Волинська спортсменка привезла «бронзу» з Європи

Волинська дзюдоїстка Валентина Шмаль (на фото) здобула бронзові медалі Кубку Європи.

Загалом збірна України виборола п’ять медалей на змаганнях, які відбувалися в ховартському Загребі, - пише 0332.in.ua.

У перший день змагань українські спортсмени зібрали повний комплект нагород.

Так, Крістіан Бадзо (Ужгород) та Валентина Шмаль здобули «бронзу», киянин Ярослав Скопненко – «срібло», чемпіоном Кубка Європи став Богдан Ядов (Київ).

Наступного дня ще один столичний дзюдоїст Леонід Гасюк піднявся на другу сходинку п'єдесталу.

У загальнокомандному заліку Україна посіла 6 позицію. Найкращою стала збірна Словенії.