Вандал, який пошкодив ліхтар у центрі Луцька, вибачився перед громадою міста. ВІДЕО

Вандал, який пошкодив ліхтар у центрі Луцька, вибачився перед громадою міста. ВІДЕО
Лучанин Богдан Ступаков, який виламував ліхтар у парку імені Лесі Українки, вибачився за скоєний вчинок.

Відео опублікували на сторінці муніципалів у Facebook.

Нагадаємо, інцидент трапився 6 лютого. Особу порушника встановили на лічені години.

«Прошу вибачення у громади міста за скоєне правопорушення. Зобов'язуюсь відновити ліхтар у якнайкоротший термін», – сказав Богдан.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вот видите - умный и воспитанный юноша.
Понять и простить. На первый раз и без штрафа обойдётся.
Объявить ему устное предупреждение без занесения в личное дело.
Відповісти
Тому, що мужній, а помилятися властиво всім. Шкода тих обмежених коментаторів, які , як під колодні змії хаяли його , а в самих морди в пушку.
Відповісти
Коментатори хаяли і було за що, а те що не викручується як воша на гребінці - молодець... Відновити зіпсовану річ обов'язково необхідно в найкоротший термін, поки не зайшло в давність.
Відповісти
І вліпити штраф тисяч 100 щоб більше в житті не захотів пити і робити дурниці
Відповісти
А штраф? Вибачення і відновлення то правильно і ще штраф хай платить
Відповісти
Бережіть жовч, вона потрібна для організму « ангели» хренові. Хлопцеві хвала за мужність.
Відповісти
Вибачається, бо опізнали і за зябри взяли. Нікого не дивує, що він вибачається на фоні банеру муніципальної поліції Луцька.І щось я слабо вірю, що цей банер в цього "героя" вдома вісить, чи що він добровільно в поліцію прийшов.
Хотіли собі лайків крутим стрімом підняти, от і стали відомими, придурки.
Відповісти
100% мужньому хлопцеві???яка мужність в придурка поламати ліхтаря,в цьому мужність?вибачається...а що не повинен???штраф,і в обіз'янник на 12 діб
Відповісти
Дядько довго вибачався, пальцем жопу затикав та понос не прекращався, через вуха вилізав...
Відповісти
хвала і мужність за що? звичайно він вибачився, бо його зловили. якби не зловили, то так би той ліхтар і залишився зломаним і ніхто б не вибачався. бидлу треба впаяти адекватне покарання у вигляді штрафу або виправних робіт, щоб надалі менше вийожувався.
Відповісти
Всі запам'ятали? Спочатку знімаємо відео з вибаченнями, викладаємо в мережу, а потім вимикаємо інтелігента, переходим в нормальний режим дворового билдла і ламаємо ліхтарі, перевертаємо пам'ятники, знищуємо клумби. Коротше, робимо все для благоустрою рідного міста. Ми ж молодь. Подумаєш, оступились. Нічого нам за те не буде. А мама/тато все відкуплять, якщо попалимось.
Відповісти
ПОСТАВЬТЕ ЭТОМУ УШЛЁПКУ ПАМЯТНИК В ПАРКЕ БОЖ ОН ИЗВИНИЛСЯ
Відповісти
ПРИШЛА ЗВЕЗДА НА ТВ ЗАГЕЛИВАЛСЯ ЕМУ ТО ИЗВИНЕНИЯ КАК МЁРТВОМУ ПРЕПАРКИ
Відповісти
В мене тут 2 сусідки вже більше 10 років незаконно спірт бадяжать і вся вулиця “алкашами” кішить, хоч би хтось раз за весь час це прикрив, а скільки людей від їх “бадяги” померло,на моїй пам'яті не один такий був.Не кажу що він вчинив правильно,але повірте скільки ще таких злочинів залишені просто в тіні,тому не робіть сенсації:)
Відповісти
він той фонар на місце і поставив .але зіркою УТ став
Відповісти
Сьогодні вибачився бо взяли за сраку,а завтра стопку потягне і знов піде "добро" робити... "Оступився" і "в потіху собі псувати майно міста" це різні речі,в такому віці вже щось в голові має бути... Наказати безтолоч!!!
Відповісти