Луцьку краще без маршруток узагалі, аніж з такими, що є, - віце-мер

Луцьку краще без маршруток узагалі, аніж з такими, що є, - віце-мер
Заступник міського голови Святослав Кравчук переконаний, що за два останніх роки якість пасажирських перевезень у Луцьку не покращилася.

Про це Кравчук говорив під час засідання луцького виконкому 26 грудня.

«Якось треба з тими перевезенням навести лад. Складається враження, що виконком займається тільки перевезеннями. А якість перевезень за два роки абсолютно не змінилася. Стає з кожним днем все гірше і гірше», - зазначив Кравчук.

Віце-мер каже, що у маршрутках Луцька тиснява, а водії «то курять, то викидають, то обзивають». Віце-мер каже, що немає ніякого порядку.

«Як тільки людина заплатила, то для водія людини в автобусі не існує. Так не може бути. Краще взагалі позакривати ті всі маршрути. Є тролейбуси. І нехай люди ходять пішки. Не велике місто Луцьк», - зазначив Святослав Кравчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: транспорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну,в этом он прав. Быдляков ну просто тьма!
Если б ещё тут сообщили номера телефонные,то я бы с радостью сказал, когда и кто из водителей страдает фигнёй. Особенно, когда с Адреналина едешь, то в маршрутках накурено,как в барчугане галимом.
Відповісти
ага, теж згідна. маршрут на Адреналін - це просто жах, в ньому страшно їхати, шансон і курево.
Відповісти
тел. 15-80, звоните
Відповісти
"Складається враження, що виконком..." вообще ничем не занимается, если один из его руководителей только и может молоть языком, а не заниматься городскими проблемами.
"І нехай люди ходять пішки." С радостью, только покажите - где можно ходить. А лучше расскажите, сколько миллионов бюджетных денег ушло на тротуары, которые уже развалились.
Відповісти
Таким образом Кравчук признал бездеятельность мера и себя!:) Раз вы там за два года ничего не улучшили - то нафига вы там???!!!
Відповісти
Сам пішки ходити не хоче...на службовій машині катається, за наші податки, а порядок в такому елементарному питанні навести роками не може. Може досить штани протирати?
Відповісти
чого? я Кравчука не раз в маршрутці бачила. Куку, от обовязково пукнути?
Відповісти
Прохання до панів Климчука,Романюка,Войтовича інкогніто сісти в маршрутку чи тролейбус біля "Лучеська" та проїхатись по Волі та Винниченка від 17 до 19 год.Висновки не заставлять чекати.
Відповісти
ага!! спробуйте після 18.00 сісти на маршрутку біля ДОСАФА.
Це повний аншлаг.
Відповісти
"а водії «то курять, то викидають, то обзивають»" - виникає питання: "А водіям легко?". Особисто була свідком, коли "завалилось" в маршрутку 10 осіб,а заплатило -3. Водій каже:оплачуємо проїзд. А у відповідь - мертва тиша! Невже це легко проїздити цілий день, жахливими дорогами,заторами і придуркуватими пасажирами( немає чого кривити душею, бо і такі є),а в результаті принести додому нещасні 50 грн. Дорогі лучани, починайте особисто із себе і слідкуйте за своїми словами та вчинками,а потім вже кажіть,що вас ображають водії. Вони зрештою такі ж люди і робота в них ой яка не легка!
Відповісти
Возьмите кондуктора, в чем проблема?
Відповісти
це ж о котрій годині мені треба вранці вставати,щоб добратися з Відродження на Перемоги??
Відповісти
*проблема кондуктора...це підвищення вартості проїзду
*якшо маршрутки переповнені...то чого це проблеми перевізників? всі мешканці Луцька і гості хочуть їхати..
*курять? це людський фактор....не всі курять і на всіх водіїв не траба проблеми всі валити...курять значна меншість..
*Тролейбуси?...на сьогоднішній день тролейбуси маршруткам не конкурент..навіть з курціями-водіями...
Відповісти
«Як тільки людина заплатила, то для водія людини в автобусі не існує. Так не може бути. Краще взагалі позакривати ті всі маршрути. Є тролейбуси. І нехай люди ходять пішки. Не велике місто Луцьк», - зазначив Святослав Кравчук.
-------------------
*Є такі чиновники в тому числі С. Кравчук...як тільки приходять до влади забувають про виборців...
*З таким підходом С. Кравчуку треба звільнити займану посаду...якщо не вміє думати...знайдуться інші люди які вирішуть цю проблему...
Відповісти