці, це смільчаки!!!!! Нас треба!!!! виводити з летаргічного сну, пробуджувати від байдужості або від зневіри. Респект, хлопці!!!
Відповісти
Чим вони "попсували"...???? Просто розмістили свій банер.
Відповісти
возможно какая то доля истины в этом есть
Відповісти
хто сфотографує як холуй буде це знімати отримає премію
Відповісти
Как же заколебало это политическое быдло. что те....что эти.....
Відповісти
Це олігархугрупування - вкрало всеукраїнський логотип. Тепер Воїни і Ветерани- позривали шеврони,- мерзенно носити. А надпис на викраденому логотипі - власна назва тих грабіжників. Зняти цей шедевр- прийдеться, але- після знищення олігархів. Зараз ця хuinі@- на свому місці.
Відповісти
Олігархугрупування скоїло вандалізм- вкравши і присвоївши загальноукраїнський символ патріота. Фронтовики- позривали мерзенні шеврони. А надпис на вкраденому логотипі- власна назва бандформування. Зняти його прийдеться, але- після знищення олігархів. Я зараз ця xuini@, як ніде- на свому місці.
Відповісти
Бидлота. Це все від виховання залежить. все починається з Вас батьки! Якщо ви перед дітьми поводитесь як бидло то слід очікувати таке і від ваших дітей.
Відповісти
Вандали купили продажних тушок, що захопити Луцьк.
Відповісти
Політика політикою, але псувати фотозону це низько. Я звичайно розумію що увага людей і тд. Але зпідтишка вночі, щоб не побачили хто. По крисячому так. А потім анонімно пишуть гнівні коментарі...
Відповісти
Підтримую стриманих коментаторів. Мого - не друкують через одне хранцузьке слово, хоч тут- все має бути з матюків.
Відповісти
Молодці! Нічого не знищено. Акт вандалізму відсутній.Суть посилання зрозуміла. "Народ скаже,як зав'яже"
Відповісти
Слава вандалам і варварам. А холуям аби робота. Вони за копійку і в церкві перднуть, не то що вандалом обізвуть.
Відповісти
Так, Укроп бажає привласнити ще й Луцьк! Лучани бережіться - думайте, як підете на вибори.
Відповісти
Так, Укроп бажає ще й Луцьк привласнити. Лучани, думайте головою, коли підете на вибори.
Відповісти