«Волиньбаскет» програв «Харцизьку»

Волинські баскетболісти лише раз обіграли БК «Харцизьк», в іншому поєдинку - поразка.

Обидва матчі чергового туру баскетбольної Вищої ліги України відбулися 3 та 10 лютого в Луцьку.

В першому поєдинку господарі майданчика виграли всі чверті, крім останньої, та святкували перемогу з рахунком 81-67. Гості ж не могли втримати навіть мінімальної переваги і лише в четвертій чверті вирвали нічию.

Найкращими у складі господарів були Артем Шелуха, який закинув 10 очок, та Дмитро Швагринський, який здійснив 6 підбирань.

Другий поєдинок для «Волиньбаскету» склався набагато гірше за перший. Рахунок гри - 59:64 на користь гостей зі сходу України.

На жаль, волиняни змогли перемогти в третій чверті та здобути нічию в останній. Решту - програли з відривом у п'ять пунктів.

Знову за кількість набраних балів та вдалих підбирань одним з найкращих був Рєка, а найрезультативнішим гравцем лучан став Едуард Федчак.

Наступні матчі «Волиньбаскет» проведе 10 та 11 березня у Тернополі проти БК «Тернопіль-ТНЕУ».