вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Василь Токарський

засновник ПФ «Скорпіон-сервіс», власник ТЦ «Ювант»

Стать:Чоловіки
Вік:46
Категорія:Бізнесмени
Бізнесмен Василь Токарський – людина послідовна і наполеглива. Між ним і підприємцями Завокзального ринку конфлікт і суди тривають роками. Проте кожна зі сторін стоїть на своєму. Василь Токарський уже не вперше намагається прорватися до крісла депутата міської ради, втім, попри достатній фінансовий ресурс та непогані шанси, його завжди випереджає хтось інший.

Останнього разу це був молодий депутат Ігор Поліщук, якого називають людиною екс-нардепа Ігоря Палиці. Поліщук переміг Токарського під час мажоритарних перегонів у серпні 2013 року.

Бізнесу Василя Токарського, який тримається на здачі в оренду майна, охоронній діяльності, розвиватися стає все важче. Але, зрештою, кому не знати, як пережити важчі часи, як тому, хто вийшов з 90-х.

Біографічна довідка. Василь Токарський – член Наглядової ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Здобув науковий ступінь кандидата історичних наук. Народився 22 лютого 1968 року в с. Миколаїв Львівської області. Трудовий шлях розпочав у 1989 році продавцем луцького гастроному №7, одночасно працював різноробочим, таксував, розвантажував вагони. У 1993 році заснував туристичну фірму «ТКВВ». У 1994 році відкрив філію київської охоронної фірми, а через два роки успішної роботи зареєстрував власну охоронну фірму «Скорпіон». У 2004-2008 роках вперше в західному регіоні нашої країни відкрив два потужних торговельних центри «Ювант» у містах Луцьку та Ковелі загальною площею майже 27 тис. квадратних метрів.
Дивитись весь рейтинг »