Найбільший університет Волині ‒ «Лідер національної освіти»

Найбільший університет Волині ‒ «Лідер національної освіти»
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки нагородили званням «Лідер національної освіти».

Це відбулося під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра–2013», - повідомили у прес-службі вишу.

Таку нагороду волинський університет отримав за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні.

Також СНУ нагородили Золотою медаллю у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: освіта
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не вірю!
Відповісти
Повір, але й запитай, ілє то кошує.
Відповісти
Кіко? Кіко?
Відповісти
Украинское образование - полнейший отстой. Студенты и школьники, если есть возможность - учитесь за границей. Тот же Краков будет по ценам примерно сравним с нашими двумя "великими и могучими университетами".
Відповісти
не згідний, в україні є хороші вузи, а от друге питання що на волині його не має ....а ну проведіть опитування студентів скільки хабарів дають в СНЄУ й Політесі, а тоді будите собі роздавати грамоти!
Відповісти
Может, 2-3 найдётся более-менее, а в остальном отстой. Проблема в системе и в том, что диплом у нас никому не нужен.
Відповісти
Хто ж тебе вчив, такого грамотного. Хіба тільки за хабарі...
Відповісти
нажаль, хороших дуже мало, до 5 аби набігло, і все...,все інше-це отакого палну як це чудо з такими з ректорами фізкультурниками,які вдало в житті влаштувалися!
Відповісти
А тебе хто грамоті вчив?
Відповісти
Луцький педінститут стає як Брєжнєв(обвішається цяцьками, і сам себе хвалити буде), тільки з Брєжнєва ніхто грошей не тягнув. Крім дочки.
Відповісти
А що ви хочете. Українська наука і освіта у глибокій дупі. А педінститут Палкіна є частиною цієї системи. Будь-хто може купити собі вчене звання — к. і. н. профф., аби гроші були. Найдешевше (бо найлегше наплагіатити) - історичні та педагогічні науки. Від трьох тисяч доларів. Найдорожчі канд. юрид. наук, бо судді і прокурори мають багато грошей. А скільки кілограмів доларів потрібно завезти в міністерство, щоб відкрити спеціалізовану вчену раду. Вам стільки за 10 років не заробити. :( Систему можна змінити лише повністю її зруйнувавши.
Відповісти
Ой ну не смішіть!
Відповісти
ЛІДЕР СТУДЕНТІВ ПО БУЗРОБІТТЮ!!!
В ОЦЕ МИ ВСІ ВІРИМО І ЗНАЄМО, АЛЕ АЖ НІЯК НЕ ТЕ,ЩО ТУТ СКАЗАНО!
НЕ ВЕРЮ! КАЖЕ СТАНІСЛАВСЬКИЙ І МИ ВСІ!
Відповісти