У Луцьку мітингують водії авто з єврономерами. Вимагають доступне розмитнення

У Луцьку мітингують водії авто з єврономерами. Вимагають доступне розмитнення
Десятки автомобілів з єврономерами приїхали під стіни податкової Волині.

10 листопада вони приєдналися до всеукраїнської акції.

У Луцьку десятки авто вишикувалися біля Київського майдану, чим ускладнили рух машин проспектом Волі та вулицею Рівненською, спровокували "тягучки".

Учасники акції заявляють, що проти власників авто на іноземній реєстрації силовики відкривають сфальсифіковані справи, та вимагають спрощення процедури розмитнення автомобілів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
да там судячі по вашим фотографіям лише одних адмін протоколів можна 30-50 шт.скласти
поліціянти а ну гайда до роботи
покажіть свою принциповість
хватить лише пенсіонарів чи інших малоімущих біля старого ринку пресувати
Відповісти
натовп хоче, держава - по барабану!
Відповісти
Ви хлопці доб'єтеся свого !!!
Відповісти
Права за "сало", авто - за "індика". Це по-ЄВРОПЕЙСЬКИ.
Відповісти
На халяву все хочуть, їздили вони б коліньми!!!!
Відповісти
Наближається 1 січня, ділки хвилюються, адеж розуміють, що поліція зможе первірити, хто ввіз авто і вилучити, якщо за кермом не особа, що оформила тимчасове ввезення.
Покайтеся, вивізіть мотлох, припиніть порушувати закон і тоді вимагайте щсь.
Відповісти
Так дійсно чого це нам захотілось їздити на безпечних авто. Давайте купимо бу ланос за 5 тис. А мерседеси, бмв, ауді і опелі для слабаків. А краще взагалі їздити на переповнених маршрутках. Це ж по нашому. Згадується анегдот Що в аду біля чана з українцями нетреба чортів, своїж недопустять щоб ти виліз.
Відповісти
Розтаможка має бути дешевша але не під авто які вже тут.Німець якби отримував 200 євро зарплати то мріявби про велосипед а в нас при зарплаті 200 вже ланос не машина хочеться бмв мерс в крайньому разі фольц. Працювати працювати і ще раз працювати як говорив азіров-ленін.
Відповісти
То бариги кіпіш роблять, що ці тачки сюди женуть, бо вже на дурнях заробляти не зможуть.
Розмитнення має бути доступним для всіх, а не для окремих хитрунів, що плюють на закон.
Вони ніяк не можуть зрозуміти, що під них ніхто спеціальний закон приймати не буде, бо це порушить Конституцію, адже не може бути створеня нерівних умов для громадян що до розмитнення, а тим більше на користь порушників.
Відповісти
Проведемо діалог ?
- існує низька вартість розмитнення в країнах- сусідах, де зарплата в рази вища,
- ми не хочемо амністії, а лише закон про доступне розмитненя,
- у Європі людина може купити авто за одну-дві зрп, або отримати кредит під 3-5 % , а не під 40-50,
- середня зарплата у сусідів в рази вища, ніж у нас,
- все європейське настало- ціни на пальне, комуналка, газ, електроенергія, а авто за європейськими цінами - НІ,
- доступні авто- це податки в пальному, робочі місця для СТО, АЗС, та ін.,
- це можливість розвитку малого і середнього бізнесу,
- це мільярди доларів у бюджет за розмитнення, без позик у МВФ, тільки прибрати посередників і «зазорщиків», побори і відкати,
- це наповнення Пенсійного Фонду при постановці на облік,
- чесна конкуренція з експортерами і виробниками китайських, корейських авто.
- тролейбуси б/в з Польщі- це добре, бо якісно та недорого, а авто б/в - це зло?
Відповісти
Жалко невстигну я тут з європейською зарплатою на євро авто назбирати з цими законами лан буду ще 5 років на ланос збирати а чо хліб з водою можна жити зато чесно !
Відповісти