У Луцьку відбудеться автопробіг на підтримку «єврономерів»

У Луцьку відбудеться автопробіг на підтримку «єврономерів»
Активісти готують акцію в Луцьку на підтримку доступного розмитнення автомобілів.

Про це йдеться у спільноті «Авто євро сила Волинь» у Facebook.

Усіх небайдужих запрошують взяти участь у масовому всеукраїнському автопробігу за доступне розмитнення для кожного українця, який відбудеться 4 лютого.

«Давайте нагадаємо, що владою в Україні є народ!» - закликають організатори.

У Луцьку автопробіг стартуватиме 4 лютого о 14:00 зі стоянки біля «Епіцентру»


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я не проти євроблях але ж ви подивіться на ту жвросилу і хто там керує. Жах
Відповісти
Люди погодьтеся що не повинно бути так що їздить туєва хуча авто які висять в воздусі бо курва поляк давно зняв з себе той самоход Друге наші вельмишановні млядь чиновники пропонували фіксовану ставку розмитнення в районі 1500євро і шо порш каєн і омега 90го року в одній ціні Бредоття
Відповісти
розмитнення треба зменшити ,а все незаконно ввезене -заборонити!
Відповісти
Може вже досить їздити бібікати? Вже треба діяти в Києві, а не по місту тут бібікнули і роз‘їхались.) Всі знають що на Євробляхах дуже багато автомобілів в Україні.
Відповісти
А я не хочу платити податок на прибуток, організовую пробіг за відмінення податку
Відповісти
проїхались побібікали і на металобрухт! нам танки потрібні
Відповісти
Наша Ненька - гейропський смітник!
Відповісти
Допоможе їм той автопробіг, як мертвому кадило.
Тільки спробуйте ще заважати руху у місті, вас і так не навидять, то будуть ще більше.
Вивезіть незаконно ввезене і тоді бастуйте. А так найхітріші знайшлися, збурюють народ щоб власну вигоду мати, де ви раніше були і чого не бастували, як ще самі не мали тих євроблях?!
Відповісти
Хлопці, давайте об'єднуватись: і вас і нас однаково не люблять.. Гайда?)
Відповісти
пропоную зібратися і перевірити законність всіх авто які будуть перебувати в пробізі
Відповісти
треба перевірити законність всіх авто які будуть брати участь у пробізі і я думаю питання відпаде саме по собі
Відповісти
А ще можна зібратися і зробити їм антипробіг заодно і побачили б скільки людей проти євроблях і металобрухту який наполонив Україну
Відповісти
Якби нормальна булаби влада. То і євроблях не було, бо люди мали би за що купити нову машину або нормальний людський кредит. А самі бляді їздять по 200 000 дол машинах. Бляхі мішають кого душить жаба, а хто не має прав.
Відповісти
Власники автомобілів на єврономерах роблять велику помилку коли створюють такого роду акції в містах де реально це питання не вирішується. Який результат, позитивний імідж в очах громади? Ні, репутація ітак серйозно підмочена і підтримки громади у них не буде. Якщо хтось думає, що от нас збереться багато, ми побібікаєм, покричимо щось на кшалт узаконьте наше беззаконня, і всі злякаються і зроблять халяву.... Владою в країні є народ, а не 5%бляхарів. Якщо хочите, чогось добитись, ініціюйте адекватний законопроект, і контролюйте через ту саму громадську ініціативу щоб його прийняли. А ті автопробіги більшість народу тільки відштовхують, від вашої проблеми. Більшості набридли протести бляхарів, бурштинщиків, торбешників і папіросніків...які від офшорників і хабарників при владі нічиим не відрізняються. І ті і інші думають що вони сильно мудрі, і можуть надурити систему, просто кожен з них знаходиться на своєму щаблі тої корупційної ієрархії. Якщо ми не хочим такої влади, не треба бути таким народом.
Відповісти
Прийідим всі дякую Затисним ці Укрбляхи Європа це сила
Відповісти
Люди, опам'ятайтесь, вони "за дешеве розмитнення машин для всіх"! Хай роблять щось, може я зі своєї української розлітайки пересяду!!!
Відповісти
о! ми там будемо.
Відповісти
Нахєр от ця ваша брехня?!?! Заборонити, приїхати перевірити, на брухт... Ви тільки мастаки тут выписывать. А в реальності хєр хто що з вас зробить!!! Всі вже подумками продали свої лахи і купили норм авто на євро номерах!!!
Відповісти