Через ресторан майбутній дитсадок буде меншим

Через ресторан майбутній дитсадок буде меншим
Дитячий садочок, який планували будувати у 40-мікрорайоні вміщуватиме лише 100 місць, хоча потреба у садочку – на 600.

Проект коригування детального плану території 40-Ж-2 мікрорайону 26 лютого затвердила Луцька міська рада.

Як пояснив начальник управління архітектури та містобудування у районі, де нині розміщений ресторан «Вогнем та мечем», мав би бути дитячий садочок. Спочатку, згідно з документацією, розробленою ще у 90-тих роках, ДНЗ мав вміщати 420 місць.

Згодом на території почали будувати житлові будинки. Відповідно, кількість необхідних місць стала збільшуватися.

Нині район потребує ДНЗ на 600 місць для дітей. Втім, з огляду на те, що на площі, де мав бути садочок, знаходиться ресторан і навколишні будинки, то тут реально збудувати садочок на 100 місць.

«Ресторан збудували самочинно. Це однозначно», - повідомив головний архітектор Луцька Юрій Казмірук. Він каже, що зрештою будівництво закладу узаконили через суд.

Проте, навіть якщо б ресторан знесли – збудувати ДНЗ на 600 місць не вдасться. Як варіант виходу з ситуації луцький міський голова Микола Романюк запропонував поміняти місцями художню школу та майбутній садочок.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Збудований самочинно?
Треба розвалити.
Другим буде наука
Відповісти
Ну, бля, хохол, все йому розвалити. Ти спробуй збудуй.
Там півсотні людей працює.
Відповісти
Краще бути хохлом ніж циганом та москалем в 1 лиці) + жидом!
Відповісти
Коктейль Молотова
Відповісти
пів сотні працює, а шість сотень дітей почекають!!! я, просто в шоці гендель попри дітей, чи ви маєте клепку?!!!
Відповісти
До незалежності проблемм з садочками не було. Я свою дитину взяв за руку і привів до садочка. Вибирав який зручніше, який краще(р-н 33 квартала в 88 році).
Питання -на фоні скоротчення населення чому виникла проблема? Скільки за 21 рік збудовано садочків?
Куди поділись?
Може чиновників треба виселити із зручних пріміщень?
Відповісти
Треба, давно пора їх звідти виселити!
Гнати в шию при чому і з позором в Сибір!
І тебе в тому числі-не знаю хто власник ресторану чи директор того ж ТАК ЗВАНОГО "РЕСТОРАНУ",чи співвласник цієї "шарашкіної контори", чи працівник міськ ради-але клепки в голові твоїй явно нема!!!
Садочок треба будувати, а не вам давати змогу алкашів з люедй робити... та на цьому ще й непогано наживатися!!!
Те що було колись-це було колись, люди народжувалися,в них ще діти народжувалися, а в тих дітей ще діти...., ти думаєш,що говориш чи бракує й в додачу сірої речовини???
Краще взагалі нічого не пиши ніж таку нісенітницю та пургу!
Оце вішай жінці своїй чи дітяс своїм...,а не нам...
Відповісти
Шедеврально, ніколи ні з ким не сплутати. Тітко лікуйтесь.
Відповісти
А скільки він платить податків?
Зарплата для декількох садочків.
Відповісти
А с-ки податків?:) Мільйон гривень, ніби))))
Мабуть думаю менше ніж треба)))...
Безсовісні, як тільки ще язик повертається, позорише таке нахабне!
Відповісти
Давай, давай, покажи себе в усій красі...
Відповісти
Садочки всі давно з молотка пішли. Залишились школи, лікарні. Думаю черга за ними...
Відповісти
прийдеться дітей в ресторан водити)
Відповісти
Пропоную зібрати дуже багато людей і провести мітинг,а я як депутат верховної ради сам особисто сяду на булюдозер і буду зносити генделик хто за всі відписуйтеся побачим скільки нас є.
Відповісти
сама назва каже що робити з тим кафе!
Відповісти
до речі, в освіті немає вакансій у дитсадки, але вони будуються, заселяються, освітяни десь беруться...
Цікаво, що спеціалістам-вихователям роботи - немає, хто ж тоді працює в садочках? Це ж вам не просто школярі: сформовані фізично і психологічно, це малесенькі дітки, там особлива програма!
Не повірите. Вчора мала розмову з однією такою вихователькою. Вона дипломований спеціаліст зі СНУ(англійська мова). Працює з трирічками. Сама дитина. Але має протеже. Сказала, що зарплата тут - мізер, але жити якось треба. Може щось собі підшукає, або ж заміж вийде.
Про зарплату.Не дивуюся, бо в 80-ті роки і сама отримувала 90 грн, це при тому, що 200 була в інженерів.
А ще повідомила, що виховательки з спеціальною освітою, але без вищої працюють в них як няні...
А ви тут мудруєте часом: чому так ставляться до ваших дітей?
В них немає поняття про цих дітей!
Ось і про генделик, не має поняття,бо справжній вихователь(в особі директора чи власника майбутнього закладу) зчинив би гвалт ще до початку забудови!
До речі,а хто давав дозвіл на будівництво садка? Там же давали дозвіл і на той генделик. Це, між іншим, питання яке стоїть на контролі МОЗ і МОН!!!
Відповісти