Волинські боксери здобули перемоги на чемпіонаті

Волинські боксери здобули перемоги на  чемпіонаті
У Володимирі-Волинському 18-20 травня відбувся відкритий Чемпіонат Волинської області з боксу за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна». У змаганнях брали участь 220 спортсменів з різних куточків Волинської області, а також з Рівненської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської та Хмельницької областей.

Про це на своїй сторінці у Facebook написали адміністратори спортклубу, - пише Район.Луцьк.

Команда мережі спортивних Клубів «Plaza» також взяла участь у змаганнях. Виступали вони у складі тренерів Петрищака Василя, Ліщука Романа, тренера-судді Васькевич Світлани та вихованців клубу Муравця Назара та Гелюти Данила.

Вихованці показали відмінні результати. Провівши 2 поєдинки, Назар Муравець зайняв 1-ше місце у ваговій категорії 57 кг. Данило Гелюта провів три поєдинки, два з яких виграв, і так опинився на другій сходинці у ваговій категорії 63 кг.