Хто з волинських нардепів не підтримав відставку Азарова

Хто з волинських нардепів не підтримав відставку Азарова
Опозиційні народні депутати не змогли відправити Миколу Азарова та його уряд у відставку.

«За» натиснули свої кнопки 190 народних депутатів.

За інформацією про поіменне голосування на сайті Верховної Ради України, серед цих «за» було 4, які належали волинянам. Зокрема підтримали законопроект свободівці Анатолій Вітів, Євген Мельник, Валерій Черняков, а також комуніст Адам Мартинюк.

Утрималася від голосування регіоналка Катерина Ващук.

А 6 представників Волині були в залі відсутні взагалі. Це ‒ позафракційні Ігор Єремеєв, Степан Івахів, Сергій Мартиняк, Ігор Палиця, регіонал Григорій Смітюх та ударівець Юрій Савчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: політика
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Ігор Єремеєв, Степан Івахів, Сергій Мартиняк, Ігор Палиця та регіонал Григорій Смітюх" - срочно вышли по малой нужде.
Відповісти
шайбу, шайбу
Відповісти
Давай Вітіва у прем'єри і все пучком буде!:)
Відповісти
Я був на балконі. Перелякані тушки-олігархи по команді повиймали картки.
Відповісти
А через пару дней будут вешать лапшу про то, что не знали про голосование :) Избиратели же быдло. А перед выборами снова всех скупят оптом :) И так по кругу. Пока страна не развалится, народ вымрет, а олигархи не уедут в Великобританию :)
Відповісти
А ось тут підписуюся під кожним словом!
Повтроюю 100000раз-Вам казалося за них,писалося,а Ви робили своє,тепер дякуйте...,що Боря їх під Вас підклав, а тепер вони на вас кладуть!
Відповісти
Нас все больше и больше.
Відповісти
Простіше воняти про олігархів, аніж виправдовуватись за голосування своїх однопартійців. Правда, фронтовики?
Відповісти
а про Савчука у редакції забули...
Відповісти
продались за 3 гривні, тепер сосіть....пакращення
Відповісти
Ударівець Юрій Петрович Савчук
Відповісти
В народі просто Сава
Відповісти
Ось прочитав в попередньому матеріалі коментар Славка про Івахіва. Думаю він в повній мірі може стосуватися ще й Мартиняка з Єремеєвим. Цитую:

Прочитав коментарі і таке прийшло мені на думку. Є серед коментуючих ті, хто обоговює конкретну подію, є ті, хто захоплюється Івахівим з тих чи інших причин, а є ті (чи може той) хто просто ненавидить Івахіва за те, що той багатий та успішний, за те, що він переміг на виборах і т.д.. І таким людям абсолютно пофігу, що доброго зробив Івахів. Вони постійно будуть поливати його брудом. Навіть якщо Івахів задушить Азарова прямо у Верховній Раді ці хейтери все одно скажуть-ага, це не рахується бо він не голосував за його відставку
Відповісти
Шановний анонім!!!!Такі у нас люди на Волині!!!Вони нічого не хочуть чути...не мають своєї думки!!!!!!Сраколизи!!!!!
Відповісти