Як у Луцьку втихомирювали комсомольців. ФОТО. ВІДЕО

Як у Луцьку втихомирювали комсомольців. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку стався конфлікт між представниками волинського комсомолу та організаторами і учасниками фестивалю кіно «Криваві совєти».

Мистецьке дійство відбулося 17 березня в готелі «Профспілковий».

Як розповів один з організаторів фестивалю заступник голови обласного осередку «Батьківщини молодої» Роман Первачук, приблизно о 12:00 троє комсомольців, серед яких були брати Олександр і Михайло Кононовичі, почали вимагати, щоб організатори припинили захід.

Мовляв, на проведення дійства організатори не мають відповідних дозволів.

Виникла словесна перепалка, яка ледь не переросла в бійку, каже Перванчук. Організаторам вдалося добитися, щоб комсомольці вийшли з приміщення, але в коридорі суперечка продовжилася. Один з братів Кононовичів спробував вдарити представника Молодого Народного Руху Дмитра Климука, але той ухилився і кулак потрапив в обличчя іншому Кононовичу.



Зрештою, за мить на місце події прибули працівники міліції, які попрохали комсомольців вийти з приміщення і не заважати проведенню фестивалю. Кононовичі і їх колега погодилися.

За словами Перванчука, комсомольці вже написали заяву в міліцію і організатори дали свідчення правоохоронцям.

«Ми обов'язково звернемо увагу відповідних органів на поведінку комсомольців: особливо працівників психлікарні в селі Липини», - додав він.

До речі, фестиваль, попри постійні скарги комсомольців, у Луцьку таки відбувся. Інцидент не завадив організаторам показати всі фільми, які були в програмі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: бійка
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 103
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Один з братів Кононовичів спробував вдарити представника Молодого Народного Руху Дмитра Климука, але той ухилився і кулак потрапив в обличчя іншому Кононовичу."

больні люде, ой больні!
Відповісти
Ти бач як. Кононовичі вже один одного істрєбляют :)
Відповісти
Рухівці тільки й можуть, що ухилятися)))) БОЯГУЗИ!!!!
Відповісти
Ховалися у війну в лісах і стріляли нашим радянським героям в спину, таку тему і продовжують їхні жалюгідні бандерівські нащадки, повертайтися в свої гори до кіз))))
Відповісти
Ну ти прям і "гігант мислі" )))) Ти не помітив, що комунізм визнали таким самим злом, що і фашизм. І тут твоє "нашим радянським героям" звучить якось не до складу не до ладу.
Відповісти
комсомольцы-это РЕАЛЬНО больные люди, к ним нужно присмотриватса врачам.
Відповісти
КОМСОМОЛ - РЕАЛЬНАЯ СИЛА!!! ПАРНИ - ТАК ДЕРЖАТЬ!!! ВЫ - КРУТЫ!!!
Відповісти
100% - хлопці молодці, нема чого цих орангутанів боятися)))
Відповісти
Бендерівці це вам треба лікуватися, раз таку бредятіну пропагуєте))))
Відповісти
Точно, там було 30 Остапів Бендерів. Лікуйся чоловіче, бо ти мабуть какашку від букашки не відрізняєш.
Відповісти
во первых=этот кононовичь сам сказал что он ненаработе, вовторых-нужно тщательно разобратса какой он "журналист"...
Відповісти
Пока вы ТЩАТЕЛЬНО БУДЕТЕ РАЗБИРАТЬСЯ, то братья действуют и вы с битыми рожами в больнице отходить будете.
Відповісти
Луцькому КОМСОМОЛУ УРА!!! УРА!!! УРА!!! Респект пацани)
Відповісти
а где ево акридетацыя? или эта камера для провокацый?
Відповісти
ЗВверну увагу на таку річ:
Представники Молодого Народного Руху вели себе спокійно, толерантно і в певній мірі ввічливо!!! Вони жодним чином не засосували сили, хоч їх було більше!!! РЕСПЕКТ ЗА ЦЕ!!!

Але я б на їхньому місці зламав би чєлюсті цим братам-"абрыганцам". А в одного з цих клоунів забрав би ще й телефон. Діло не мові, на якій вони розмовляють, та навіть не в їх політ. поглядах. Діло в їх культурі... Таких - на**й з Волині!!!
Відповісти
ДІЛО НЕ В КУЛЬТУРІ, А В БОЯГУЗСТВІ!!! СКАЖІТЬ ПРЯМО, ЩО НОЖКИ І ЖОПИ МОКРЕНЬКІ БУЛИ ВІД СТРАХУ) ФУ(
Відповісти
ахахахахах та да вони ж тільки мандатами прикриваються, а коли нема нардепів то штанята мокрі стають))))
Відповісти
ТА ПРО ЯКУ КУЛЬТУРА МОЖЕ ЙТИ МОВА, КОЛИ Є МАНДАТИ ТО КЛОУНИ СВОБОДІВСЬКІ З ЖИРУ БІСЯТЬСЯ, А КОЛИ НЕМА ПРЯМОГО ЗАХИСТУ ТО БОЯТЬСЯ ГОЛОС ПІДНЯТИ)))
Відповісти
Якщо Кононович - журналіст, то всі волинські журналісти - іспанські льотчики
Відповісти
Таки, напевно, іспанські льотчики)Посвідчення справжнє. А Рухівці, виявляється, ще й тупі, навіть прочитати не змогли. Шкода нікчем
Відповісти
Бєй сваїх шоб чужі баялися (с) Канановіч
Відповісти
Смачно так привалив братана))
Відповісти
Каноновічі схожі на якихось "гопніків" з 90-х.
Відповісти
Бандеровская провокация !!!! Слава Кононовичам , слава ВЛКСМ , бендеровцы - вы проиграете !
Відповісти
Комсомолки должны были пойти навстречу просьбе товарищей-комсомольцев и снять с них сексуальное напряжение, чтобы они, вдохновленные и довольные, смело шли к новым трудовым победам! Эрос революции должен помогать молодежи строить светлое коммунистическое завтра!
Відповісти
Да-а-а... лет 25-30 назад комсомолки так и делали для секретарей райкомов и горкомов комсомола.
Відповісти
Та що ти знаєш про комсомолок блазень бандерівський, мало вас війна перебила ушльопки націоналістичні, тоді продавали УКРАЇНУ і зараз продаєтеся за копійки!!!!
Відповісти
Ти це напевно знаєш з практики РУХУ. А на КОМСОМОЛ не треба гнати!!!
Відповісти
ТА ВОНИ НАВІТЬ НЕ У ГРІ ТАК ЖАЛЮГІДНІ ПЕШКИ)))
Відповісти
Цікаво,якби,в будь-кого з вас,було б весілля чи інше сімейне свято - ви б також прийшли б непрошеними і по-свинячому рвалися б??? Це просто ДЕШЕВА ПРОВОКАЦІЯ,на ЯКУ ЗДАТНІ комуністи та їх "ВИШКРЕБКИ"!!! По іншому ці ПОСЛІДОВНИКИ, Сталіна і НЕ НАВЧЕНІ!!! Самі того не розуміючи вони ЗГАНЬБИЛИ і СВОЮ кпу та комсомол!!! Якщо були б мудрими,то б старші "товариші" кпуШНИКИ НЕ ПОСЛАЛИ б ЦИХ ЖОВТОРОТИХ комсомоликів НА ТАКУ ГАНЕБНУ АКЦІЮ!!! Так що,МОЛОДЬ - ДОБРЕ ДУМАЙТЕ,ПЕРШ НІЖ ВСТУПАТИ В РЯДИ сталіністів-ПРОВОКАТОРІВ!!! НЕ ЗАБУВАЙТЕ,ЩО ЦЯ НЕЧИСТЬ ВИРОБЛЯЛА НА ПРОТЯЗІ 70 РОКІВ!!!
Відповісти
ПОЗОР комсомолкам,ПРОСЛАВЛЯЮЩИМ ПРОВОКАТОРОВ!!! Это всё чему вас "УЧИТ" - дело ленина-сталина??? Хоть не рассказывай своим внукам о ТАКОЙ "СЛАВЕ"...
Відповісти
А что здесь делает етот Перванчук? Кто он?
Відповісти
Коля, читайте статтю уважно! "Як розповів один з організаторів фестивалю заступник голови обласного осередку «Батьківщини молодої» Роман Первачук"
Відповісти
А це не той клоун що був підсрачником Недужка на виборах?
Відповісти
Той той, оте опудало пришелепкувате, яке позорилось все літо в луцьку
Відповісти
А чого тільки літом? Він взагалі якийсь прибацаний
Відповісти
Це реально чуваки без башні прийшли трьох до 30-ти наших і почали бійки.Я питаю, наші б брьох прийшли до них у офіс?Панове нам такого нахабства та сміливості теж невистачає,є чому і повчитися. А в загалі треба було їх там і мочити!
Відповісти
Палюбом, я сам не раз бачив цього Перванчука, весь час тинявся хвостиком за своїм наставником Недужком ))))
Відповісти
Так і я про те ж саме говорю. Бо всі, так звані націоналісти, тільки в анонімних коментарях хоробрі, а як до справи-так одразу накладуть в штани.
Відповісти
а ти я бачу тоже дуже хоробрий!! Сидиш тут всяку хе**ю пишиш!!
а шоб самому щось зробити то бачу сил взагалі нема??
Відповісти
Комуністи реально вірять в те шо роблять! Дивіться які сміливі і не треба тут гімно на них лити вони просто боряться за трудовий народ.
Слава таким чесним людям, комуністам!!!
Відповісти
Ага - одєржимиє ідєєй! Таких у Ліпінах достатньо є.
Були б адекватні - прийшли б одразу з представниками правоохоронних органів. А так - яке вони мають право вимагати показати їм дозволи на проведення заходу? Посилаються на закон, але не в змозі ні назвати його, ні процитувати.
Відповісти
Вони громадяни України і мають право! Чи кінофест - тільки для своїх, щоб потім кинули ролик "для галочки"?
Відповісти
ЦЕ ТОЧНО ЯКИХ ДОЗВОЛІВ ТРЕБЯ ДЛЯ ГРОМАДЯНИНА, ДЛЯ ТОГО ЩОБ БУТИ ПРИСУТНІМ НА ЗАГАЛЬНО-УКРАЇНСЬКОМУ ГРОМАДСЬКОМУ ЗАХОДІ, НІНУЛЯ ЯКЩО НЕ ЗНАЄШ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТО КРАЩЕ НЕ ДРУКУЙ .................. )))

Відповісти
Ленин! Партія! Комсомол! - УРА!!!!
Відповісти
Попав би ти під леніна чи сталіна. То вже б давно живцем був би закопаний чи з голоду вмер би
Відповісти
Фестиваля не відбулось!!!
Я перший раз в житті бачу "Фестиваль" де зняли зал 10 посадочних місць:)))
Та, це потужний фест! Самі організатори перелякані міліції розповідали "Та який там фест, панове міліціонери - це звітньо - виборна конференція. До того ж закрита!" так шо фесту не відбулось!!!
І не треба брехати
Відповісти
Так це ж Перванчук організовував, він вже багато в Луцьку наробив і КВН підняв, і вибори Недужкові виграв і діскатєкі з бухими малолєтками організував
Відповісти
Комуністи сміливі та бойові, а "націоналісти"-сцикцни та скиглики, тільки соплі можуть розмазувати, та співати сумні пісні.
Відповісти
Треба винищувати цю нечисть...
http://sovetnik.blogmetro.ru/2010/10/29/seks-i-komsomol/
Відповісти
Чому ви "патріоти" міняли тричі примішення і бігали як зайці по нашому місці від якіхось комуняк?Чому вони вирьох так себе вели коли вас в десять разів більше? Чого на кінофест прийшло 20 чоловік на трьохсот тисячне місто?Соромно за Луцьк!!!
Відповісти
сабжі ще живі???
Відповісти
згадався Жванецький, перефразовуючи "если к вам придет кононович, дайте ему в морду пожалуйста. Заранее благодарен.")))
Відповісти
Люди, невже ви не розумієте....Що завдяки комуністам з лиця землі було зжито більше семи мільйонів людей. Чого ви ще добиваєтесь?
Відповісти
Перванчук вже не в одній партії відмітився, політична повія, скрізь носа пхає і ніде толку нема
Відповісти
Юний падаван Перванчук, не знає де себе проявити, його всі поперли зі всіх структур навіть його вчитель джедай Недужко і той вигнав
Відповісти
А третім комуністом Сажнєв був?
Відповісти
Ти сажнєва не чіпай він нармальний пацан, реально за місто переживає не то шо Перванчук
Відповісти
А третій то Вашкодар Сергій.
Відповісти
Сажнев что камунист?
Відповісти
А шо Недужко вже вступив до Батьківщини?
Відповісти
Цих братеків треба повісити в Луцкьку на площі з таблицями на грудях. Як зрадників українського народу,або розстріляти. В м. Херсон на одному з кладовищ по вул Кулика, є памятник з чорного граніту, так ось на нім написано цитую.Ф.И.О йому там 20років ,-был повешен дениковцами за комунистическую деятельность...ОСЬ, ЦИМ Я ГОРЖУСЬ!!!
Відповісти
А що Перванчук вже в Батьківщині? Він же ш недавно був в Україні Майбутнього, невже поперли? Та й за Недужком тинявся по базарах, а тепер вже тут, мабуть на депутатство надіється))))
Відповісти
Комуністи сміливі це потрібно визнати, а от Перванчук як останнє сцикло з спинами дівчат ховався
Відповісти
От від того і немає в державі ладу, бо на три українця 10 Гетьманів! :(
І всі ссикуни до того ж. Як це можливо вони втрьох проти 40 наших? А ми ті якись гей фести чи флешмоби проводим. СОРОМНО!
Хватить дешевого піару треба шось корисне для держави робити, а не обсирати сивочолих ветеранів обпльовуючи їх піднімати себе.
Ця поведінка не відображення недостойних і юродивих людей!
Мені гидко від вашого "патріотичного - націоналістичного" СМОРОДУ!!!
Відповісти
Перванчук то був в україні майбтнього, то в платформі, то малолєтках "паті" влаштовує, тепер тут вирішив відмітитись, ще й на детутатсво надіється, а сам тільки за спинами як баба ховався.
ну Кононовичі це діагноз, слів немаю.
ще мені сподобався ще один "організатор" так званий Бутгусаїв, з 3 чи 4 разу вуз закінчив, і то вже довчили, щоб місця не займав, тоже мені організатор, насмішили)))
Відповісти
А воно шо ще в платформі було?
Відповісти
Було, але його туди з позором вигнали
Відповісти
А можна детальніше?
Відповісти
малолєтках "паті" влаштовує,

По цьому то взагалі Шевчик спец) а цей просто Лашара
Відповісти
А ти зроби краще як Бут-гусаїм. Говорити легко, а як до діла то навіть ідеї невистачає
Відповісти
Меншенький Кононович, той що Міша, до цього часу судиться за те, що зловив в писок від одного хлопця на акції проти памятника Сталіну. Чекаємо позов на старшого брата? )
Відповісти
Ще Кононович декілька років судиться, за те що в Ковелі йому голову пляшкою розбили, нічого людина не вчиться...
Відповісти
Правильно робить, немає чого їм попускати. Поки вони встигнуть розворушитися, він - справу робить
Відповісти
Ну, в Ковелі підстилки відмітились по повній на виборах. За те Стьопа Івахів і авто презентував. Певно, заробляють на бензин )))
Відповісти
Хлопці якісь ви цікаві Кононовичи завжди і всюду, а де ви патріоти?Чому вони ще є?Без них ні як???
Відповісти
На якій хвилині камсюки б"ють один одного в пику? - Бо дивитись все це несила.
Відповісти
Сажнєву респект!
Відповісти
в мій час комуняки бояґлись вийти висратись,а тут якісь два виблядки повітря портять. Фу не пойму....
Відповісти
Та з такими сцикунами як Перванчук і Сажнєв і не таке ще ті комуністи роблять. Чогось на свободівських акціях комуністи бояться носа втикнути а тут ці ліберасти тільки вміють що за спинами дівчат ховатись.
Відповісти
Перванчук тобі не соромно? навіть твій Шеф Недужко і той коли треба було не боявся в драку влізти а ти сцикло!!!
Відповісти
А ти шо біля Недужка стояв, що бачів як він відстоював честь Волині і держави?
Відповісти
ха-ха-ха-ха насмішив, та комунякит таких як ти в бараній рог крутили))))
Відповісти
Дивно: треба було цих "швондерів" взяти за руки та ноги і викинути з приміщення в найбільшу кучугуру снігу. Вся біда українців, що вони постійно все хочуть мирно врегулювати. А так не виходить. Потрібно мати таку ж напористисть та рішучість, як в цих бандюг-комсомольців.
Відповісти
Ці швондєри на гузя схожі, один почерк і повадки
Відповісти
Нацики злякались трьох комуняк та аж два міліцейські машини на них визвали,що б недай бог їх Кононовичі не від. издили.Ідіоти свідомі!
Відповісти
Для початку комуністи перші викликали міліцію, а потім дирекція готелю. А організатори повели себе по чоловічому. Тому що вони розуміли що це просто провокація і не більше. Тому і хотіли вирішити все без бійки. А все інше шо ви тут понавидумували це просто маячня!
Відповісти
Рухівці просто не звикли до спілкування із гопотою і видно, що не знали, як вебе вести )))) Але нічого і робити не потрібно було, комсомол замісить сам себе в мясо)))
Відповісти
Молодці комсомольці !!!
Відповісти
Бикі комсомолці!!!!
Відповісти
Шановна свідома свободівська дуже чемна нація!!!!!!, а чого ж не допустити до всого зібрання і парочки КОМСОМОЛЬЦІВ, тим більше що це представники ЗМІ, не можна бути такими нечемами, ви ж "свідома нація"))))))))))
Відповісти
А КОМСОМОЛЬЦІ таки молодці, навели доброго шороху!
Відповісти
шонібудь
Відповісти
Навіть коментувати нічого. Полум'яні Кононовичі - схожі на гопоту :) Причому сам кричав що він журналіст, а потім, що не на роботі. Банально рагуль якийсь.
Відповісти
Коментувати, кажете нічого, але таки є що, бо повно коментів. Це ще раз підтверджує, що хлопці правильно зробили.
Відповісти
Кононовичі - мордовороти з 90-х! Впевнений що в ті роки займалися рекетом!Бандюки та і все!
Відповісти
Нацики - падлюки, а комсомольці правильо роблять, що їх присаджують, бо видно вже забули як у Києві пробаченя просили за свої дії. Знов їм адреналіну видно не вистачає))
Відповісти
ТАК ТРИМАТИ! ХЛОПЦІ ПРАВИЛЬНО РОБЛЯТЬ, ЦИХ НЕДОУМКІВ НЕ БОЯТЬСЯ! ДАВНО ЇХ МОЧИТИ ТРЕБА! дУЖЕ ВЖЕ РОЗПОЯСАЛИСЯ!!!
Відповісти
cудячи з ролику це комуняки не бояться цих недоумків...
Відповісти
с этими роликами в статьях - это уровень Луцкой периферийной прессы.
Відповісти
Я плакав. Ну як тут не плакати? Відео в ТОП-10 комедійних роликів року. Їй богу вони засвітяться в +100500 ))))
Відповісти