Нардеп-«сводобівець» побив «регіонала». ВІДЕО

Нардеп-«сводобівець» побив «регіонала». ВІДЕО
Нардеп-«свободівець» Михайло Головко (на фото) розбив губу заступнику голови Тернопільської облдержадміністрації Петру Гочу.

Конфлікт стався у приміщенні облдержадміністрації, де ВО «Свобода» ініціювало проведення зборів громадськості, ‒ пише Українська правда з посиланням на Укрінформ.

«Ми планували провести тут збори громадськості, але нам цього не дозволили зробити представники ОДА, сказавши, що у залі засідань розпочався ремонт», ‒ прокоментував ситуацію голова обласного осередку «Свободи» Володимир Стаюра.

За його словами, відмовлено було і в наданні іншого приміщення. Причина ‒ у цей час тут проводила свої збори громадськості Партія регіонів.

Згодом у фойє виникла суперечка між «свободівцями» та «регіоналами».

Коли заступник голови ОДА Петро Гоч намагався звернутися до присутніх із пропозиціями цивілізовано вирішити ситуацію, до нього підскочив народний депутат Михайло Головко і завдав удару в обличчя. Потекла кров.

Правоохоронці відтягнули нардепа від його опонента. Почався загальний безлад, під час якого у супроводі міліціонерів представники Партії регіонів і керівні особи області покинули фойє.

За словами керівника прес-служби обласної міліції Петра Колісника, до правоохоронців із заявою про спричинення тілесних ушкоджень звернувся один із заступників голови ОДА й представники однієї із партій.

«Правоохоронці з’ясували, що конфлікт виник після того, як один із депутатів Верховної Ради наніс тілесні ушкодження заступникові губернатора. До сутички призвели полярні погляди різних політичних сил», ‒ зазначив Колісник.

Інцидент у Тернопільській ОДА внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває перевірка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодець Головко. Молодці свободівці. Так і потрібно цим клятим окупантам.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Відповісти
бидло а не свобода, тьху, вперше і востанє за них голосував
Відповісти
Добре, що спамити вмієш та голосуєш за комуняк або ж регіаналів...
Відповісти
уж лучше за "комуняк", чем за это "свободівське бидло"
Відповісти
До Розчарований, СССР.
Шановні, якщо ви не хочете свободи і вам більш прихильна нинішня влада і ви нічого не хочете змінювати в своєму житті, то валіть, будь ласка, в кацапстан і там насолоджуйтесь "життям".
Відповісти
от уже наменяли, менялы херовы))) не смеши меня, мальчик, а я тут и не живу, Бог уберег. Родню жаль очень жаль, но и она от сюда свалит.
Відповісти
ось до чого довели твої комуняки і ПРдуняки, мальчик.
Відповісти
убейся об стену, либо иди работай, поднимай свою Страну, рости патриотизм в душе Волынян, делай что то , а только трындеть умеете, и морды бить)
Відповісти
Я так зрозумів ти вже вбився об цю свою стіну, що аж мозок перевернуло)))
чурка, не воняй на українських сайтах!!! пиши на своїх дерев'яних.
Відповісти
та запокойтесь ви, шо один шо другий, от і вся країна з таких ось телепнів!
Відповісти
на жаль вся країна складається з таких як ти - "Моя хата з краю"
Відповісти
молодець буде той хто візьме все це "шобло-е$ло" до стіни і розстріляти! О той буде молодець! І весь "залишковий" народ за ним піде!
Відповісти
Шановний Отаман!От як би той депутат вам так в пику кулаком зацідив.Я думаю,що тоді ваші коменти були б куди іншими:)))Може й ви з підтишка як останній трус на людей кидаєтесь?Може й вам психіатр потрібен???:)))Та й чи можна після вашого коменту вас взагалі вважати чоловіком???:)
Відповісти
Діночка, відео я не дивився, як там хто кого вдарив не знаю, я кажу про ситуацію в країні взагалі.
Відповісти
спочитку переглянь відео, а потім суди, а про країну "загалом" -це не та тема!!!
Відповісти
Для мене це саме та тема, адже перемога у війні складається з маленьких перемог на кожному фронті.
Відповісти
ой вава ,мамо мені губцю вдарили,хоть би не смішили людей
Відповісти
концерт))))
Відповісти
С такими обезьянами недьзя жить в одной стране
Відповісти
всем сразу не свалить, к привеликому сожалению!
Відповісти
Страшно сміливий та розумний свободівець, такі хлопці повинні бути на обліку в психіатра а не в раді, сумно, здається голосувати за свободу було не правильне рішення.
Відповісти
Провокація Свободівців!!!:))).В місті сотні приміщень,де ці чудікі могли зібратися,але вони приперлися в ОДА.По цьому відео видно,що це була провокація,щоб збурити людей:)А чим ще свободівці можуть похвастатись?Своїм розумом?:)))Може вони шось смислять в економіці???:)Головко поступив як останній трус.Сам перший з підтишка вдарив людину,а коли самому у відповідь дали по пиці заверещав як баба:)))І це справжній чоловік???А мужик якого він вдарив достоїн поваги,бо не скиглив і не повівся на цю провокацію недоумка:)))
Відповісти
Здорово! Еще один аргумент за то, что последствия мудрого правления команды проффффесионалов надо решать либо с помощью автомата, либо путем, как минимум федерализации. На мой взгляд пришло время возрождения Новороссии!!!
Відповісти
Як би я там була,я б сама дала по пиці отому депутату.Яке він має право бити людей?Тільки останні труси бьють людей з підтишка.Ще раз переконалася,що в Свободі одні нікчеми та придурки збираються...
Відповісти
Підтримую!В якій країни ви бачили щоб депутат на людей з кулаками кідався?І ви ще у Європу лізете з такими придурками?Саджати за таке треба,бо скоро ці Свободівці почнуть на людей на вулиці як скажені пси кідатися...
Відповісти
Мені чомусь здається, що пройде ще небагато часу и нажаль ми зрозуміємо, що прапор Свобди - це круто...а люди, яки за ним стоять - не варті нашого голосу та уваги...
Відповісти
Этот депутат зеркальное отражение уровня культуры и развития "высокообразованых" евроинтеграторов западенцев. Каков депутат, таков и народец.
Толи ещё будет :)))
Відповісти
какой народец-такой и депутат- такая и Страна!
Відповісти
Гитлера на всех этих свиньев не хватает, поддерживаю, свобода-это бренд, а как известно все "бренды" делают в Одессе на Малой Арнаутской, а руками кого я уж промолчу, и тут так же, руками "уе#анов", "творят" политику. Убейтесь об стену!!!
Відповісти
Підтримую Кума!Свободівець трус,а не мужик!Якщо согодні любий депутат може вдарити будь-кого і за це йому нічого не буде,то що вони робитимуть завтра?Відстрілюватимуть українців???Цього придурка-свободівця треба судити,щоб іншим це стало уроком.
Відповісти
купка істєрічьних мавп.
Відповісти
Скаче гнида!З під тишка, під шумок. Як сказав герой нашого часу"
Помсти хочу! Побачить цю падлюку на парашi, за грою в пiвника з неголеним убивцей, або в конторi сраним iнженером, або у юртi раком на пiдлозi татари шоб його eб.ли в сраку!"
Відповісти
Треба прийняти закон,за яким якщо депутат вдарить простого українця,то його можна буде судити та позбавляти депутатства без згоди ВР.Тоді і регіонали і свободівці будуть боятися кидатись на простих людей.А то получається що депутати в нас захищені законом а ми,прості українці від їх свавілля ні.
Відповісти
200% погоджуюсь, але нічого не змінеться
Відповісти
нет Анна, думаю Анна не поможет.
Нужно как при Советской власти депутатам абсолютна ненужна не прикосновенность и нехрен им в Киеве сидеть, а нам их оплачивать.
Пусть работают на заводе, а на сессии ездят раз в полгода на 2 недели и все проблемы.
Відповісти
Підтримую Кума.100% провокація свободівців.На відео видно,що вони сюди устроїти дебош прийшли.І цей депутат дійсно не мужчина:)Бо справжні чоловіки не ниють:)))
Відповісти
один прапор "Свободи" коштуе куди більше, корисних справ інших партій (депутатів), а за прапором нічого, декілька безтолкових алкоголіків та агресивних "цуциків". ЛУЧАНИ зробіть нарешті висновки, цікавтесь хоч трошки політичним життям, за кого де галочку ставити! Або не жалійтесь, влада так, влада сяка... саміж обрали!
Відповісти
правильно))Я за свободу)
Відповісти
Ричук, ти молодець!
Відповісти
Аж интересно стало, обоснуй?
Відповісти
От би ше тобі хтось зарядив по пиці,а ми б всі посміялися:)))Бидло,воно і є бидло:)))
Відповісти
Це не депутат,а бандит якійсь.Більше ніколи за них голосувати не буду.Дивлячись на таке я уявляю що про нас думають в світі...Аня ти права,треба щось робити поки вони не довели людей до громадянської війни.
Відповісти
А чого ви чекали від свободівців?Розумних ідей?Де вони їх візьмуть,коли увесь час треба з прапорами бігати і кричати "Усіх геть!":)В Тягнибока улюблений фильм "Тупий та ще тупіший"(сам колись в Шустера казав).Який лідер,такі в нього і депутати.
Відповісти
Сгорите в АДУ сместе со соим Бандерой)))
Відповісти