Лучани приєдналися до протесту проти Московського патріархату

Лучани приєдналися до протесту проти Московського патріархату
Громадські активісти Луцька долучились до Всеукраїнської акції –#принесиляльку.

Почепили м’які іграшки на паркани церков УПЦ (МП) 10 січня, - повідомляє Район. Луцьк.

Разом з ведмедиками та ляльками, активісти розповсюджували листівки з закликами «Геть московського попа» та «Ми мусимо завершити розпочате нашими дідами-прадідами».

Нагадаємо, що акцію #принесиляльку розпочав блогер Юрій Гудименко в знак протесту проти УПЦ (МП). Священик цієї церкви відмовився відспівувати 2-річного хлопчика в Запоріжжі, аргументувавши це тим, що дитина хрещена в УПЦ Київського патріархату.

Організаторами акції в Луцьку стали «Національний альянс» та «С14 Луцьк».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А що вам зробила поганого церква. Таке враження що Українці не мають власного розому. Що скажуть те й робите !!!
Відповісти
Лучани. Чи зграйка вискочок. Ви що пишете
Відповісти
Таке роблять ті, хто взагалі не ходить до церкви! Нема чим зайнятись більш? Х Дурня повна!
Відповісти
Це бовдури.Комуняки теж закривали канонічну православну церкву івиздихали іуди теж чікає вас бандерлоги
Відповісти
Голосніше всіх кричать хто взагалі в церкву не ходить. Країна потонула в беззаконні і корупції, а деяким блохерам і атавістам одні піар- перформанси і флешмоби в голові. Реально не зрозумів суті. Вони що хочуть заборонити людям в церкву ходити. Чи мають вказати кому і як молитись? Бедятина... типові вишиватники...
Відповісти
Шкода що далеко живу я б їм ті іграшки в одне місце засунув. Дітям занесіть в дитячі будинки!
Відповісти
московскій патріархат ще з часів СССР розсадник чекістів. Гнати їх додому на родіну. А нам і Київського патріархату вистачить, а хто хоче московскоим попам молитись хай їде в москву, в чому проблема?
Відповісти
Думка ну ты дурааааааак
Відповісти
чого ти іграшку вчепив???? САМ ПОЧЕПИСЯ НА ЗАБОРІ!!!
Відповісти
Щоб вірити в Бога церкву відвідувати не обовязково.Звертатись до Бога і молитись потрібно наодинці.Все інше просто показуха.Який московський патріархат,де він взявся?
Відповісти
давно пора. не серіали закривати, а МП...
Відповісти
А ПРАВДА ОДНА, УПЦ МП ВЖЕ ГОСПОДА ПРИВАТИЗУВАЛА. ТІЛЬКИ ВОНИ КАНОНІЧНІ І ТІЛЬКИ ВОНИ СПАСУТЬСЯ. . . ЦІКАВИТЬ ТІЛЬКИ ОДНЕ, А ЇМ НЕ СТРАШНО ПОПЕРЕД ГОСПОДА СУД ВЕРШИТИ? ...
Відповісти
Дикуни кацапські!
ФСБшні прихвостні. Гнати вас з України поганою мітлою, нехристі. "Канонічні" - подумайте що у вас спільного з Богом не лишилось - то була невинна дитина.
Відповісти
Люблю читати срачі під такими постами.
Відповісти
Шкода що Основний Закон України зневажають. Чому пригнічують лише Апостольську православну церкву???? Напевно тому що істинна церква завжди терпить гоніння.
Відповісти
Чи правильно ви робите що публікуєте статті які призводять до конфліктів на релігійному грунті???? Кожен має право ходити в ту церкву яку бажає.Ці права закріплені Конституцією України.Церкву у всі часи гонять, але доля тих хто йшов проти неї незавидна.
Відповісти
Ви порушуєте права інших людей на вільне віросповідання. Люди робіть висновки!!!!!!
Відповісти
Ви маєте право на вільне віросповідання, але Ви не маєте права забирати це право в інших.
Відповісти
Кому вигідне це шоу?????
Відповісти
Моліться якому завгодно богу!!! Але Московскіх попів в Україні не повинно бути. Забрати все майно, лаври, церкви, передати Українському патріархату!!!
А хто хоче хай собі молиться їм, молитись ніхто не забороняє.
Відповісти
Вам не варто розписуватись за всіх Лучан. Я проти таких протестів. Ці акції це відволікання уваги людей від більш важливих проблемних питань. Хтось собі таким чином бонуси заробляє. Розумні люди це розуміють.
Відповісти