Палиця звернувся до журналістки «дєвочка» та порадив через суд добитися прес-конференцій

Палиця звернувся до журналістки «дєвочка» та порадив через суд добитися прес-конференцій
У Волинській облраді група журналістів чекала на голову облради Ігоря Палицю, аби поцікавитися, чому він не провів ще жодної прес-конференції від початку роботи. Натомість посадовець порадив журналістам звертатися в суд, аби добитися прес-конференції.

Це відбулося 26 травня.

«Ми б хотіли, щоб прес-конференції відбувалися щомісяця», - зауважила журналіст Аріна Крапка. «Харашо, будуть. А я думаю, що вам через суд легше буде…, ви ж в суд любите подавати», сказав Палиця та згодом додав, щоб журналісти подавали в суд, який «змусить» проводити прес-конференції.

Нагадаємо, журналістка судиться з Благодійним фондом «Фонд Ігоря Палиці Тільки Разом» через ненадання відповіді на публічний запит.

На питання, коли ж так буде прес-конференція, Палиця відповів: «А коли суд зобов'яже. Ваш колега хай подасть в суд».

Натомість на питання, чи можна розраховувати на прес-конференцію без суду, Палиця відповів журналістам, що це залежить від них.

«Ви не маєте права змушувати мене проводити прес-конференції… Ви хочете мене спитати про щось? Спитайте. Я думаю, що через суд легше», - додав голова облради. На апелювання до закону про доступ до публічної інформації та закону про публічну інформацію Палиця порадив писати запити, мовляв, тоді він відповість.

Також зауважив, що коли він спілкується із журналістами, питання завершуються через 15 хвилин, бо йому не цікаво.

Натомість журналістка зауважила, що згідно із законом, раз на місяць мала б відбуватися прес-конференція.

«Зараз буде сесія, у вас є 2 години, щоб показати мені, де в законі написано», - додав Палиця. Згодом він запропонував журналістці припинити, назвавши її «дєвочкою».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Перед виборами зовсім не так соловейко щебетав..
Відповісти
Що перед виборами не так соловейко щебетав..
Відповісти
відривати посадовця від справ! Преси-конференції її забаглося....
Відповісти
О це так!!!! ЛЮДИ ДУМАЙТЕ ЗА КОГО ГОЛОСУЄТЕ!!!!!!! йому це не цікаво , бо вже хоче знову летіти в ЖЕНЄВУ, а навіщо йому ваші питання!!!!!!
Відповісти
Цей укроп пора вимітати з Луцька віником.Чим скоріше,тим краще.
Відповісти
Девочка ну чоо тии ідьом кохфе попйом я разкажу как у нас в одессе сложно....
Відповісти
Феодалу не гоже проводити якісь пресконференції,він тут господар,то нічого,що проживає в Швейцарії.Гидко і противно на все це дивитись,а ви волиняни думайте накінець головою,а не місцем на якому сидите.
Відповісти
Думай краще , коваль кує . а жаба ногу підставляє , кажуть у народі. Досить , вже не цікаво
Відповісти
Всі питання до підконтрольних ЗМІ, вони знають всі відповіді на всі питання :)))
Відповісти
Усе це показує і доказує, що Волинську раду очолює насправді бидло, малограмотне і духовно вбоге, але дуже хитродупе і спритне в оборудках на кшталт вкрасти, облапошити, обдурити, нажитися надурняк.
Відповісти
Можна було би сказати що це янукович волинскього масштуба - але чесно кажучи Янукович по відношенню до журналістів адекватніший був. Ну зі жлобом цим все ясно - мене дивують люди яким подобається цей порядок речей.
Відповісти
давно пора забрати у пенсіонерів право голосу.
Відповісти
ох палиця дограїця і варта його не допоможе...чую буде втікати, аж фуфайка завернеться.
Краще запитайте в бритоголового з 90тих про подвійне громадянство!!!
Відповісти
Який жах. Це й Палиця хам і йому наплювати на всіх крім його статків. Невже перед виборами хтось сумнівався, що буде по-іншому.
А журналістка молодець, смілива і з яйцями.
По всім пацанам-чоловікам, вже їх затисли. Приставте охорону до цієї сміливої журналістки, бо її в спокої вже не лишать.
Боротися з бандою складно, небезпечно, але треба.
Банду геть, демократії немає, олігархія процвітає.
Слава Україні!
Відповісти
Дивують коментарі. Він правий на 100%. Хоче робить хоче не робить прес конференції. Питання в тому навіщо тоді ви всі за нього голосували, голосуєте і будете голосувати?
Відповісти
Він на сайті Волинських новин проводить всі прес конференції і дає відповіді на всі запитання :) не заважайте людині працювати ...Всі питання виключно через цей медіаресурс:)
Відповісти
Урааа спасібо бабушкам які за 500 грн голосували за укроп. ..
Відповісти
Трохи робив вигляд, що поважає пресу, намагався виставити дівчину дурепою.
А вона молодчинка! Гарно його наїзд про "покажіть мені закони" обернула йому на лису голову)))
Законці класу палиця-150см мають знати закон і ще головніше - ВИКОНУВАТИ!
А вони огидно виляють як мій гімняний сусід, що намагається не повертати борг у 100грн((
Відповісти
укроп здувається
Відповісти
Коломойська зараза розповсюдилась на всю Україну. Саме дивне, що є багато людей, які будуть до останнього кричати який святий і професіонал Палиця. Що ж ніхто не говорить як перед виборами ходили і кожному хто проголосує за Палицю пропонували 200грн. За спортивні майданчики в школах - велике дякую, але перед тим як побудувати їх, цим супер-професіоналом були вкрадені людські гроші з бюджету різними способами, а потім за ці гроші побудовані спорт-майданчики. Голосуйте і далі за Укроп і Палицю.
Відповісти