Як комуністи ігнорували Голодомор. ВІДЕО

Як комуністи ігнорували Голодомор. ВІДЕО
Фракція Комуністичної партії у Верховній Раді України не приєдналася до вшанування українців, які загинули в роки Голодомору.

Також депутати не погодились включити до порядку денного сесії постанову про 80-ті роковини Голодомору.

За це рішення проголосували лише 210 депутатів, - пише Українська правда.

Не голосували депутати від Партії регіонів та КПУ. Після провалу голосування опозиція почала скандувати "фашисти".

Під час обговорення депутат Олексій Кайда запропонував вшанувати українців, які загинули через голодомор, хвилиною мовчання.



Встали всі депутати, крім комуністів. Перший віце-спікер парламенту Ігор Калетнік також не встав.

Рибак під тиском опозиції поставив на голосування питання про повернення до розгляду цього питання. Однак депутати знову не підтримали його.
Фото Олександра Аронця
Фото Олександра Аронця


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Все правильно зробили комуністи!
Це маніпуляція свідомістю.
Був не голодомор, а ГОЛОД!!!
Як битання стояло вшанувати помелих від трагічного голоду, то питань нема! А коли встати запропонували про голодомор, це брехня вибачте.
Відповісти
Тебе проклинатимуть з того світу!!! як у тебе рука поворушилась таке написати!?
Відповісти
Імя Василько-це діагноз!!!!!!
Відповісти
башляє.дивись дальше тєлік.чапаєви..не напрягайся,не думай .тобі це зашкодить.
Відповісти
Василько... в мене родина від голодомору постраждала. Багато хто не пережив той час. І було, що їсти. Але всю худобу забрали і майже всі запаси зерна. А в колгоспі не платили за працю. В місто втікти не було шансів. Комуняки не давали селянам паспорта і не пускали. Ось і мерли від голоду. Так що то БУВ ГОЛОДОМОР!
Відповісти
Комунизм это кацапский фашизм. За время совковой власти коммунисты уничтожили своего народа больше, чем любая страна в мире. Компарию надо распустить как источник вражды и ненависти ко всему украинскому.
Відповісти
виродки!
Відповісти
Голод, а не голодомор ! Супер "политики" читающие новости вам вопрос. В каком году и где первый раз было презентовано формалировка слова "голодомор"???
Відповісти
Немитий,кацапе,вивчи абетку,перед тим,як тиснути на клавіатуру.Шкода,що твої предки не з'їли одне одного у тридцятих...
Відповісти
Зато мы встаём и за всех погибших от монголо-татар и на Бородино!
Відповісти
Ну ти і василько тварина. Брехлива тварина.
Відповісти
Як було так погано у голодомор! Чому радянські люди не повісили Сталіна як Італійці Мусоліні, коли німці стояли під Москвою і не винесли ключі від міста як Парижани? Чому через 10 років ті хто не в мер від голоду кидалися на доти і горіли живцем в танках захищаючи такого поганого Сталіна , Батьківщину Комуністичну партію та мільони радянських людей чкі самі перемогли у громадянській війні???????
Відповісти
тому що якби ти знав, що тебе і твою сім"я за такий пост завтра розстріляють, то і мовчав би і боявся, як і усі ці комуністичні виродки
Відповісти
веселий цвинтар збірка.Василь Стус.(про тебе і тобі подібних лицемірів. Спочатку вони вбивали людину,

потому вбитого оживляли.

Реанімацією займалися

в косметичних кабінетах

(малярі — замість лікарів).

Справі оживлення

віддавали життя

цілі династії майстрів пензля.

Зате відрізнити живого од мертвого

було неможливо.
Відповісти
Только из-за таких как Мирна и других "озабоченных" стоит делать то, что мы делаем!))))Их припадки лучшая похвала!!!
Відповісти
Танцці на кістках партій багатіїв!!!
Відповісти
Треба пом"янути 7 мільйонів українців, що згинули по світу за 21 рік "незалежності".
Думайте про живих, про мертвих подбає Господь.
Відповісти
Оксано, от тому і передчасно померло багато людей через нестабільність в нашій державі, бо не знаєм свого минулого, не робимо належних висновків з трагедій і не засуджуємо злочинців і злочинів минулих літ.а Господь подбає про всіх згідно їх діянь,як мертвих так і живих.
Відповісти
А Василька я знаю..йому як нікому відомо про маніпуляції зі свідомістю. нещасна людина, не чіпайте його...
Відповісти
Комуністи = фашисти
комсомольці = гітлерюгенд
Відповісти
саме цікаво, якщо після таких дій комуняк, раптом з"явиться УВА (українська визвольна армія), як громадська організація , це буде природня реакція на дії влади і олігархату щодо держави Україна, якби не парадоксально це не звучало, але після дій олігархату і ригів в інформаційній сфері і їх підтриммі комуняк, це виглядає логічно, як і поява шинфейн в ірлрандії, телебачення і газети читати не можна, я як українець не можу знати програм і публікацій рідною мовою???
Відповісти
тобто не знати, а знайти, бо заганяють передачі українською мовою на ТРК "Волинь", а на центральних каналах ігнор повний!!!, треба таке змінювати!!! це хіба не дикість?
Відповісти
а хіба серед комуняк є здорові люди? їм лікуватись треба
Відповісти
ти вже вилікувалась?
Відповісти
Не зрозуміло чого ви кіпешуєте. На західній Україні ані голода, ані голодомора не було. Просто привід по3.14здеть.
Пустити бульку як у Мірни, пустити хвилю.
Короче, понос слов-запор мислі.
Відповісти
Нічого не було! Йдіть застеліться!!!
Відповісти