Ліга Чемпіонів: «Барселона» розгромила «Мілан». ВІДЕО

Іспанська «Барселона» зуміла здолати опір італійського «Мілану» та вирвати перемогу з рахунком 4:0.

Матчі 1/8 Ліги Чемпіонів 2012/2013 відбулися 12 березня.

«Барселона» після виїзної поразки у поєдинку з «Міланом» мусила здобувати перемогу.

«Гранатові» з голами не затягували. За цю справу взявся лідер команди та один з найкращих футболістів планети Ліонель Мессі.

Двома незрівнянними ударами фактично з лінії карного майданчика італійців він зрівняв рахунок за сумою обох матчів.

Його справу в другому таймі продовжив Давид Вілья. Той зумів раптово для захисників «россо-нері» з'явитися в їхньому штрафному і вразити ворота суперника.

А довершив розгром лівий захисник «Барселони» Хорді Альба.

Такий результат забезпечив іспанцям право грати в чвертьфіналі Ліги Чемпіонів.

Барселона - Мілан 4:0
Голи: Мессі, 5, 40, Вілья, 55, Альба, 90 +2

Барселона:
Вальдес, Алвеш, Піке, Маскерано (Пуйоль, 77), Альба, Бускетс, Хаві, Іньєста, Педро (Адріано, 84), Мессі, Вілья (А. Санчес, 75)

Мілан: Абб'яті, Абате, Мексес, Сапата, Констан, Монтоліво, Амброзіні (Мунтарі, 60), Фламіні (Кркіч, 75), Боатенг, Ньянг (Робіньо, 61), Ель Шаараві

Попередження: Педро - Боатенг, Фламіні, Мексес

Інший матч 1/8 - між «Шальке» і «Галатасараєм» - впевненіше розпочали німці. Вже на 17-ій хвилині вони повели в рахунку. Роман Нойштедтер виявився найспритнішим під час розіграшу кутового.

Однак ближче до завершення першого тайму турки не тільки відновили перевагу, але й вийшли вперед. Відзначилися Хаміт Алтинтоп та Бурак Їлмаз.

Німці спромоглися зусиллями Мічела Бастоса зрівняти рахунок.

Однак під завісу гри турок Умут Булут здобув для своєї команди гостьову перемогу.

Такий результат забезпечив туркам право продовжити участь в турнірі.

Шальке - Галатасарай 2:3
Голи: Нойштедтер, 17, Бастос, 63 - Алтинтоп, 37, Їлмаз, 42, Умут Булут, 90 5

Шальке: Хільдебранд - Утіда, Хеведес, Матіп, Колашінац - Нойштедтер (Фухс, 46), Хегер (Майєр, 85) - Фарфан, Дракслер, Бастос - Пуккі (Обасі, 85)