У волинському таборі діти танцюють під російську попсу та грають російські ігри ВІДЕО

У волинському таборі діти танцюють під російську попсу та грають російські ігри ВІДЕО
Відомі київські журналісти Тетяна Микитенко і Андрій Павленко стали свідками дискотеки у дитячому таборі на Волині.

Ведучу відомого блогу «Рагу.лі» та її колегу обурило, що діти з табору "Супутник", що знаходиться у селі Світязь Шацького району, танцюють під пісню «18 мне уже» російського гурту «Руки вверх».

Свої враження журналісти описали у Facebook.

«Не думала, що почую цей нафталін, проходячи повз дитячий табір на Волині, але тут в таборі обласної організації профспілки працівників освіти (!) і науки (!) своя атмосфера. Директор стверджує, що кожен має право на свої смаки і що він взагалі тут нічого не вирішує (трохи згодом розпишу детальніше).
А ми з Андрієм ходили і думали звідки навколо стільки малоросів», - написала Тетяна Микитенко.

ЇЇ колега, ведучий програми «Агенція медійної безпеки» Андрій Павленко теж емоційно відреагував на побачене та почуте.

«Отакі діла. Діскатєка. Але х.. з тією піснею, слухайте історію...
Проходимо повз дитячий табір, бачимо групу дітей 10-13років без вожатої, граються, усі україномовні. Так приємно! Аж коли повертається до них вожата і вони продовжують гру вигукуючи "Эта, эта, эта, а любимая вот эта". Русифікація? Педагоги волинського табору "Супутник" вирощують малоросів? Завітали до них. Директор стверджує що у кожного своя суб'єктивна думка стосовно мови», - написав він на своїй сторінці у Facebook/

Також журналісти розмітили відео з частиною дитячої дискотеки.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 48
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Який жах... Жах... ЖАХ.....
Відповісти
Хай діти слухають те, що їм подобається
Відповісти
Це зрада чи перемога
Відповісти
Ви там геть зрозуму посходили.Не хай танцюють краще.Як мають пити курити.
Відповісти
ви там що попадали з висоток всі чи що?) Я люблю німецькі пісні , що тепер мені робити? повіситись? Кожен слухає те що подобається , а в таборі це дуже весело , був в таборах разів 8-9 точно за своє життя , можу сказати що яка б там не була пісня , якщо посил веселий то всі стадом будуть скакати. Якщо у вас «старческий маразм» то не виходьте просто на вулицю. Портите людям життя
Відповісти
Колись самі під цю пісню танцювали...
Автору мабуть більше немає про що писати!!! Хочуть діти танцювати, нехай танцюють!!!
Відповісти
Оставьте детей в покое, дети вне политики. Параноидальное втюхивание всем единственной МОВЫ уже приевшаяся тема.....вы не задолбались ли трясти всех жителей Украины этой темой МОВЫ??? Беспокойтель лучше борьбой с обнищанием народа и борьбой с миллиардными кражами чиновников и олигархов.
Відповісти
Колись самі під цю пісню танцювали...
Автору мабуть більше немає про що писати!!! Хочуть діти танцювати, нехай танцюють!!!
Відповісти
Колись самі під цю пісню танцювали...
Автору мабуть більше немає про що писати!!!
Хочуть діти танцювати, нехай танцюють!!!
Яка назва блогеру, такий і автор...
Відповісти
малороси та майбутні мийники польських туалетів.
Відповісти
ЗМІ, я порадив би вам публікувати відео з своїх корпоративів))) ви там, напевно, крім гімну України нічого не вмикаєте)))
Відповісти
Пєтя, ти фашист-рашист.... У РФ жодної української школи. при 3 мільйонах українців.
Відповісти
яка в опу різниця хто яку музику слухає, ви з цею показовою патріотичністю зовсім зїхали з глузду....
Відповісти
один дебіл зняв на відео а другі дебіли форсять
Відповісти
Коли росийські окупанти вбивають українців, це гидко слухати російські напєви.
Відповісти
Це сором. Діджея бити, чинушу бити. Дітям - компрес на вуха і молока від шкідливлості. А також КВАЛІФІКОВАНУ психологічну допомогу.
Інакше ці хлопці і дівчатка будуть клопотом нації...
Волинь не гірша Україна ніж Львівщина... Тут є Люди, Українці, але багацько і підлих промоскальських агентів, що грають на незрілих емоціях дітей.
Відповісти
Ріже слух це московитське низькопробне... пісня про розбещення і самопродаж.
Невже педагоги так морально деградовані. що не бачать наскільки це деструктивна пісня?? Це лайно лились усій нації... В тому числі через такі пісеньки довкола так мало моральних людей.
Відповісти
Нехай би журналіст відпочив в таборі супутник, подивився чим кормлять дітей, які санітарні умови. А це ‚ шановний‘ відпочиває на базі Гарт( з великою імовірністю), наївся смачного ситного обіду, запив вино, відійшов до вітру згодом і почав шукати ворогів, шпигунів і малоросів... Ганьба таким писакам!! Україна починається з каналізації і холодильника, спочатку це треба, а потім Все вище. Наступного разу поселися в Супутнику і проведи Віче дітям .
Відповісти
Журналісти зробили правильно, оприлюднивши цей факт убогості виховної роботи в таборах. Тепер треба подати звернення до обласного управління освіти і науки з приводу зафіксованого. А ще треба запитати першого заступника голови Волинської обласної ради Пирожика (члена партії «Свобода») – а чому не виконується рішення Волинської обласної ради щодо заборони культурного продукту країни агресора піл час продовження російсько-української війни. Рішення прийняли, а попсу як крутили, так й крутять.
Відповісти
Тлеба се законів холосіх.
Відповісти
Допоки ми не навчимосся шанувати закон, доти ми і будемо жити так, як живемо...
Починати потрібно вже і з себе.Автор молодець, що показав порушення 10 статті Конституції України, яка чітко говорить що
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України!!!!!!!!!
В побуті, дома з друзями кожен може говорити як хоче, але це є ДЕРЖАВНА установа. російська попса це грубе порушення!!!!! Я вже мовчу про закон про мову, який вже набрав чинності
Відповісти
Негайно звільнити директора табору і всіх відповідальних за діскатєку!
Відповісти
В українській музиці стільки чудових запальних штук є! Нє, треба чуже лайно шоб смерділо далі...
НАШО НАШИМ ДІТЯМ ЦЕ ЛАЙНО???
Сподіваюсь хоч один моральний чиновник знайдеться шоб виперти з посад москаляче кодло волинських санаторіїв.
Відповісти
Де нормальні коментарі??? Шановні, ніби ж немає жари, звідки перегрів мозку?)))
Відповісти
Я не думаю,що цей нафталін - вибір дітей. Це вибір престарілих вожатих ідиректора, на юність яких випав пік популярності цього рагулізму.
Відповісти
І своїх дітей немає?
Російський реп слухають навіть першачки. Ходять і їздять з колонками і балдіють від MiyaGi!!!
Відповісти
Бо сам себе таким вважав.
Скажіть це тупим сталічним грантаєдам від журналістики.
Відповісти
Табір - не приватна дискотека, а ОЗДОРОВЧО-ВИХОВНИЙ заклад, комунальний чи державний - не має значення, там не місце такому репертуару, ще б мішу круга включили на медляк...
пісня насправді і не така вже невинна, "...цілуй мєня ВЄЗДЄ, 18 мнє уже...", прям "ВЄЗДЄ"??? це заклик до невпорядкованих статевих зв*язків чи як?
текст відверете лайно, точно не для ДИТЯЧОГО табору!
так що керівництво має відповісти за таку "виховну" роботу.
Відповісти
Агєнт крємля, замаскувавшись під вбогу вожату родом із села з пуд Ковля, знущається з дєвочєк і мальчиков в юпачьках і шортіках, цинічно, за допомогою технік НЛП, впихуючи їм у вуха пісню Рукі Вверх. Давайте проаналізуємо по словам цю цинічну техніку. Що значить забірай мєня скарєй? Це значіть, що москалів терміново потрібно забрати скарєй. Далі, увазі за сто марєй. Вірогідно, означає, увазіть москаля за сто марєй з Шацька, а це швидше всього десь на островах біля Гондурасу. Хоча, якщо сприймати число 100, як фактично задане - це на кільцях Сатурна. Все зрозуміло скажете ви? Ні, залишилось іще "іцелуйменявєздевасімнацитьмнєуже", адже, що це за давній мордово-старослов'янський манускрипт і яке прокляття у ньому звучить, точно не скаже ніхто...
Відповісти
Для чого писати цю новину і висвітлювати дурнувату точку зору справжніх рагулів? Ці необразовані свині вже геть дуріють
Відповісти
Бачу тут заклик перевіряти який контент споживають ваші діти, шановні «ашотакова?ятожецеслушав!».
Музика це один з видів контенту, який впливає на розвиток дитини, особливо, якщо дитина розуміє мову виконання пісні.
Й тут ще є посил до перевірки таборів. Як мінімум - батьками: чим займаються ваші діти, що слухають, як спілкуються, у яких умовах живуть та як харчуються.
Жаль вожатих, для яких немає чітких інструкцій й яким важко знайти забавки українською мовою (бо ж на один і той же запит що українською, що російською, на друге - більше результатів).

Проте більше «фе» викликає інше - Державна установа крутить російську попсу.

Й ще щодо дітей: знайте, що вони мавпують дорослих навколо себе.
Відповісти
Не охать і ахать, а ВИКИДАТИ з роботи !

Якщо "Україна понад усе !"
Відповісти
Скажу тільки 1:
ЗАБИРАЙ МЕНЯ СКОРЕЙ, УВОЗИ ЗА 100 МОРЕЙ!!!

Відповісти
Мэнэ тэж.
Відповісти
Нам хохлам такое нравится.
Відповісти
Чуєти ви бл.ть малороси,діти слухають те що їм подобається і ви за*бали спілкуються вони на мові яка їм подобається,давайте заблокуємо інтернет,ну бо тут так багато малоросів
Відповісти
Діджею відрубати пальці!!!

Насправді це маячня, цікаво скільки разів журналісти самі зажигали під цю пісню і якою мовою спілкуються у повсякденному.
Відповісти
Мова питання другорядне, важливий ТЕКСТ, який діти підспівують, закладаючи собі в голову чіткий вектор "18 років і роблю що хочу, як хочу, де хочу, з ким хочу", простими словами - "забери мене і віддери мене".

Ця пісня для вати годиться, нашим дітям це лайно непотрібне.
А тим, хто це лайно захищає - слухайте собі вдома, в приватному порядку, не треба свою обмеженність виставляти напоказ.
Відповісти
Як ви вже замучили, нехай танцюють під те що хочуть, ви не повірите, але дітям ПОДОБАЮТЬСЯ ці пісні. І я не раз чув, як діти самі це включали.
Відповісти
Мова _наса гостла сплоя..!
Відповісти
Щойно з *Супутника* повернулась внучка 10 років і привезений з такої дисеотеки вислів "ціцьками помахаем" говорить про шкідливість такого репертуару дискотек. А убогість пре з кожного кутка приміщень. Відсутність кімнати гінієни для дівчаток, маленька зламок-тумбочка з загнутими цвяхами на двох діток. І за це 5000 за 14 днів ? До речі на дисеотеку з діток окремо брали платню 20 гривень.
Відповісти
Щойно з *Супутника* повернулась внучка 10 років і привезений з такої дисеотеки вислів "ціцьками помахаем" говорить про шкідливість такого репертуару дискотек. А убогість пре з кожного кутка приміщень. Відсутність кімнати гінієни для дівчаток, маленька зламок-тумбочка з загнутими цвяхами на двох діток. І за це 5000 за 14 днів ? До речі на дисеотеку з діток окремо брали платню 20 гривень.
Відповісти
Дорогі батьки, Ви думаєте Ваші діти слухають виключно українське? Ви бачете увесь табір співає, а це свідчить про те що діти добре знають дану композицію! Колись у свій час, я там теж відпочивав... діти самі підходять до діджеїв, та замовляють ті пісні, котрі вони слухають, та ті котрі зараз актуальні... Моя думка, що журналісти просто роздули із пісні та простих дит. ігор скандал... обурений
Відповісти
Дорогі батьки, Ви думаєте Ваші діти слухають виключно українське? Ви бачете увесь табір співає, а це свідчить про те що діти добре знають дану композицію! Колись у свій час, я там теж відпочивав... діти самі підходять до діджеїв, та замовляють ті пісні, котрі вони слухають, та ті котрі зараз актуальні... Моя думка, що журналісти просто роздули із пісні та простих дит. ігор скандал... обурений
Відповісти
Редактор, Ви геть хворий, щоб погодити публікувати цю статтю????любі журналісти, ви що самі такі пісні не слухали, у вас у плейлисті немає пісень російськомовних? Це вже "патріотизм головного мозку", гидко читати. І коментарі також вашої антиросійської пропаганди. Супутник прекрасний табір і адекватні там працюють люди, я сама там все дитинство провела. Звільняти треба таких журналістів, які такий брєд пишуть!!! Ви соромите просто українців таким судженям. Такий брєд, схожий на те як тут бандерівців дітей їдять.
Просто на голову не налазить...
Будьте благорозумні, видаліть статтю, бо справді люди зі всієї України які читатимуть це будуть думати що на Волині дегенерати живуть.
Відповісти
Можу тільки сказати, що ці так звані "журналісти"(хоча язик не повертається таких дегенератів, що за забором знімають відео про табір, бо більше ні нащо фантазії не вистачає, назвати журналістами) правильно самі себе називають. Рагу.лі, що ж тут скажеш, говорять самі за себе. Це ж наскільки треба бути недалеким, щоб так самим себе називати. Не соромтеся, видаліть відео! І подумайте про зміну професії, або хоча б назву змініть. Зробіть крок в сторону еволюції будь ласка.
Відповісти