Як Колесніченко скандалив в аеропорту «Жуляни». ВІДЕО

Як Колесніченко скандалив в аеропорту «Жуляни». ВІДЕО
Народний депутат України Вадим Колесніченко був зобов'язаний пред'явити паспорт перед посадкою на літак в київському аеропорті «Жуляни».

Так, в правилах повітряних перевезень пасажирів та багажу, які затверджувало українське міністерство юстиції, вказано, що перевізник зобов'язаний перевірити у пасажира посвідчення особи, - йдеться в сюжеті ТСН.

Водночас посвідка парламентаря в перелік документів, які посвідчують особу не включена.

Нагадаємо, 2 березня регіонал посварився з працівницею аеропорту. Жінка відмовилася реєструвати його на рейс, бо нардеп забув паспорта.

Обранець народу влаштував скандал та вже пообіцяв звернутися за правдою до правоохоронних органів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Умничка - поставила на место козлину!
Відповісти
Казліну
Відповісти
КІЗЛІНУ))))
Відповісти
такі козли повинні пішки ходить.
Відповісти
Колесниченко - юрист, но закона о депутатской деятельности он не знает. Там четко указано, что по своему, депутатскому удостоверению он может ездить только в электричках. Отсюда вытекает, что при регистрации при вылете из ЛЮБОГО аэропорта он должен предъявить паспорт гражанина Украины. Другое дело, что у него его нет!, а есть только паспорт гражданина России...
Відповісти
То які питання:) ???
Що він робить в Україні??? Нехай їде звідси та нехай ним займеться міліція,а не дівчиною,яка виконувала правила!!! ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ, ВІН НЕ ГОСПОДЬ БОГ ТА НЕ ІСУС ХРЕСТОС!
Відповісти
P.S. Соррі, Христос!!!
Відповісти
Колесниченко такий самий юрист, як Янукович проффесор))
Відповісти
Вот это п...дар так п...дар.
Відповісти
він ДЕБІЛ!!!!!!!!!
Відповісти
Дивіться шановні виборці якого бидло-гопа обрали. Наступного разу,якщо доживем, робіть правильний вибір. Це дійсно унікальний, наглий, самозакоханий засранець.
Відповісти
так це рідкісної масті гандон
Відповісти
Эту сволочь нужно подсрачниками гнать на границу с Россией и с криком "пошел вон " дать такой пинок чтоб у него копчик треснул . Медаль ему дали. Вот тварь . Люди кого вы выбираете - предает елей позор.!!!!!!!!
Відповісти
А в Россию мы бы его отпустили без паспорта, насовсем. Хотя, я уверен,что Российский паспорт у него есть.
Відповісти
Когда смотришь программу по тв с участием этого контрацептива то хочется от злости выкинуть телевизор в окно.
Відповісти
Уважаемый, не нужно выкидывать телевизор,ведь ты сам и большинство граждан страны его избрали народным представителем,ну ты и многие другие ошиблись, не горячись,не ошибаются только те,кто не ходит на выборы...
Відповісти
Наши "слуги" конкретно оборзели, приобрели корочки депутатов и всюду ими машут!!! А не пора ли их лишить этого удовольствия ????
Відповісти
Усім попереднім дописувачам велика подяка, мені майже нічого додати...
Відповісти
Російська культура у всій своїй красі, тільки матюкіів не достає.
Відповісти
Хм,хм, речь шла о документах "посвідчуючих особу". Так что не все так однозначно.
Відповісти
бачу ти тоже юрист))
Відповісти
В ЗАКОНІ ЧІТКО ПРОПИСАНО, ЯКІ, В ДАНОМУ ВИПАДКУ, ДОКУМЕНТИ ПОСВІДЧУЮТЬ ОСОБУ. А З ПОСВІДЧЕННЯМ ВІН МОЖЕ ДОЛАРИ МІНЯТИ В БАНКУ, А НЕ ЛІТАТИ. І ВСЕ ЯКРАЗ ТУТ ОДНОЗНАЧНО!!!!!!
Відповісти
Калісніченка - штатний стукач ФСБ, професійний провокатор, бидло і хам. Шкода, що йому до цього часу ще ніхто мордяку не начистив. Проте, є надія, що він таки своє отримає. Паскуда.
Відповісти
Колесниченко моральный урод. Его наверно в детстве обижали, так он за бумажку и прячется. Так тут надо его лечить...
Відповісти
Тих ригоаналів треба фізично нищити. Бидло тупе і нагле
Відповісти
Всегда поддерживал ПР, но из-за таких как Кол. разочарован и "посыпаю голову пеплом". Думаю что Кол. золотом не срет.
Відповісти
кабан, ненавижу його.
Відповісти