З матюками і погрозами: лучанин, який не заплатив у барі, залякував представника закладу

З матюками і погрозами: лучанин, який не заплатив у барі, залякував представника закладу
Лучанин Дмитро Ніколайчук (на фото), який не заплатив з іще одним клієнтом за посиденьки в барі "П'ятниця", погрожував арт-директору закладу Андрію Мацкевичу .

Про це він написав у Facebook.

Нагадаємо, 19 лютого адміністрація бару "П’ятниця" повідомила, що розшукує клієнтів, які розрахувалися сувенірними грошима, посидівши на "кругленьку" суму.

20 лютого Мацкевич опублікував переписку з Ніколайчуком, в якій той залякує та матюкає арт-директора "П'ятниці".

"Публікую перепису з "дитиною" котра "помилково" розрахувалася вчора не тими грошима у Бар П'ятниця. Одна чесність та порядність, а не хлопчик. п.с. А по телефону спочатку взагалі казав що то все дівчина. Ну-ну", - прокоментував "бесіду" Андрій Мацкевич.


УВАГА! НА ЗОБРАЖЕННЯХ - НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гусь гусьом.В чорний список його і не пускати навіть на базар!Культура бидла на яву. Жаль ублюдка.Відрубати руки
Відповісти
Бешта, його справжня фамілія Бешта
Відповісти
Судячи по тексту пацанчік в блатних загрався. Йому стрєлку забий - так він абасреться як побачить. Сидячи за телефоном кожен "гєрой"
Відповісти
ахаххаа пацан до успіху прийшов!)
Відповісти
Оце молодь. Оце виховання...
Відповісти
Я вважаю, що Луцьку дещо бракує рейдів військового комісаріату по ресторанах та клубах.Це значно підвищило би загальний культурний рівень відвідувачів.
Відповісти
Мда, хлопчик явно недооцінює всю силу массмедіа
Відповісти
Це жах...він навіть прості матюки без помилок написати не може. Куди котиться світ?!
Відповісти
Ну на фото малий і худий пацан, а на відео чоловік середньої статури з жінкою. Де зв'язок?
Відповісти
Що ви з ним граєтесь?! Напишіть заяву в поліцію, можливо тоді цей виродок познайомиться з поняттями "шахрайство" та "погроза" і кримінальним кодексом заодно. Гарненько все розкрутити, получить "умовне" і попуститься.
Відповісти
І з цим щеням ще хтось спілкується?
Взяти за я..ця і на нари!
Там швидко півником запіє!
Відповісти
Чому цій "дитині" наливали алкоголь а П'ятниці?
Відповісти
ПАЦАН, ЗАПЛАТИ І ТО ШВИДКО.
Відповісти
Я не розумію...що він собі думає..я думаю хазяїн бару незбідніє на 500 грн..а це бидло треба провчити..він вже заробив на дві статті КК...
Відповісти
З ГПЗ він....
Відповісти
Бешта тільки в переписці такий чьоткий або з компанією таких самих недолугих "НАРМАЛЬНИХ ПАЦАНОВ". А один він звичайний заляканий хлопчик. З "славою" на все місто просто боїться щоб ця інфа не дійшла до його батьків бо сварити будуть,позор для родичів. Прострелити він може хіба що з рогатки яку сам виготовить. Бо на справжню зброю грошей в нього нема і ніколи не буде. Як що він в кафе немає чим заплатити нещасних декілька сотень грн. То де він візьме кошти на справжню зброю. Діма,Бешта ще зі школи був таким псевдокрутим,
Відповісти
Втікав , як "криса" з корабля, а тут герой
Відповісти
Ахах...Ніколайчук!))) Які батьки такі і діти! Напишіть на нього заяву!! Просто прошу, дуужже!!!! Таким, як він, потрібно вправляти мізги туди куди треба! Хоча...у нього їх немає ЗОВСІМ!!! Сподівають на справедливість! ;)
Відповісти