вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Сергій Голіков

голова наглядової ради ТзОВ «Торговий дім «Аванта»

Стать:Чоловіки
Вік:
Категорія:Бізнесмени
«Торговий дім «Аванта» більше відома волинянам за супермаркетами «Колібріс» та «Наш!», «555». Ще у 1994 році Голіков заснував ЗАТ «Агроконтракт». До 2000 року підприємство займалося лише оптовою торгівлею продуктами. Лише згодом «Агроконтракт» почав розвивати мережі магазинів роздрібної торгівлі «Колібріс» та «Маркет». У 2008 році підприємство провело ребрендинг мережі «Маркет» у «Наш».

Вже у 2009 році назву «Агроконтракт» змінили на сучасну - «Торговий дім «Аванта». Також у 2009 році були переговори, щодо злиття «Агроконтракту» і корпорації «Пакко», які так і не завершилися успішно.

Наразі «Аванта» Сергія Голікова розвиває два основних напрямки – роздрібну торгівлю та торгівля нерухомістю. Це зокрема супермаркети «Колібріс» ( 34 магазини), гуртово-роздрібні магазини «555» ( 20 магазинів) та мережу дистрибуції «ABC маркет» (6 магазинів). Їх щодня відвідують більше 55 тисяч покупців.

А ще Сергій Голіков став одним із організаторів благодійного фонду «Волинь-2014», який активно включився у процес допомоги бійцям АТО.
Дивитись весь рейтинг »