У Луцьку в аварії загинув 9-річний хлопчик

У Луцьку в аварії загинув 9-річний хлопчик
Учора, 31 березня, на вулиці Польовій у Луцьку автомобіль «Volkswagen Т4» збив велосипедиста, 9-річного місцевого жителя. Від отриманих травм дитина померла в машині швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє поліція Волині.

Трагедія трапилася ввечері. За кермом транспортного засобу перебував 23-річний лучанин. Водій допустив наїзд на 9-річного велосипедиста, який рухався в попутному напрямку та раптово виїхав на проїжджу часину.

Внаслідок автопригоди дитина отримала тілесні ушкодження, хлопець помер у машині швидкої допомоги.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Фото ілюстративне


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як батьки могли о 21:00 залишити 9-ти річну дитину саму кататись на велосипеді ,на проїжджій частині?!
Відповісти
Це брехня я свідок дитина не їхала а стояла , водій їхав по лівій смузі !!! 150 км за годину! І наїхав на хлопчика!
Відповісти
Тут завжди швидко літають, вилітають з тих поворотів на всіх парах і не дивляться, що на вулиці завжди повно людей і Дітей!!! треба ставити обмежувачі руху.
Відповісти
Навіщо ж брехати?!
Яких 150?Ви взагалі усвідомлюєте,де б він мав зупинились при такій шалені швидкості?!
Вистачить,що вже свідчення неправдиві дали!
По правій смузі стояли припарковані автівки,чому ж ви,свідок про це не кажете??
Там не було жодного обмежувального знаку!!
Що робила дитина сама на дорозі???
Це ж вже вперше по цій вулиці дитина в біла на дорогу!
Біля 1 місяця тому хлопчик теж вибіг під колеса!
Та і самі жителі цього мікрорайону говорили,що діти тут по дорозі завжди бігають!
Відповісти
я свідок. дитина не стояла, а таки виїхала з повороту. але водій їхав дуже швидко. 80-100 км за годину. я все бачиав на власні очі.
Відповісти
Звичайно,виїхала,навіщо ж зараз тут брехати,дитинку не повернемо...
Швидкість встановить слідство,але враховуючи тормозний шлях та вагу автомобіля,він їхав з дозволеною швидкістю...
Відповісти
НЕВІДОМІ!!!, ви напевно знайомі того дибіла-шумахера????
Відповісти