Біля луцького ЦУМу перекрили дорогу. ФОТО

Біля луцького ЦУМу перекрили дорогу. ФОТО
У Луцьку ремонтують вулицю Винниченка. Рух вулицею майже зупинили.

Так, два працівники ДАІ перекрили в'їзд на Винниченка та пропускають туди лише маршрутки.

Нагадаємо, виконує ремонтні роботи ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс», працівники якого встановлюють дорожні знаки.

Окрім того, вони частково замінюють дорожнє покриття.

Великих заторів на Винниченка та сусідніх вулицях немає.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А це зранку не можна було робити?!Обов*язково в обід?!
Відповісти
За границей ночью, под светом прожекторов делают, чтобы утром люди могли уже спокойно и комфортно на работу ехать, а у нас? Как всегда, тем-более ночью "нашим" нельзя работать - асфальт украдут!:)
Відповісти
Хочу посмотреть, как ты будешь радоваться, если у тебя под окнами всю ночь под светом прожекторов будут дорогу ремонтировать.
Відповісти
Незручність кільком будинкам, а в день кільком тисячам людей!
Відповісти
те саме і я кажу - потрібно змінити порядок і практику проведення ремонтних робіт на дорогах міста Луцька.
Ну невже не можна домовитись з Луцькавтодором щоб ремонт доріг проводився у ночі? Звісно, це може коштувати чуть більше, але це не створюватиме транспортний колапс у місті.
Ну не можна робити так щоб вирішуючи одну проблему створювали іншу.
Дороги ремонтувати треба, але це треба робити з позиції надавача послуг а не начальника, тобто проводити ремонт не тоді коли хочу, а тоді коли це створює мінімум проблем людям.
Поясніть хтось це керівництву міста бо інакше люди самі донесуть це, тільки в іншій формі
Відповісти
Михайле, а не треба ставити своє авто посеред дороги і ще й так, що місця для "танка вистачить", а ви його одним своїм авто займаєте і тоді не буде траспортного колапсу.
Відповісти
"Поясніть хтось це керівництву міста бо інакше люди самі донесуть це, тільки в іншій формі"
___________________________________________
Так у вас-же Михайле цілий центр аНалізу і консалтингу от і ... доносьте! Чи страшно?:)
Відповісти
а заробітну плату за нічні години працівниками Автодору та асфальтного заводу має міський бюджет сплачувати (майже в 2 рази більшу)? І як думаєте шум ремонтної техніки і вантажних автомобілів не буде заважати жилцям у нічний час??? Багатьом і прибиральна техніка заважає!
Відповісти
В день нехай сплять, а вночі працюють! Тоже мені захиснички знайшлись! Дорогі розбиті - погано! Робити по людськи - погано! Да вам не вгодиш і так в усьому в Україні!!!
Відповісти
Зрозумійте, що асфальт наший потрібно класти щоб була температура +15 гр. А де Ви у нас бачили теплі ночі, хіба що літом.
Відповісти
Пояснюю для недалеких: асфальт вночі класти неможна, так як це буде в два рази дорожче (ночні роботи) і мешканці з вул. Винниченка теж хочуть спати, так як Ви.
Відповісти
слухайте , невдоволені коментатори
ви реально дістали

не роблять дорогу погано, роблять - ще гірше
вам не вгодиш!!!
Відповісти
Коли будуть робити вночі всі будуть жалітись на шум і знов до прокуратур писати.
Відповісти
А почему в Германии никто не жалуется на ночной ремонт дорог? Там люди понимают - это для них делается, а у нас...??? Нет - с такими людьми здесь жить невозможно!!!:(
Відповісти
Знаєте чесний люд чому такий стан наших доріг? А тому що цієї злощасної зими було 39 циклів (цикл - це коли замерзало і відмерзало). Аж 39-ть таких циклів. Це не то що у Норвегії на початку зими замерзло і в кінці відмерзло. У нас забагато було тих перепадів температур, вот і воно вдалося взнаки. Та ще й наші методи асфальтування. Вот і воно далося все взнаки - тому і стан наших доріг такий негативний.
Відповісти
чомусь ті цикли не торкнулись доріг на яких поклали нормальний асвальт...
звязок між грошима і якісним асвальтом бачите?
Відповісти
Секреты ремонта немецких дорог (в том числе и ночью), можно посмотреть здесь:
http://nnm.ru/blogs/aesculap2004/sekrety_remonta_nemeckih_dorog_glazami_ne_gostya_a_zhitelya_germanii/
Відповісти
Вночі потрібно займатись ремонтом, як за кордоном !!! А не влаштовувати шоу мега " роботунів" в день блокуючи місто!! І це кожен рік!!!!
Відповісти
Про маршрутки - брехня! Їхав 25 сідав біля старого ринку(по графіку руху повинна була їхати до Адреналіна) заїхав на Володимирську. І через це запізнився на пари. Маршрутки їдуть зовсім не по графіку.
Відповісти
Лише деякі їдать Від ЦУМу до променя не в обїзд, всі інші або в обїзд або на володимирську.
Відповісти