«Вставай, Україно!» в Житомирі. ФОТО

«Вставай, Україно!» в Житомирі. ФОТО
У Житомирі на площі Перемоги почалася опозиційна акція «Вставай, Україно!» Маршем активісти рушили до Майдану Корольова.

За даними місцевих правоохоронців, кількість учасників акції збільшилась з 500 до 2 тисяч осіб, ‒ пише Gazeta.ua.

Для забезпечення правопорядку залучено 50 працівників міліції.

У свою чергу депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець на своїй сторінці в Facebook повідомив, що в марші опозиції беруть участь не менше 5 тисяч чоловік.

«Житомир готується до «Вставай, Україно»... Вже зібралося не менше 5 тис. чоловік», ‒ написав політик і додав, що серед учасників присутні і багато приїжджих прихильників опозиції.

«Приємно, що серед учасників є і представники мого улюбленого Оболонського і Дніпровського районів. Може, є й інші, але табличок з назвами районів я не бачу», ‒ додав він.

Прес-служба «Батьківщини» повідомляє, що на мітинг прийшли 10 тисяч людей.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Люди люди на кого ви ведетесь?
Відповісти
точно не на психіатра)))
Відповісти
Хвора, тут крім мене, ще повно адекватних людей.
Відповісти
А ти адекватне?:)Не сміши народ!!!
Це після яйого прийому ліків, після обідніх чи вечірніх?=)
Відповісти
ой я неможу з тої опозиції )))) один кролик чого стоїть ))) вони тільки до влади дорватись хочуть а потім забудуть за вас всіх

Відповісти
ой, ати психіатре ще щось писати вмієш??? люлі люлі, баюшки тобі пора вже в лікарні), час твій=)
Відповісти
Хвора, вам дійсно пора в лікарню.
Відповісти
Я розумію, що Ви мене поруч хочете бачити завжди, але, соррі, адекватним там не місце),лише таким як Ви,це Ваша зона, довічна! Я Вам це завжди рекомендувала і далі ще більше впевнилася, що в додачу ще треба електро шок для Вас, щоб поменше ричали...та створювали протиріччя!
Відповісти
А де пастора загубили?
Відповісти
У вівторок ради прикола піду на ту опузицію подивлюсь.
Відповісти
Дармоїди, які отримують зарплату за наш рахунок і тільки "марширують" і більше нічого для країни не роблять!!! Ганьба!!!
Відповісти
В Луцьку акція "Вставай Україно!" у вівторок 9 квітня о 15-30 на Київському майдані. Всі, хто брав гроші у Палиці, Єрємємва і Івахіва можуть прийти і спокутувати свої гріхи. Тутеші тролі сц..ть.
Відповісти
Позор!!! Гляньте аж сколько собрали людо-зброда.Наверное бабла у импотентов нет.ХХХХХААААА Уморы!
Відповісти
Наш Кличко наняв клоунів на роботу, а ті їздять з виставами по Україні!)))
Відповісти
А "сам" Клічко вже тиждень як в Америці!:)
Відповісти