«Скільки б ви не брехали, я і далі не дам вам красти», – Покровський про інформаційні атаки «Аверсу»

«Скільки б ви не брехали, я і далі не дам вам красти», – Покровський про інформаційні атаки «Аверсу»
Депутат Луцької міської ради, підприємець Андрій Покровський назвав відвертою брехнею сюжет місцевого телеканалу «Аверс» про те, що він нібито має якийсь стосунок до грального бізнесу, який процвітає у Луцьку.

Про це Покровський заявив у відео, яке опублікував на Youtube.

За словами депутата Луцькради, укропівський телеканал виливає на нього тонни бруду через те, що він «не гнеться» і не дає красти «свиням, які дорвалися до корита в Луцькій міській раді». За його словами, він не злякається і продовжуватиме свою роботу – не давати тимчасовій луцькій владі займатися свавіллям, яким їй хочеться.



Сюжет «Аверсу» Андрій Покровський прокоментував так:

«Це не перший сюжет, в якому вони паплюжать мою честь і гідність. Що я можу сказати з цього приводу? Це відверта брехня. Мені складно коментувати чиїсь хворі фантазії. Краще від мене це зроблять юристи. Ймовірно, це не перша і не друга серія помиїв, яку на мене вилив «Аверс». Але далі буде продовження. Чому укропівський телеканал виливає на мене тонни бруду? Чому укропівська більшість блокує в міській раді всі мої ініціативи, якими б хорошими вони були. Відповідь проста: тому, що я не гнуся. Я не даю красти свиням, які дорвалися до корита в Луцькій міській раді. Через це вони мене не люблять. Зрештою, я не сто доларів, щоб всім подобатися. Нешановні замовники цього інформаційного лайна, запам’ятайте: скільки б ви не брехали, я і далі не дам вам красти. Приємно, що в цьому пориві я не самотній, а є сотні, тисячі активних лучан, які поділяють мою думку, тому разом ми зробимо це місто кращим. Тримайтеся!».



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ТРИМАЙСЯ МУЖИК
АВЕРСУ НАПЕВНО ЛАЗОРКО СВОГО ГАВНА ПО ТРУБОПРОВОДУ ПРОКАЧАВ ВІН ЗІ СВОЇМ ХАЗЯЇНОМ В ЦЬОМУ СПЕЦИ
А ДЕ ДОРЕЧІ МОЙША САН ІГОР ПАЛЬКА ОЧКО НЕ ПУСКАЄ ЇХАТИ НА БАТЬКІВЩИНУ ЧИ ТЕПЕР З ДІАРЕЄЮ В УКРАЇНУ НЕ ПУСКАЮТЬ
Відповісти
Молодець!
Відповісти
Аверс помийка
Відповісти
Не знаю як там Андрій Покровський. Але Аверс то дійно помийна яма...
Відповісти
Дякую пане Покровський Мої думки збіглися звашими Ці бандити ще отримають своє і бики Вітів Пирожик і особливо цинічна і продажна людина Ігор Гузь де вони тут взялися щоб мене неук Вітів вчив як на світі жити серцце болить от дожилися
Відповісти
Так має він відношення до гральних закладів чи ні?
Відповісти
Вам треба йти в мери Ви не упуститеся до рівня Недопада Поліщука дурня Рубльова яі катували людей в Ківерцях
Відповісти
Підтримую Покровського. Аверс - заангажоване корито лайна. А Палиці вже немає на робочому місці три місяці. Він і не повернеться, тому що на його запястях можуть клацнути кайданки. Особливо за останній обшук в обласній раді. Він про це добре знає. А укроп - це палиця. Не буде палиці, то ця тимчасова секта, яку виссали з хуя коломойського за одну ніч, розвалиться, як карточна хатинка.
Відповісти
До осінніх виборів в лучан і волинян про "УКРОП" залишиться лише згадка у вигляді неприємної відрижки. Ще зараз вони трохи кудахкають, як кудахкає курка, яка знесла не яйце, а цілу планету. Але це вже фінальне кудахкання. А Покровського - в мери міста. Його підтримає любий лучанин, який має в голові клепку. Покровський наш мер! Слава Україні!
Відповісти
Підтримую! Успіхів Вам. На моє глибоке переконання, лучанин знають і усвідомлено підтримають Вас.
Відповісти
до чого тут "слава Україні", бо Андрій далеко не ангел, проте чувак з "клепкою" в голові.
Відповісти
Для лайна є асенізатор. Асенізатор в руках тих, кого найбільше мочить "Реверс". Питання на засипку: чому об"єкти критики не сядуть за кермо асенізатора?
Відповісти
РЕСПЕКТ І УВАЖУХА Покровському!!! Good job!!!!
Відповісти
Питання навіть не до небожителів з Київської , а питання до безпринципних, аморальних і нечистих на руку виконавців- журналістів які породжують цю джинсу на догоду своїм господарям. Нічого святого... Люди схаменіться!
Відповісти
У тої мадами, що керує Аверсом - немає нічого святого! Звикла весь час лити лайно з тих пір як взяла у руки мікрофон, да і освіти немає навіть наближеної до журналістики, то про що мова? Таких собі для виконання замовлень і набрала.
Відповісти
У тої мадами, що керує Аверсом - немає нічого святого! Звикла весь час лити лайно з тих пір як взяла у руки мікрофон, да і освіти немає навіть наближеної до журналістики, то про що мова? Таких собі для виконання замовлень і набрала.
Відповісти
Повністю згідний.такий канал як аверс може приймати участь в КВН, розсміши коміка, Камеді клаб і тому подібне це давно вже не інформаційний канал
Відповісти
Повністю згідний.такий канал як аверс може приймати участь в КВН, розсміши коміка, Камеді клаб і тому подібне це давно вже не інформаційний канал
Відповісти
Пане Андрій Покровський, дуже поважаю Вас і Вашу позицію по місту Луцьку, ці бариги, що захопили міськраду вже порядком надоїли, я надіюсь що Ви приймете зважене рішення і балотуватиметксь на посаду міського голови. Я Вас підтримую, і думаю що тисячі лучан будуть солідарні зі мною у цьому. Порядність понад усе! А ще надіюсь що до Вас приєднаються Микола Яручик і Тарас Яковлев.
Відповісти
укропці чекають результатів виборів, вони сподіваються що виграє клоун або баба з косою, які замнуть відкриті кримінальні справи проти них і дадуть можливість грабувати Україну далі.
На жаль, практика показує, що люди вірять обіцянкам, а не справам, тому і живуть в лайні, адже дурень думкою багатіє.
При всіх мінусах Порошенка це єдиний президент, який зробив для України найбільше - безвіз, незалежну церкву, боєздатну армію, освітню і медичну реформи, реальні ремонти доріг і т.д., при всіх мінусах Покровського, це єдина людина, яка здатна раціонально мислити і бути адекватним мером міста, людина не бідна, дерибан, на відміну від голодранців пустоцвіта та поліщука, йому не цікавий.

Відповісти