На Волині спіймали «чорних археологів»

На Волині спіймали «чорних археологів»
У лісах Городоцького лісгоспу, що на Маневиччині, виявили «чорних археологів».

Та, близько 17.00 у Городоцькому лісництві ДП «Городоцьке ЛГ» було виявлено автомобіль, припаркований біля лісових масивів, - інформує
прес-служба Волинського ОУЛМГ.

За 100 метрів від машини перебували троє людей: один чоловік був із металошукачем, інший мав із собою лопату, ще один тримав кірку.

У розмові чоловіки не заперечували, що шукають дорогоцінні метали та раритетні монети. Проте, як виявилося в результаті перевірки, без жодних на те дозволів.

На порушників складено протокол. За подібні дії, відповідно до законодавства, сума штрафу становить від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А вони копали на городищі древньому? Чи заповідник? В нас же можна копати ? Чи я помиляюсю
Відповісти
вони були одіті в усе чорне
Відповісти
Автор по какой статье и какого законодательства? Нельзя копать только в охраняемых законом местах. В полях/лесах вне этих мест (городищ, исторических памятников и т.д.) - можно.
Відповісти
Сажать таких надо.То могилы разоряют,то тротилом и оружием торгуют.То трактора в ямы на полях ими оставленные проваливаются.
Відповісти
Що за лайно? У нас що вже копати не можна?
Відповісти
Зловили трьох школярів, які другий раз вийшли по копати, як би попався тим дибілам пошуківець з стажем, він би їм розказав шо і як і все. Краще ловіть бурштинщиків ідіоти!
Відповісти
Хах, що за нісенітниця? який штраф? хлопці в лісі гуляли :-)
Відповісти
Згідно якого законодавства?! Статтю, будь ласка!
Відповісти
Лучше бы приступников ловили а не Ребят трогали .Менты поганые
Відповісти
Стаття 298. Знищення, руйнування або пошкодження пам'яток- об'єктів культурної спадщини та самовільне проведення пошукових робіт на археологічній пам'ятці
1. Умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження пам'яток- об'єктів культурної спадщини -

караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені щодо пам'яток національного значення, -

караються позбавленням волі на строк до п'яти років.

3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з метою пошуку рухомих предметів, що походять із об'єктів археологічної спадщини, -

караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

4. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою з використанням службового становища, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
Відповісти
Так а там е пам'яток- об'єктів культурної спадщини та самовільне проведення пошукових робіт на археологічній пам'ятці? якщо ні то поясніть в чому справа?
Відповісти