«Волиньбаскет» переміг алчевців лише раз

«Волиньбаскет» зіграв два поєдинки проти алчевської «Коксохім - Сталі».

Матчі відбувалися 6 та 7 квітня в Алчевську.

У першій грі лучани зазнали доволі неочікуваної поразки, бо, програвши в першій чверті, впевнено перемогли в другій та третій.

Однак в четвертій частині гри суперники накидали лучанам аж 32 бали, тоді як гості відповіли лише 25-ма. Таким чином встановився нічийний рахунок і команди розпочали грати останню чверть, де вдаліше діяли господарі.

В другому поєдинку «Волиньбаскет» впевнено відіграв перші дві чверті, і хоча й здав третю та четверту, але відсвяткував перемогу - 84:89.

10 та 11 квітня лучани зіграють з одеським «Торнадо».