Викладач луцького вишу погорів на хабарі. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Викладач луцького вишу погорів на хабарі. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
У Луцьку завідувач військової кафедри одного з вишів Волині системно вимагав у студентів гроші.

Правоохоронці викрили на хабарах завідувача військової кафедри одного з вищих навчальних закладів Волинської області, - повідомили у прес-службі СБУ у Волинській області.

Виявилося, що полковник системно вимагав від студентів гроші за успішне складання державних іспитів та видачу військового квитка офіцера запасу.

Розмір «данини» складав від двохсот до п’ятисот доларів США з кожного.

Оперативники спецслужби затримали зловмисника на робочому місці під час одержання двохсот американських доларів – другої частини неправомірної вигоди.

Раніше співробітники СБУ задокументували отримання завідувачем кафедри першої частини хабара у розмірі сто доларів США.

У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась під процесуальним керівництвом військової прокуратури.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Брехня, систематичного вимагання не було
Відповісти
Повністю згідний з автором попереднього коментаря,не було систематичного вимагання,просто окремі особи які нічого не вчили,нічого не здавали рішили зробити підставу!!
Відповісти
Взагалі ''вимагань'' не було
Відповісти
ВолиньПост, можливо досить викладати неправдиву інформацію у своїх постах? Яке системне вимагання коштів? Про що ви взагалі говорите
Підстава чистої води...
думайте перед тим як публікувати, бо гидко читати
Відповісти
Підстава .Комусь дуже потрібна ця посада .
Відповісти
ВолиньПост, можливо досить викладати неправдиву інформацію у своїх постах? Яке системне вимагання коштів? Про що ви взагалі говорите
Підстава чистої води...
думайте перед тим як публікувати, бо гидко читати
Відповісти
Якщо ти курсант військової кафедри, то вчися, дебіл! А не хабарі підсуваєш, і потім здаєш!
Відповісти
А якщо і не системно брав, але брав, то може ще й нагородити? Закон один для всіх!
Відповісти
Шановні читачі, те що тут написано, було підлаштовано!
По-перше, систематичних вимагань не було!
По-друге, навіть не вірно вказане звання!
По-третє, є такі особи, як "мажори", які не відвідують занять, не виконують накази командирів, не дотримуються статутів ЗСУ (нехтують ними)!
І тому, коли приходить час екзаменів, такі особи вирішують здавати їх найлегшими шляхами!
А відношення таких осіб, було крайньо негативне до наказів та статутів!
Тому, вся інформація є викривленою, спотвореною, лише для публіки!
Справжні події та факти знають усі студенти кафедри!
Так, хабар був, але він є чітко спланований і підставний!
Відповісти
По перше всі склали державні екзамени безкоштовно,крім однієї людини, яка вирішила помститися. Що хочу ще сказати, інформація в цій статті не відповідає реальності.
Відповісти
На що опираєтеся, говорячи про систематичність?
Повна некомпетентність та безпідставність звинувачень!
Відповісти
Стаття не відповідає реальності. Ніхто крім цеї людини не платив за екзамен і тим більше вимагання не було.
Відповісти
Абсолютна брехня,про систематичне вимагання!
Відповісти
ВолиньПост ви гірші, ніж російські ЗМІ, для чого спотворювати дійсність, не було ніяких систематичних вимагань, курсанти, які відвідували заняття самі склали іспити, без сторньої допомоги, а цей весь цирк через одну особу, яка не могла два слова зв'язати.
Відповісти
Дурняякась. Я б з радістю дав взятку аби отримати квиток, та ще й екзаменздати
Відповісти
скільки захисників найшлося. флешка свою роботу зробив. просить всіх студентів щоб захистили Пашу
Відповісти
Всім хто навчався на кафедриі незалежне тестування на придатність військової служби.і до війська разом з СБУ які приймали участь в цьому концерті.
Відповісти
Всім хто навчався на кафедриі незалежне тестування на придатність військової служби.і до війська разом з СБУ які приймали участь в цьому концерті.
Відповісти