Своєю «страусиною позицією» більшість у Луцькраді підтримала антиукраїнську істерію, - заява «Свободи»

Своєю «страусиною позицією» більшість у Луцькраді підтримала антиукраїнську істерію, - заява «Свободи»
Фракція ВО «Свобода» вважає відмову теперішньої більшості в Луцькій міській раді у складі УКРОПу та «Батькіщини» підтримати проект звернення щодо ухваленого Польським Сеймом антиукраїнських законів проявом безвідповідальної позиції.

Подаємо повний текст заяви фракції ВО «Свобода» у Луцькій міській раді:

На жаль, депутати Луцької міської ради виявилися нездатними дати гідну відповідь полякам, які системно нагнітають антиукраїнську істерію, зазіхаючи на нашу Волинь як свої «східні креси», піддаючи сумніву право українців мати свою державу і своїх героїв, виступаючи проти звитяжності тих людей, які в минулому столітті віддали свої життя на вівтар свободи та незалежності Української держави.

Луцька міська рада попереднього скликання 17 грудня 2010 року присвоїла Степану Бандері звання «Почесного громадянина міста Луцька». Натомість міська рада цього скликання не проявила політичної мужності продовжити послідовну патріотичну позицію своїх попередників у питанні відстоювання наших національних героїв. Чим іще раз підтвердила, що нинішній склад міської ради є найменш патріотичним із часів незалежності.

Своєю боягузливою «страусиною позицією» теперішня більшість у міськраді фактично підтримала нагнітання антиукраїнської істерії поляками. І цим самим дала зрозуміти їм, що вони й надалі можуть гратись у реваншизм, нав’язувати українцям фальшиву версію історії та тішити себе ілюзіями про нову Річ Посполиту і нові «східні креси». І навіть висловлювати територіальні претензії. А Луцька міська рада тим часом мовчатиме й надалі, вдаючи вигляд, нібито її це не стосується.

На жаль, депутати міської ради від УКРОПу та «Батькіщини» зайняли антиукраїнську угодовницьку позицію, яка не відображає загальні настрої волинян і мешканців Луцька. Вони мали би розуміти, що відстоювання національних інтересів – святий обов’язок кожного українського громадянина, а тим більше – обранців громади.

Ховаючись за маніпулятивними судженнями про «господарку», так звані «патріоти» чітко продемонстрували, що питання національної честі та гідності для них є порожнім звуком. Луцька міська рада перетворилась у дефектний орган із працевлаштування родичів, друзів та політичних васалів. Стала інструментом для вирішення приватних бізнесових питань, виділення за безцінь землі потрібним людям, місцем брудних політичних ігрищ.

Безхребетність теперішньої більшості у міськраді призведе лише до поглиблення польських апетитів. Із часом поляки можуть ініціювати передачу у власність майна, яке до 1939 року належало польським окупаційним інституціям. Такий розвиток ситуації слугуватиме створенню прецеденту реституції майна, що становитиме реальну загрозу національним інтересам України.

Надалі поляки можуть спробувати змусити ЄС на законодавчому рівні засудити «бандерівську ідеологію» і визнати геноцид поляків на Волині. А після цього будуть вимагати гроші за те, що наші предки боронили свою ж землю від їхніх окупаційних збройних формувань – Армії Крайової, «батальйонів хлопських» тощо.

«Свобода» закликає лучан стати на захист національних інтересів України, наших національних героїв, і не допустити, аби боягузлива позиція більшості теперішніх депутатів у міськраді використовувалася для подальшого нагнітання антиукраїнської істерії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 3
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ваша "патрійотичність" видима по багаторічно бовваніючій тумбі біля РАЦСУ! Оце і всі ваші справи.
Відповісти
Не підкажете: попередній склад Луцької міськради теж літав до Смоленська ?..
Відповісти
Не беріть "на слабо"! Хай Бандерою займаються історики, зараз в цьому питанні об"єктивності все рівно не буде. А депутати хай займаються своїм прямим обов"язком - містом. Здійснюють функції та повноваження, передбачені Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні"
Відповісти
Останні новини
Своєю «страусиною позицією» більшість у Луцькраді підтримала антиукраїнську істерію, - заява «Свободи»
01 лютий, 2018, 09:47