Дві церкви під Луцьком ідуть в ПЦУ: священики – проти

Дві церкви під Луцьком ідуть в ПЦУ: священики – проти
У селах Шепель та Озеряни Луцького району відбулись збори церковних громада щодо переходу до ПЦУ.

Зазначається, що у обох громадах проголосували позитивно.

На жаль, настоятелі храмів відмовилися йти зі своїми парафіянами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У трьох волинських селах громади церков прийняли рішення долучитися до ПЦУ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нічого страшного . знайдутьсф нові священники. шановні коли в Луцьку на ГПЗ будемо переходити ?
Відповісти
коли на ГПЗ будемо переходити ???
Відповісти
Ти збудуй на ГПЗ і переходь. Ходите на готове.
Відповісти
Все готове - це наше,українське. А в статуті УПЦ сказано:
р.І п.3 УПЦ з'єднана з Помісними Православними церквами через російську Православну церкву.
П.5. УПЦ об'єднує єпархії,синодальні установи, благочиння, парафії, монастирі, духовні навчальні заходи, братства, сестринства та місії і є самокерованою частиною російської Православної церкви.
Кому що не ясно. Хочете москальської церкви - в росію.Скільки загинуло дітей від москалів, а ви ще будете молитися на них?

Відповісти
Ні СЦУ ні пцу на всі церкви попів не мають.
Отже, будуть уніятитомосні як шабашнікі по об'єктах мотатись і касу забирати!?
Відповісти
Як наробити нових священиків? Є досвід УГКЦ з 90 - х + активісти атошнікі і т. п.
Відповісти
як не крути, а попа ззаду, тому скільки лайна не виливай, УКРАЇНСЬКА церква стала самостійною, священники вивчаться поступово, а от прихвостням РПЦ дійсно місця вже не буде, поїдуть зелених бурятів хрестити.
Відповісти
Скільки в зад не дивіться зірок там не побачите!
Зимою можна будувати і на лайні, але весною ваш фундамент розтане і попливе із запахом. Може до Європи (до УГКЦ )?
Відповісти
І ГПЗ перейде, і КРЗ, і КПЗ.
Відповісти
Зірки шукати там, де їх немає (в попі), притаманно крємлєботам, понаслухаються кісєльова з соловйовим і голову посипають радіоактивним "пєплом", від чого втрачають розум і пишуть дурню.
ПЦУ починає набирати силу, кірілко в розпачі, путілко теж, скільки рпц не гавкає, а українська церква стала незалежною.
Відповісти