Порошенко знову їде на Волинь

Порошенко знову їде на Волинь
На Волинь з візитом знову їде Президент України Петро Порошенко. За попередньою інформацією, Глава Держави приїде в область у четвер, 14 березня.

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost стало відомо з власних надійних джерел.

Відомо, що в рамках візиту Порошенко планує відвідати три волинських міста – Луцьк, Ковель та Володимир-Волинський.

Так, у Ковелі та Володимирі-Волинському Президент, за попередньою інформацією, зустрінеться з широкою аудиторією місцевих мешканців, а у Луцьку запланована зустріч Гаранта з представниками лісової галузі.

Нагадаємо, востаннє Петро Порошенко приїжджав на Волинь 15 січня. Тоді він привіз в область Томос та поспілкувався з волинянами у Луцьку, Рожищі та Ківерцях.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Про що у Луцьку говорив Петро Порошенко





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У лісі - це правильно, щоб ніхто не бачив і щоб "Нацкорпус" не догнав :)))
Відповісти
Де можна получити порошенківську тисячу?
Відповісти
Не треба йому їхати на Волинь, це призведе до повного краху передвиборчої компанії, після відвідань Волині усі можновладці програвали вибори - дивись гісторию...
Відповісти
Що треба зробити, яку петицію підписати щоб він не приїжджав на Ворлинь?
Відповісти
Можливо, нового голову ОДА везе?
Відповісти
Сказали сьогодні, добровільно-примусово всі працівники лісової галузі області мають бути у парадній формі, 14 числа, хоча ніхто не казав, що за подія. А за відсутність погрожують звільненням. Це дибілізм
Відповісти
В юлі 2000 дають, запишись до прапорщика
Відповісти
розвелось тут коментаторів, головою ніхто думати не хоче, усім зразу зарплату €3000, в тиждень, і справедливий суд і дороги як в європі і охорона здоровя безкоштовна і всього-всого і побільше і щоб їм за це нічого не було, і думають їм тут "валшебнік в галубом вертальотє" все привезе, а нічого що ніх@я не робилося в країні всю незалежність, тільки соплі жували і на подачки жили. Вперше в країні є реальні зміни і найдеться кучка зрадой@бів які готові все похерити і "йти домовлятися" з окупантами..
Відповісти
Ще за Порошенком плакати будете, так само як місто зараз плаче за Романюком.
Результати правління юлєроботів пустоцвітів і коломосько-зе банди лише на одному дерибані землі вже завдали місту збитків на 2 млн доларів.
А ви і далі їздіть в маршрутках-собачих будках, чекайте підвищення вартості проїзду і як тупі барани цілуйте юлю і бєню в Ж@ПУ, в який скоро і опинетесь, якщо не зрозумієте хто є хто і чому не можна голосувати за юлю чи зе-клоуна.
Відповісти
Зміни в армії, коммунальних платіжках та на дорогах відчув і побачив кожен українець.
Доки він у керма країни, нам не страшні ні економічний розвиток, ні мир, ні процвітання.
Славімо Петра Олексійовича, бо з нами Томос, якого всі чекали тисячу років!!
Відповісти
Томос є страшною зброєю проти окупантів, вже виявлена мережа фсб серед попопів та сексотів - прихоильників рпц.
Тепер видно, хто є хто.
Дороги якраз за Порошенка найбільше і були зроблені - на Лвів, Червоноград, Буковель, Тернопіль і Хмельницький і т.д.
Просто якщо далі полиці з пивом в супермаркеті не виходити, то змін не побачиш.
Ну і в Порошенка грошей досить, бізнес прибутки дає, він проживе і без нас, а ось ми з голозадою юльою чи клоуном - будемо мучитись точно.
Зе взагалі готовий домовлятись з окупантом, а про що домовлятись? Скільки бабла взяти щоб про Крим забути?
Юля нас продала давно, ще в 2009 році, чи на ті самі граблі?
Відповісти
ПОРОХ ПРЕЗИДЕНТ СВІТУ, УРААААА!!1!1!1!1!!
Відповісти
Сичи і скавчи, наволоч хохляцька проросійська.
Поки Порох наш гетьман - рашка буде труситись в несамовитій люті, як гоголівська відьма, але Україну не здолає!!!
Відповісти