У Луцьку водій на «бляхах» ледве не збив школяра. ВІДЕО

У Луцьку водій на «бляхах» ледве не збив школяра. ВІДЕО
У Луцьку на вулиці Гнідавській BMW на єврономерах ледь не збив школяра, який переходив дорогу.

Про це Ольга Шевченко написала у Facebook-спільноті «Автоандони Луцька».

«Будьте обережні, реально дибіл за кермом», – підписала відео автор.

У коментарях до допису люди пишуть, що винні обоє – як водій, так і пішохід.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поліс цивільного страхування на це корито оформлено

СТРАХОВА КОМПАНІЯ
.ТДВ "СК "Ю.Ес.Ай."
VIN-код WRAAL11010AX33391
Марка та модель BMW 320
По цих даних батькам знайти цього виродка і каструвати
Відповісти
Навчіть дітей не перебігати дорогу!
За бусом ледь видно було малого який вибіг на пішохідний перехід.
Відповісти
В першу чергу винен водій, а в другу черну пішохід. Водій ЗАВЖДИ повинен очікувати пішохода і пригальмувати якщо йому повністю не видно зебру! Видно що з машини зразу повиходили пацани років по 20, чого можна чекати від такого водія?
А батькам треба вчити дітей, що дорогу не можна перебігати! Тим паче дитина не пересвідчилась що машин нема
Відповісти
Бляха + ДТП + молодий водій + червоні кросівки. Совпадєніє? Не думаю
Відповісти
сама авторка дибіл. і батьки дитини дибіли. якого милого дитина різко вибігла на перехід. Вчіть правила тоді коментуйте , знівці диванні. 90% водіїв в цій ситуації так само не зреагували. а те що молодий хлопець вспів пригальмувати і взяти вправо щоб не посадити малого дибіла на капот то йому респект. я сам проти блях, але в даній ситуації вони нідочого
Відповісти
Та піздюк винуватий. Бляхи бляхами, але реально ж перебігав
Відповісти
Згідно пдд взагалі перехід нерегульованого переходу дуже спірне питання, оскільки саме на нерегульованому пішоході водій забовязаний дати дорогу пішоходу коли другий уже однією ногою на зебрі, а в окремих винятках як що пішохід не знаходиться на смузі руху якою рухається тз то проїзд без зупинки перед зеброю не буде рахуватися порушенням. А за те що бігати по пішоходу заборонено і говорити нема сенсу, як і бути обачним пішоходу при перетині смуги розмежування в момент коли попутне тз може обмежувати огляд на дорозі. Тому нападки на водія BMW дурна бидлувата завість до блях і відсутність знання правил пдд полішуками які своїх дітей відповідним чином навчають. І взагалі за одну ранкову поїздку помітив 4 аварійних ситуації, і о чудо на бляхах з тих чотирьох було лише одне авто.
Відповісти