У мерії Луцька сформували графік відключення гарячої води

У мерії Луцька сформували графік відключення гарячої води
У Луцькій міській раді визначили коли і де відключатимуть постачання гарячої води.

Відповідне розпорядження 24 квітня підписав міський голова Микола Романюк.

Графік припинення подачі гарячої води склали у зв’язку з профілактичним ремонтом теплових мереж.

Контролюватиме виконання розпорядження заступник міського голови Лариса Соколовська.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну і де графік????
Відповісти
о вже додали..
Відповісти
Цікаво, чому одним на два тижні відключають воду, а іншим на місяць???
Відповісти
а що саме дивно, ремонти починаютья коли знову подають гарячу воду. І води нема ще тиждень. Тому граіфк - це фікція. А Романюк буде говорити - ну ви ж розумієте, технічні проблеми не дають моєливості подати воду, поломки значно серйозніші ніж передбачалось. Щось в цьому роді. Всім гарного купального сезону.
Відповісти
Місяць без води. Дякуєм!
Відповісти
Чому знову на 40 му воду на місяць відключили - ми нижча раса? За графіком з 24 мали відключати , а сьогодні вже води немає.... Все для народу....
Відповісти
так мало того ще і за газ піднімуть ціну, падлюки.
Відповісти
сьогодні 18,07, - прийшов додому ще і холодну відключили. 18,47 на годиннику. Навіть руки не помиєшь після роботи.
Дякую!!!
Відповісти
Найбільш сердить те, що в графіку відключення з 24.07 - 22.08, а насправді відключили ще з 15.07. .....і невідомо чи впору включать.
Відповісти
Як завжди, усім як людям відключають гарячу воду "дві неділі", а ті що відносять до Карбишева можна хоч на половину літа.Ще б себе Романюк так обмежував у воді.
Відповісти