«Чекали 40 хвилин, поки воно виспиться»: у Луцьку скаржаться на маршрутників

«Чекали 40 хвилин, поки воно виспиться»: у Луцьку скаржаться на маршрутників
У Луцьку скаржаться на водіїв маршруту №12 - мовляв, зранку дводиться довго чекати, поки ті нарешті вийдуть на маршрут.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав Сергій Садовський.

"Ось так працюють водії маршруту 12. 40 хвилин чекали поки воно виспиться зранку і зробить послугу нас підвезти", - написав чоловік та виклав фото маршрутки.

Нагадаємо, це непоодинокий випадок, коли містяни скражаться на якість перевезень. Так, нещодавно виник скандал через те, що кілька маршруток поспіль не зупинилися дітям, водій взяв зі школярів по 5 гривень за проїзд тощо.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Можливо , в нього по графіку виїзд був тільки через 40 хв.То чому б не прилягти )
Відповісти
+ теж їхав декілька днів назад , ждав по 30хв точно
Відповісти
В п'ятнмцю в пепедобідну пору на Київському майдані 40 хвилин чекав 17 маршрутку, так і недочекався... В міськраді телефони управління транспорту мовчать... На МАК маршрут 17 взагалі не показує... Бардак повний...
Відповісти
Я б на вашому місці ВИДАЛИВ пост, тому що користувач на своїй сторінці ВИДАЛИВ пост!!!!! А не копіювати те що вже видалили і виставляти у себе на сайті! краще б свої новини публікували, а не все чуже виставляєте!!!
Відповісти
І до чого тут фото водія, який свій вільний час провів як йому краще було. Яке право має Сергій Садовський виставляти фото? Можливо краще було б підійти до водія і запитати коли він буде відправлятись? Чи водій не людина?
Відповісти
На першому фото один автобус, на іншому інший? А хто саме з водіїв цих автобусів брав з дитини 5 гривень?? Ви ж якось аргументованіше викладай вкрадену в когось інформацію. До речі, Сергія Садовського дуже добре знаю. Він цю інформацію видалив і за проїзд з дітей там зовсім не говорилось. А фото водія навіщо виставили? Що ви робите? Як ваш Волиньпост можна назвати???
Відповісти
Не позорте себе і інших....
Відповісти
Це добре що на кінцевий спить в робочі дні ви маршрут 12 післ 18:00 не дождетесь! Зранку їдуть пусті і не зупиняються! Цей маршрут в перевізник потрібно забрати зовсім!
Відповісти
Саме цікаве завтра, у понеділок, з ранку буде, коли ці "сплячі" будуть їхати не по графіку, а то і взагалі на маршрути не вийдуть, як це вже декілька місяців спостерігається з 23, 22, 19... маршрутами!!!
Відповісти
Згідно графіка о тій порі там мав бути інший автобус, бо водія я знаю. Автобус вийшов із ладу. На вихідні графі змінений, а цей водій згідно графіка мав відправлятись пізніше. Спочатку вивчіть графік руху автобусів із змінами на вихідні. Зверніться в транспортний відділ або АТП за графіком. Іноді транспортні засоби виходять з ладу і звдси і береться великий інтервал, бо наступний їде за своїм графіком а не замощує наступний.Негатив свій ховайте. Так роблять слабкі люди в яких постійна ненависть. В собі розберіться.
Відповісти
Згідно графіка о тій порі там мав бути інший автобус, бо водія я знаю. Автобус вийшов із ладу. На вихідні графі змінений, а цей водій згідно графіка мав відправлятись пізніше. Спочатку вивчіть графік руху автобусів із змінами на вихідні. Зверніться в транспортний відділ або АТП за графіком. Іноді транспортні засоби виходять з ладу і звдси і береться великий інтервал, бо наступний їде за своїм графіком а не замощує наступний.Негатив свій ховайте. Так роблять слабкі люди в яких постійна ненависть. В собі розберіться.
Відповісти