Проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати з 15 квітня

Проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати з 15 квітня
Вартість проїзду у маршрутних таксі в Луцьку влада може підвищити до 5 гривень вже з 15 квітня.

Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету Луцької міськради.

На сайті Луцької міськради опублікували проект рішення «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху».

Як ідеться у документі, проїзд у маршрутках може подорожчати до 5 гривень уже 15 квітня.

Зросте ціна квитка і для дітей шкільного віку від 6 до 14 років, які зараз платять 1 гривню. Проект передбачає вартість проїзду для них 2 гривні у період навчання (1 вересня – 31 травня), а влітку – 3 гривні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
пытарас1
Відповісти
козли і цим все сказано, трахабори одним словом
Відповісти
гниди, даєш самосуд
Відповісти
Давайте будемо їздити тролейбусами.
А то вони зовсім знахабніли. Це ж треба. За день можна пів сотні витратити лише на дорогу. Жити за що?
Відповісти
Люди, давайте самоорганізовуватись. Є убер, бла бла кар. Соц мережі врешті решт. Підвозьте один одного. Луцьк не є таке велике місто. Ми мусимо провчити бариг.
Відповісти
Якщо пасажири ( не інваліди не пенсіонери ) стоять біля 21 школи щоб доїхати до Слона - то і 5гр-мало. В Європі ніхто на 500м квиток не візьме-дорого.
Відповісти
Яке подорожчення, схаменіться! Не бачите, що долар дешевшає, бензин по троху у низ ціна йде, а вони здорожчують? Скільки можна бути такими терпілами???
Відповісти
Так долар падае, в чому проблеми?
Відповісти
Ура! Поліщук і пустоцвіт "дбають" про лучан, спочатку ринок заграбастати, потім земельку з булою, потім бігборди, а тепер маршрутки на черзі?
Далі що? Ви вже всім поперек горла своєю укропівськю дерибандою стоїте!
Вас відверто ненавидять і клянуть.

Відповісти
Хожу піщки, слизько, бува падаю. Комусь подобаеться сидіти на засмальцьованому кривому стульчику в смердячий маршрутці, мєні особисто ні. Люди добрі походіть пішки, розрахуйте свій час, щоб не спізнюватись. Меньш користуйтесь послугами маршруток,ціни впадуть. Бо ви дійсно, як то кажуть терпіли
Відповісти
На якій підставі?
Відповісти
Влада має якомога максимально розвивати комунальний транспорт - і тоді не буде такою залежною від приватних мартшрутчиків. Але це ДУЖЕ дорого для міської казни, та й в наших реаліях дуже неефективно...
Але перед підняттям вартості проїзду має бути запропонована адекватна альтернатива...
А що до маршрутних перевезень - то обов'язково має бути введена карта лучанина для можливості безготівкового розрахунку...

У іншому випадку - це буде сприйнято як просто лобіювання своїх прикормлених перевізників...
Відповісти
Ну що, розвинув вам палиця квартали?
Наїлися спортмайданчиків?
За все треба платити, шановні, тепер ви заплатите всі попередні видатки палиці на ваше обдурення ще й в 10 кратному розмірі.
Пустили в місто укропа, то не дивуйтесь, чого настала вам ж@па.
Відповісти
За що їм платити? За диряві маршрутки, які розвалюються на ходу. Який їхній стан?
Відповісти
Ай-яй, цього разу обійшлося без музики та сутичок?????
Відповісти
Нарешті. Пройшов тільки рік від підвищення до 4грн. Надіюсь на стан 2019 буде вже 6. Потім і з Києвом зрівняємся. Західна столиця. Звучить ж ні?
Відповісти
Гниди!
Відповісти
добре шо вуйко скоро дістане свого ровера та й буде на ньому гарцювати
Відповісти
Так давайте УСІ будемо брати квитки! Стане відомий реальний пасажиропотік. Тоді і схаменуться.
Відповісти
А де ж обіцяне громадське обговорення?
Відповісти
ДОПЛАЧУЙТЕ НА ПРОЇЗД З БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРАЦЮЮЧИМ ГРОМАДЯНАМ, АБО ПІДВИЩУЙТЕ ЗАРПЛАТУ. СКІЛЬКИ МОЖНА МУЧИТИ ЛЮДЕЙ.
Відповісти