вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Для тих, хто звик святкувати День студенства у клубах і пабах!

Твій вибір - Жити чи існувати?!!

Волинська обласна молодіжна громадська організація "Сокіл"
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нажаль,теперішня філософія життя сучасної молоді зводиться до безкорсно-паразитного існування!Звичайно є і винятки,але їх так мало серед того зомбованого натовпу,що вони з часом стають ізгоями того суспільства,де панує обнадійлива брехня у світле майбутнє! А ось на скільки воно може бути світлим залежить в більшій мірі саме від молоді!Але аналізуючи їх спосіб життя(бари,клуби-п"янки,наркотики,розпуста)-все це гнидиве існування ставить під сумнів взагалі сенс їхнього "життя"!
Все це-духовне розтління,свідомо вибраної добровільної пастки,яка веде в нікуди!!!Звичайно це не їх вина! Це результат нашого духовно-убогого суспільства!Хтось цьому опирається,а хтось байдуже пливе за тичиєю в нікуди!!!
Відповісти
А день рідної мови, треба проводити теж в клубах і барах?
Відповісти
нащо дурна мова?!
Відповісти
Студентська Свобода кілька років підряд відзначає день рідної мови в клубах і барах, тому перш ніж пробувати комусь вказувати як святкувати день студента подивіться на себе, а то самі спочатку влаштують п'янку а на інших пальцем показують
Відповісти
Студентська Свобода наскільки мені відомо проводила українську дискотеку. причому популяризація української музики до п'янки?
якщо хтось скаже, що теперішні студенти святкують цей день нормально, то мабуть із ним не все впорядку...
Відповісти
Були ми на тій дискотеці, там купа малалєток пють пиво, курять і танцюють, якби не вишиванки і українська музика то ніякої різниці між іншими низькопробними дискотеками не бачу
Відповісти
КІЦЮНЮ, ТИ ДЕСЬ НЕ ТАМ ХОДИШ, АБО МАЄШ ВЕЛИКУ ФАНТАЗІЮ! Я БУВ НА ТІЙ ДИСКОТЕЦІ. НІХТО ТАМ НЕ ПИВ І НЕ ПАЛИВ!!!
Відповісти
Тобі фото показати?
Відповісти
ПОКАЖИ, САМОМУ ЦІКАВО!
Відповісти
Дитино кого ти тут намагаєшся вчити? Вали в своє село коровам хвости крутити
Відповісти
Цього селюка просто в жоден клуб не пускають от він і протестує проти них
Відповісти
Валя та журналістка, ви що хворі люди?
Відповісти
А чим вам клуби і паби не подобаються? По моєму все залежить від людини. Якщо людина бидло то вона й дома може набухатись, а культурна людина поводить себе культурно скрізь і в клубах і в пабах.
Як на мене то паб ідеальне місце щоб зустрітись з друзями і давніми знайомими і культурно посидіти.
Якщо в цього молодого " громадського діяча" паб і нічний клуб асоціюється виключно як щось негативне, то раджу йому хоч іноді виходити в люди, світ не обмежується його селом
Відповісти
та ніхто не каже, що не можна святкувати у пабі чи клубі. питання стоїть як саме святкувати??? як на мене, то забагато в нас бидла, пофігістів та гопніків!!!
Відповісти
А де ж шумні акції " здоровий стиль" ? Чи цього року у цих псевдоактивістів вистачило фантазії лише на галіменьку листівку?
Відповісти