Опублікували жахливе відео з аварії в Рованцях, де загинув невідомий

Опублікували жахливе відео з аварії в Рованцях, де загинув невідомий
Учора, 10 травня, на автодорозі у селі Рованці Луцького району легковик ВАЗ 2107 збив пішохода. Чоловік загинув.

Наразі ж в мережі з'явилося відео, де видно, як автівка на швидкості збиває чоловіка, який біг пішохідним переходом. Відео опублікували в групі dtp.kiev.ua у Facebook.

Нагадаємо, за кермом автомобіля перебував 28-річний лучанин. Водій допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину пішохідним переходом.

Поліція встановлює особу загиблого. На вигляд йому 45-50 років, одягнений в синю джинсову куртку, сині джинси та кофту сіро-зеленого кольору. Осіб котрим відома будь-яка інформація щодо потерпілого просимо повідомити за номером 74-22-25 або «102».

За фактом летальної дорожньо-транспортної пригоди слідчі Головного управління Національної поліції в області розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Де саме видно що він перебігає дорогу? Людина просто швидко переходила не бігла!!!!
Відповісти
Я би цього воділу, клянуся, відгемселив би до смерті, якби ввн пені попався. На пішоході падло збив людину.
Відповісти
Водій убивця. Пішоход невинний. Жалео людину. Водію 15 літ колоніці без права амністійі
Відповісти
Щоб там не патякали-темно,погана освітленість раптово вибіг і ще хз що,по відео видно що водятел гнав і добряче,а не дозволених в населеному пункті 50 км\год
Відповісти
Як можна бути таким тупим та неуважним і перебігати дорогу?? Профукав уроки ОБЖД та і правила дорожного руху не знає.. І як результат заслужив премію Дарвіна.
Відповісти
Молодці, гарно дорогу відремонтували. Скільки там вже смертей було... Чому така широка проїзжа частина? Де острівець безпеки? Де освітлення переходу? Ось вам результат безрозсудного проектування, а скоріш за все - просто бездумного закатувння всього підряд в асфальт. Жодного натяку на безпеку. Звісно водій винен, але такий аеродром і спонукає його гнати.
Відповісти
Де освітлення?
Відповісти
Якби їхав 50 км в год, такого би несталось!!!
Відповісти
камикадзе, кто еще считает, что пешеход не прав в своей смерти, вы можете повторить его подвиг, чаще бегайте через дорогу, не важно по зебре или без нее.
Відповісти
Вина водія 100%.
Очевидне перевищення швидкості, пішохід переходив лорогу по пішоходному переході, що має відповідну розмітку і наближався зліва, тому це не раптовий вихід на дорогу.
Жодних виправдань водію немає.
Відповісти
Водій жигулів. Отже, посадять.
До речі, хто знає як закінчилась історія, коли п'яний батько якогось начальника, збив насмерть жінку. Посадили?
Відповісти
Водій жигулів. Отже, посадять.
До речі, хто знає як закінчилась історія, коли п'яний батько якогось начальника, збив насмерть жінку. Посадили?
Відповісти
Які ви тупі.
По перше в ПДР чітко пише ,що пішохід на зебрі спочатку повинен впевнитись в безбеці руху,і тільки тоді починати рух по зебрі.
А ви тут воділу брудом обливаєте.
Цікаво як би хтось з ваших близьких був водій,як би ви толі співали.
Людину шкода.
І водія теж,в темноті непобачив,а гємороя тепер на довго хватить.
Відповісти
Які ви далекі
Відповісти
Модетатор фуфло
Відповісти
Шумахеру - ви би правила дорожнього руху почитали, а краще - вивчили.
Пішод має впевнитись у безпеці ДО ВИХОДУ НА ДОРОГУ, а тат він подолав половину дороги, тобто для нього цей маневр був безпечний, а ось водій перевищів швидкість, наближаючись до переходу, на якому є ПІШОХІД, не зменьшив швидкість і не зупинився, щоб надати пішоходу перевагу на неренульованому ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДІ!!!
ВИНЕН ВОДІЙ, пішохода шкода.
Відповісти